שאלה דחוף לי מאוד

שאלה דחוף לי מאוד

עשיתי פריסה של חמישה קלפים ושאלתי. אם כדאי לפגוש את X השבוע וזה מה שיצא לי.אשמח לקבל תגובות-תודה 9 מטבעות המרכבה נסיך גביעים הירח נסיך מטבעות שוב תודה

הי אירית וחג שמח לכולם

הי אירית לא ברור איזו פתיחה עשית האם פתיחת מילים? או שפרסת חמישה קלפים?? אם זוהיא פתיחת מילים לא ברור איזו מילה מיצג כל קלף או שחסר קלף תשובה סופית. אלה

תשובה

פתחית 5 קלפים..

שאלה דחוף לי מאוד

עשיתי פריסה של חמישה קלפים ושאלתי. אם כדאי לפגוש את X השבוע וזה מה שיצא לי.אשמח לקבל תגובות-תודה 9 מטבעות המרכבה נסיך גביעים הירח נסיך מטבעות שוב תודה

תשובה לאירית

אין לי מושג אם שאלתך נובעת מתוך קשר רומנטי קיים או קשר ידידותי. אנסה לתת לך את הפירוש לפי הרגשתי וזוהי כמובן המלצה. ייתכן וזה לא יתחבר אלייך.. ובכל זאת : לפי דעתי דבר ראשון את עדיין לא הגעת להחלטה הסופית אם לפגוש אותו או לא . הרגשות מאוד מעורבים ומצד אחד את מנסה לשמור על ריחוק ריגשי מסויים ומצד שני יש ציפייה והייתי אומרת גם סקרנות לגבי מה יכול להוליד המפגש הזה את מנסה לבחון את רגשותייך בעין ביקורתית מתוך מחשבה שכך תוכלי להגיע להבנות יותר חדות ואובייקטיביות.הייתי אפילו אומרת שישנה אצלך איזשהי חומה ריגשית שעליה את לא מוכנה עדיין לוותר - רגשות שאת לא מוכנה לחשוף עדיין. שורה תחתונה לפי ההרגשה שלי היא : לכי בעיקבות מה שהלב שלך אומר ,בלי שיקולים ומחשבות לאן זה יוביל אותך.צעד אחד קטן יכול לשנות דברים גדולים.

רק רציתי לומר תודה.

זה היה מאוד מדיוק-תןדה..

לאירית

אני שמחה שהצלחתי לעזור לך במקצת.שמחתי לקבל תגובה חזרה . האם את לומדת טארוט?אם יש לך שאלות אשמח לנסות לעזור או לשתף .

שאלה

היי. לשאלה אם אני לומדת,אז לא.היו לי קלפים וספרים ולמדתי המון.הנושא מאוד מעניין אותי.זרקתי את הספרים ברגע שאימי ז"ל נפטרה(לא מזמן)אז אמרו לי כי זה לא טוב בבית. היה "טיפיש" לזרוק,אך מה מה לעשות.חזרתי לאמונה בטארוט. אשמח אם תומרי לי איפה אני יכולה לעשות פריסה ולקבל יעוץ כאן. תודה

אירית

אני לא יודעת למה אמרו לך שקלפים זה דבר לא טוב בבית ,איך שאני רואה את הקלפים זוהי דרך מצויינת לפיתוח המודעות ודרך לדעת מה נכון עבורך ואיך את יכולה להבין את עצמך ואת הרגשות שלך יותר טוב . בראש ובראשונה הקלפים הם מורי דרך ויכולתם הטובה ביותר היא לתת ייעוץ והכוונה ולא בחיזוי עתיד.הם עוזרים במה שיותר חשוב שהינו הכאן ועכשיו בחיים ולהראות דרך פעולה ומחשבה. אם למדת המון אז בטח יש לך ידע ולו הבסיסי ביותר אז אנא אל תפסיקי ,תפנקי את עצמך בחפיסה חדשה ובאיזה ספר טוב או אפשר ללמוד הרבה גם דרך האינטרנט. אני די חדשה בפורום הזה אז לא ידוע לי אם מישהו נותן כאן ייעוץ אישי כי אני לא חושבת שזהו המקום לזה . אך אם תקני לך קלפים ותהיינה לך שאלות בשמחה אני אעזור לך ללמוד ולהבין. באהבה.

תשובה

היי א תודה ב.מצאתי מקום בו ניתן לעשות פריסה של חמישה קלפים.זה בפורם של נענע-טארוט. אז אני עושה פריסה וחוזרת לבדוק מה זה אומר.......

שאלה דחוף לי מאוד

הקלף החשוב כאן הוא נסיך המטבעות שהינו מסר עבורך - אל תחכי ואל תהססי - לכי על זה!

היי אירית, קשה לענות על קריאה שלא ברור מה כל קלף מייצג בה. אישית, אני ממליץ להתחיל עם קריאות פשוטות וברורות יותר. אבל אם אנחנו כבר כאן... ננסה לנתח את הקריאה לפי החוקים של קריאות הרצף. קריאות הרצף הנה משפחת קריאות (שהגדולה והמפורסמת מביניהן היא הקריאה הצוענית) שהמכנה המשותף בהן היא שאין חוקים. כמובן, שאחת מהדרכים להתמודד עם זה הוא להמציא חוקים (כי הרי אין חוקים) במיוחד כאשר מדובר בקריאות של 3 ו-5 קלפים. קריאות הרצף היו סוג הקריאות האהובות על המורה שלי, אולם לי לקח שנים להבין איך לקרוא אותם. לטעמי הם קריאות מתסכלות ומתישות ולא הייתי ממליץ עליהן כלל אלמלי (ואני מודה) כוחם המיוחד ללמד אותנו להתחבר לקלפים ולהבין אותם- והדרך הטובה ביותר היא לכתוב את הפירושים שעולים לנו בזמן הקריאה, לפתח את הסיפור שנבנה ולא לעזוב את הקריאה עד שלא סיימנו לפחות שני עמודי דף 4A. באשר לקריאה זו - הקלף הראשון שבולט לי הוא דווקא נסיך המטבעות ונראה לי שהוא מייצג את התשובה (אין טעם לשאול למה דווקא הוא - הרי אין חוקים (זוכרת)! הפעם זה נראה לי קלף התשובה וייתכן ובפעם הבאה קלף אחר יקבל את התפקיד). נסיך המטבעות הוא קלף בעייתי בענייני זוגיות והוא מייצג מסר עבורך. זהו קלף המייצג את מזל בתולה. למזל בתולה יש חסרון בולט בתחום הזוגיות: הוא צריך לקבל מרות. זוהי תכונה הנכונה בכל התחומים, אולם כאן זוהי בעיה. זוהי בעיה כיוון שהשואל במקרה זה לא יוזם! הוא מחכה שהצד השני יעשה את הצעד, ואפילו מאמין כי הצד השני צריך לעשות את הצעד - והתוצאה היא שזה לא יקרה. לכן, אירית, אם את רוצה לפגוש או לצאת עם "x" את חייבת לקחת את הפיקוד לידיים. מאחורי הקלף הזה עומדים שאר הקלפים ומציגים טיעונים דומים: נסיך הגביעים - מזל גביעים: מייצג מסר - תתחילי לדבר. תביעי את עצמך ותתמקדי במה שאת רוצה להשיג. המרכבה קורא לך לצאת לקרב! המרכבה מייצגת את החלקים שאנו לא נותנים להם ביטוי מספיק בחיינו וקורא לנו לתת להם ביטוי, כיוון שאחרת אנו נאבד משהוא חשוב - את החלומות שלנו. המרכבה מייצגת בזוגיות את הפחדים העמוקים שלנו: " מה יקרה אם אני עושה טעות" ובכן, אין באמת טעויות! אם פעלנו באופן שנראה לנו לא נכון והזוגיות תסתיים בגלל זה - אז ייתכן והפעולה קידמה את האירוע הנכון למערכת זו וחסכה לנו זמן. אם זה נכשל כאן - זה גם היה נכשל בעוד 3 שנים ולפחות הרווחנו את הזמן הזה בו אנו פנויים להיות עם אנשים אחרים. לעומת זאת אם הפעולה היא הפעולה שעשינו (שנראתה לנו הנכונה), הצליחה, הרי שהיא חסכה לנו שאלות, מבוכות וזמן והציבה אותנו על מסלול החיים הנכון שלנו. 9 מטבעות מייצג מצב של רווח אחרי עבודה קשה. למרות כל הטוב שהוא מייצג הוא עדיין מרגיש ש"מגיע לו". זהו קלף פסיבי מידי וכיוון שהוא הראשון (שוב, אין חוקים! - המצאתי את זה עכשיו) הוא מייצג את הנטייה שלך לחכות יותר מידי זמן. קלף הירח מאפיל על הקריאה. לדעתי הוא מייצג את העבר אשר הטביע בך פחדים וחששות המונעים ממך להשתחרר. הפתרון הוא "לנקות" את העבר. כדי לעשות זאת את צריכה למצוא חברה טובה ו"להשתפך". לדבר ולדבר על העבר, הסודות שלך והפחדים שלך - כך תוכלי להתקדם לכיוון ההווה והעתיד. אז לסיכום, אני ממליץ להיפגש אתו ובמיוחד ממליץ לך ליזום את הפעולה בעצמך! בהצלחה, שגיא

שיא סליחה!!!!!!!!!

היי מאחר ואני חדשה כאן.אז יש לי בעיה לעקוב אחרי התגובות.וממש לא ידעתי שהתשובה מתחת היא לי.אז א.סליחה.ב.הכל היה מדיוק ביותר.ותודה רבה. יום נעים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: miki1303
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר