תוכניות חדשות

תוכניות חדשות

ערב טוב, ברצוני לדעת לגבי התוכניות שלי לעתיד הקרוב. האם אני בדרך הנכונה? האם אצליח? בתודה מראש.

מממ

אם מתאמצים, אז מצליחים. "יגעת ומצאת - תאמין". לא ? וברצינות - זהו פורום שעוסק בדיונים בנושא טארוט, לא במתן יעוץ חינם. אם את/ה (לא צינת מי את/ה, אגב) מתעניינ/ת בתחום, הצטרף אלינו לשיח ודיון בנושא.

בכל זאת יש לי מה לומר

כנראה שלא הבנתי איך הפורום מתנהל. לא חשבתי על ייעוץ חינם אלא על "הבהרה, ניצוץ של כיוון" ברגע של על פרשת דרכים וחוסר בהירות. ציפיתי לעזרה על ידי תשובה מצדך. הפרשנות הייתה על האחריותי. חבל שתשובתך הייתה בטון מתנשא שכזה. מקווה שאם אפנה עוד פעם לפורום אראה גישה יותר חברותית ובונה מצדך. אגב, מאד מתעניינת בטארוט... ולא רק בטארוט. ובקשר ללהזדהות: אין צורך הרי מופיע בשם השולח. בתקווה לרק ימים יפים ובונים לכולנו... פטרה

כן, יש אנשים מתנשאים ולא נחמדים בעולם.

'לא חשבתי על ייעוץ חינם אלא על "הבהרה, ניצוץ של כיוון" ברגע של על פרשת דרכים וחוסר בהירות.' נכנסת לפורום בציפייה שמישהו יפרוס לך בקלפים ויתן לך הבהרה והכוונה על פרשת דרכים, וללא תמורה. מה ההבדל בין מתן הבהרה והכוונה אילו ללא תמורה ובין ייעוץ חינם ? "חבל שתשובתך הייתה בטון מתנשא שכזה." לא הייתה שום התנשאות בהודעה, אלא רק הבהרה של איך (למיטב הבנתה של קרן, בהעדר מכתב פתיחה לפורום) הפורום עובד. "מקווה שאם אפנה עוד פעם לפורום אראה גישה יותר חברותית ובונה מצדך." עכשיו, זאת התנשאות - כאן בפורום את, כמו קרן וכמוני, גולשת מן השורה, ולכן לא בעמדה לחנך את שאר המשתתפים בפורום. בניגוד למה שאת חושבת, 'גישה חברותית ובונה' אין פירושה להיות פראיירים שלך ולפרוס ולפרש עבורך קלפים, גם אם מדובר בפריסה קטנה ובפרשנות בסיסית. מי שרוצה להתנדב ולעשות למענך בחינם, זכותו. אין בבחירה שלא להתנדב כדי להעיד דבר רע על הבוחר. אורי.

אין לי מושג מי אתה אבל גם אתה לא מבין במיוחד

שוב אם לא הבנתי איך הפורום מתנהל מתנצלת אבל כנראה שאתה גם לא כל כך מבין אבל תעזבו, חבל על הזמן ותהנו.

מכיוון שאת לא מבינה מה את לא מבינה, אני אסביר לך בקצרה.

אני מסתובב בפורומים כאילו ואחרים (UseNet, IOL, Yahoo, וואלה, נענע, תפוז) למעלה מחמש שנים. הקמתי את אחד מאתרי הטארוט הגדולים יותר בעברית, ומשתתף בניהול מערכת פורומים באתר פורומים קטן (ומצליח, בקנה המידה של אתרי פורומים קטנים). אני ניהלתי כאן בוואלה פורום טארוט. אז אני מקבל את התנצלותך, ומוסיף for the record - אני דווקא מבין.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר