פנטגרם כפול

פנטגרם כפול

הי שגיא מה שלומך? פתחתי לי קריאת פנטגרם כפול עלי ועל בחור שאני בקשר איתו זה קשר ממש התחלתי הפתיחה עלי (צד שמאל)- 1-ראש- אס המטבעות 2-רגל- 7 חרבות 4-יד- 2 מטבעות 6-לב- 3 גביעים הפתיחה עליו (צד ימין)- 1- ראש- מלכת המטבעות 5-רגל- נער החרבות 3- יד- המוות 6- לב- אס הגביעים עבר- אס החרבות הווה- 10 חרבות עתיד- אביר המטות פוטנציאל- יום הדין כרגיל הקלפים השאירו אותי מופתעת, מחר מבטיחה לרשום את הפירוש שלי להכל ובנתיים אשמח אם תציץ בה גם אתה. יש לי שאלה- האם בפתיחה תמיד אתה מחפש את הקלפים הבעיתים? האם יש פה קלפים כאלה?? כמובן שהווה שלנו לא מלבב אבל ההוה הוא הרגע, ותאמת באמת ההוה בכלל לא מתאים לפה, לא? תודה וים של אור אלה.

קלף 2 מטבעות מראה שאת צריכה להראות יותר שאכפת לך...

היי אלה, האם הקריאה היא על "ע". אנחנו סקרנים... הבטחת שתחזרי עם פירוש, אבל מצד שני אני גם לא הייתי פה שבוע (+) ולכן אני אתחיל עם מערכי הידיים והרגליים ואת תמשיכי עם השאר: המציאות עליה את עומדת (7 חרבות) קצת מפתיעה, ואם אנחנו מחפשים קלפים בעייתיים - זהו קלף מצוין להתחיל בו! הקלף רומז על כך שאת מרגישה שאת נמצאת בזוגיות שצריך בה "לתחמן" שצריך להלחם עליה, לפתות את הצד השני והחשוב ביותר! - זה לא זורם. המפתיע הוא שזה עומד בניגוד למה שקיים בשני הלבבות שלכם - אבל, זה החלק שלך בפירוש... מעניין שהמציאות עליה את עומדת לא מכשילה אותך, כי אם מאתגרת אותך. למרות המציאות הזו את נותנת (יד) 2 מטבעות. 2 מטבעות מראה כי במעשים שלך את מראה שאת מאושרת מהמערכת הזו, שהיא טובה לך. זהו קלף המייצג מצב של לחזור מיום עבודה מהנה. לכן ניתן להבין כי את מראה לצד השני שמערכת היחסים הזו יכולה לעשות אותך מאושרת. אלא, שלקלף זה יש משמעות כפולה. מצד שני - כדי להיות מאושרת, עלייך להבין מהם הצרכים לך ולעשות את הבחירה הנכונה. . לדעתי, הקלף מראה שאת נותנת הרבה מצידך, אולם לא מספיק כדי שהצד השני יוכל להיות בטוח שאת מאושרת. הצד השני מפרש אותך לא נכון. המציאות עליה הוא עומד מיוצגת על-ידי קלף נסיך החרבות אשר מראה שיש לצד השני תחושה של חוסר יציבות. הוא מרגיש שזה בכל רגע יכול להיגמר. הצד השני חושב שאת מרגישה תחושה של פספוס, שיש בך חלק שכל הזמן מחפש משהו אחר, וכשתנתחי את החלק שלך - נסי להבין למה. הצד השני קצת יותר "חלש" ממך והוא "נכנע" למציאות עליה הוא עומד. הצד השני נותן (יד) את הקלף המוות. הייתי אומר שבגלל המציאות עליה הוא עומד הוא לא נותן הרבה במערכת הזו ואפילו רומז ש"לא אכפת לו אם זה ייגמר". עכשיו תורך! תנתחי את הקלפים הנותרים (ואני כאן בשבילך...) בהצלחה... שגיא.

ואולי נער החרבות מראה שהוא סתם לא רציני???

קודם כל טוב שחזרתה, היה גם משעמם, וגם חסר מאוד בלעדיך ועכשיו לפריסה... אז אני רושמת פה את הפירוש שלי.. הוא טיפה שונה משלך, קצת ארוך מתנצלת צריך לקחת אויר.. המציאות עליה אני עומדת-7 חרבות- אני עוסקת בתיכנונים ומנסה לחשוב בצורה הגיונית, יש דברים שאני מסתירה- תחבולות. המציאות עליה עומד הבחור-נער החרבות- הוא משדר חוסר יציבות, הפכפכות, אני לא מתיחסת אליו ברצינות אלא בקלילות של מישהו שכמו "מבלבל לי את המוח", כאלו שכל מה שהוא אומר לא רציני והכל סתם, הוא נראה בעיני כמישהו שרוצה הכל ואינו יכול להתמקד רק בי, אין עומק במערכת יחסים. אני נותנת- 2 מטבעות- הרגשה שאני רוצה ולא רוצה, חוסר יכולת שלי להחליט, אני תוקעת את המצב בכך שאני לא זורמת איתו ברצונות שלו. הוא נותן- המוות- יכול להיות שהוא נותן תחושה של דבר חדש שעומד לקרות, או שהוא רוצה מישהיא חדשה בחיים שלו וזו לדעתו אני המווות גם קלף השם שלו כך שלדעתי הוא גם נותן לי אותו- "זה אני". מה שאני חושבת- אס המטבעות- שיש פה פוטנציאל למשהו חדש, התחלה חדשה וחיובית אבל אני חושבת שהיא צריכה להיות עם בסיס יציב והגיוני, אני רוצה קשר מעשי. הוא חושב- מלכת המטבעות- הוא גם חושב בצורה מעשית, אך הוא גם נהנתן ואוהב תענוגות עד כדי עצלות. יתכן והוא חש שיש פה אופציה לנישואין, משהו שהוא יציב. הוא מזהה את הפוטנציאל של השפע שבקשר. מה שאני מרגישה- 3 גביעים- שמחה, התלהבות, רצון לחגיגה, מיניות. אני מסתירה את הרגשות שלי בהיגיון קר ובדגש על אופי מעשי. מה הוא מרגיש- אס הגיבעים- עוד יותר ממני הוא מרגיש התלהבות, הרגשה של אהבה חדשה בפתח, אופציה לנישואים. העבר- אס החרבות- מראה כי יש פה התערבות של הגורל במפגש בינינו, וכי זאת התפתחות ברורה שהיתה צריכה לקרות. ההוה- הקלף הכי קשה ובעיתי בקריאה. מראה שהמערכת יחסים מעיקה עלי (מתיחסת אלי כשואל) יתכן ואני מזלזלת בהיכרות עם הבחור, אני הורגת את רגשותי ע"י כח שיכלי והדבר זורע טינה ועלול להרוס את היקר לשנינו. יתכן והערכה שלי לקשר היא כוזבת (קשר שקרי) אך האופק כבר מפציע ויש לידה מחדש (מוות). יכול להיות ניקוי פני השטח לקראת דבר מה חדש, התפתחות של רמה חדשה ביחסים, והפרדות מחיים קודמים שלנו. ועדין זהו קלף קשה מאוד, ויכול להיות שהוא מראה גם על האכזבה שלי ואולי גם שלו שבעצם הדברים עומדים בינינו. העתיד- אביר החרבות- מציג חלום שמגיל צעיר חלמתי שיתגשם (לפגוש את האביר על הסוס..) יש התעוררות בתחום הרצונות של הבנה שזה מה שאני רוצה וחשוב לא לפספס את ההבנה הזו. השילוב בין אביר החרבות ואס החרבות ויום הדין מציג לי תחושה של התערבות גורלית- מפגש גורלי חשוב בחיים. הפוטנציאל- יום הדין- מראה שיש פה התעוררות של שנינו להבנה מה נכון לנו ומה לא בקשר. גם יום הדין וגם המוות הם קלפים המלחיצים את הקריאה, השואל מציב לעצמו מטרה, הוא נערך מחדש בעקבות התגלות בחיים שלו. יש פה הבנה של דבר שישנה את הכל, התערבות קארמתית, תחיה מחודשת וגמול על מעשי העבר. הפוטנציאל אומר שיש פה הארה והבנה של המציאות כנקודת מפנה בחיים, התגשמות משאלות ולידה מחדש. העתיד כקלף אביר והפוטנציאל כמיג'ור גורם לי לחשוב שיכול להיות גם פיספוס שלנו בקשר, או שהזמן לא בשל עדין בשילוב 10 חרבות.

ועוד..בענין מר חרבות

טוב אז שכחתי לציין בתשובתי הקודמת שהפתיחה עלי ועל בחור חדש בשם חן! אוקי.. אז ככה כמה שאלות: מכל זה עולה קריאה מאוד חיובית ומבטיחה. חיפשתי את נושא המיניות שהבחור "מוכר" לי כל היום, כל יום!, כשפתחתי היתי בטוחה שיצאו לי הרבה קלפי מטות ובמיוחד אס המטות, להפתעתי אין לו שום קלף של אש וזה מוזר. נראה לי שהוא הרבה יותר רגיש ורוצה ממה שהוא מראה לי, נראה לי שהשילוב בין הלב שלו שנמצא בשיא של התחלה התלהבות והתאהבות, לראש שלו שמחפש קשר יציב, יכול להיות פוטנציאל מצוין לבחור שהיתי כן רוצה, אין ספק שהקלפים הפתיעו אותי, הבעיה שהבחור מציע לי קשר של סקס או לפחות שהכל יתחיל משם ונראה לי שזה גם לא רציני, ונראה לי שאם אני אלך איתו בדרך שלו אני אפספס פה ואני מתעקשת איתו שאם הוא רציני לגבי הוא צריך לפחות פעמים שלוש לצאת איתי, התגובה שלו היא שהכל יהיה אחרי, עם דגש שהכל כולל הכל.והוא אומר לי לזרום איתו הוא מוכר לי מין את הגישה ה"פוסט מודרנית" התל אביבית הידועה לזוגיות לחיים (והמבין..) אבל מה לעשות שאני למודת בחורים תל אביבים כבר לא קונה את הסרט הזה. בסוף אני גילתי שהשמרנות של ההורים שלנו היא לא כל כך מוזרה וטיפשית (מאמר ביניים). הוא גם לא מתקשר אלי בשבתות לדוגמא כאלו שיש לו עוד חיים אחרים שהוא מסתיר או שבכלל הכל הצגה כדי להיות איתי וזו גם הסיבה שבגללה אני לא לוקחת אותו ברצינות. הוא גרוש עם ילדה ומהסיפורים שלו אני ידעת שיש לו קשר גם עם בחורה אחרת,למרות שאחרי כמה זמן בשיחות שלי איתו הוא גימגם שכאלוהוא לא יודע על מה אני מדברת. הוא מנסה להציג לי מין תחושה שהכל נזיל ויכול להשתנות ברגע…לטובתי, אבל לדוגמא בשבתות הוא איננו קיים שעושה לי לחשוב כאלו הכל בלוף, דיבורים באויר. הקלף המאפין שלי הוא יום הדין מה שהפתיע אותי בקלף הפוטנציאל, כתמונה סופית זה נראה לי חזק מאוד בשילוב של ריבוי האסים. אס הגביעים אצלו, אס המטבעות אצלי והגורל שמפגיש את המים והאדמה ביחד אס החרבות האויר. אז זהו, שגיא בין המציאות (אולי שלי בלבד- סוביקטיבית) לבין הפתיחה אני מוצאת מרחק רב, כן היתי רוצה לפתח איתו קשר רק שבנתים הדברים עומדים במקום אני לא יודעת אם כן לזרום איתו לאיפה שהוא רוצה אני מרגישה שאם אני "נופלת" לידים שלו יהיה בינינו קשר בזה אני בטוחה! אבל אני לא בטוחה שזה יוביל למשהו שהוא תכליתי, ואת זה אני ממש לא רוצה. אשמח לשמוע מה דעתך?! תודה אלה

אז כמה דברים....

היי אלה, כמה דברים לגבי הקריאה: 1. כתבת שאת מופתעת שלא הופיעו קלפים מיניים. אז ראשית את בעצמך מצאת קלפים כאלו. דבר שני אם זהו נתון ידוע. אין טעם שהקלפים יזכירו אותו שוב. 2. המציאות עליה את עומדת אמורה לייצג את מה שאת מרגישה ולא את מה שאת עושה. 3. כנ"ל לגבי המציאות עליה עומד הבחור, ויותר מזה - את לא יכולה לראות את המציאות עליה הוא עומד. זוהי תחושה סובייקטיבית שלו ואין לך נגיע לזה. הדבר היחידי שאת רואה הוא היד, הראש והלב. 4. הראש מייצג גם את מה שאת אומרת, ולא רק את מה שאת חושבת. 5. קלף ההווה מראה, לדעתי, שכדי שמערכת היחסים תצליח היא צריכה לעבור קשיים שיולידו הבנה ודף חדש. כיוון שזו מערכת יחסים חדשה אני לא מאמין שישנם קשיים או שורשים מהותיים שצריך לעבור, אולם אל תפחדי מטבילת האש - ייתכן והיא תוביל לקשיים שאת מחכה להם ושלאחריהם יגיע השגשוג. 6. אין לי הערות לגבי שאר הקלפים. 7. הגיע הזמן שתביני משהוא לגבי הצד השני. אין מה לעשות. הוא טיפוס של נער החרבות. יש לו נטייה להשתעמם ולחפש גיוונים. לכן, אם את רוצה אותו את צריכה להתאמץ ולתת לו כל הזמן שינויים וגיוונים. סביר להניח כי הבעיה מחריפה בעקבות העובדה שאת לא משדרת משהוא יציב ושאם את תהיי יציבה זה יותר יסתדר. 8. לגבי המיניות שהוא משדר בפועל. אל תוותרי, זה א' - מאתגר אותו ומשאיר אותו יותר ערני. ו-ב' - חשוב לקבוע בשבילו גבולות ולתת לקלף של הלב לצאת החוצה להבשיל. בהצלחה ומזל טוב, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר