אובדת עיצות

אובדת עיצות

שלום שגיא!!!!! בעייתי היא כזו היה לי חבר במשך 4 שנים נפרדנו משום שלדעתי אין לי עתיד איתו עד עכיו ניהלנו כשר לסירוגין במשך שנה וחצי יש לי עדיין רגשות עזים כלפיו ולפעמיים אני אומרת לעצמי אולי הוא השתנה ואולי כדי לנסות על אף שכולם מסביבי מתנגדים לדעיון שנחזור ושלא כדי מה שמאוד משפיע ומקשה עלי. עשיתי את פתיחת האס או אס כשמימין חרב אחת באמצע 4 מוטות ומשמאל מלך הגביעים . מה זה אומר לגבי המצב? אני מקווה שתוכל לעזור לי תודה אני אובדת עצות!!!!!!!

קלף 4 מטות קורא לך לצאת למסע - ללכת על זה!

היי עובדת עצות, ראשית, היית צריכה להגדיר את שאלה בצורה של כן או לא, אולם אם אנחנו כבר כאן, אז ננסה לארות מה אומרים הקלפים: קלף 4 מטות הנו הקף המוביל. הוא מייצג את התשובה, או לייתר דיוק את המסר שאת צריכה לקבל. קלף 4 מטות מדבר על יציאה למסע ניצחון שהתוצאות שלו לא ידועות. כללית זהו קלף חיובי, אולם לדעתי לא תמיד מפרשים אותו נכון. בקלף זה הדגש הוא על המסע עצמו ולא על התוצאה. גם חתונה, (הדוגמא החוזרת ונשנית של הקלף ברוב הספים) היא יציאה למסע שהתוצאות שלו לא ידועות, כי הרי מה כן ידוע מראש... הקלף קורא לך לצאת למסע מבלי לחשוש מה יהיה. הלימוד שלך הוא מהמסע שאת צריכה לעבור ולא מהתוצאה אם לא ייצא לך מזה, בסופו של דבר, זוגיות – משהוא אחר יצמח מזה, אז לכי על זה ללא מעצורים. אס החרבות מייצג את מימוש הרעיונות והתוכניות בעולם החומר. הוא מרה שהגיע הזמן לחולל שינוי בחיים ולהביא את התוכניות שיש לנו ליידי ביצוע. זהו קלף חיובי שיש בו גם היבט רוחני-קוסמי, ז"א הוא מראה שישנה אפשרות שמהפעולה שאנו עושים נצח ונתפתח רוחנית. הקלף מראה לנו שייתכן והצד השכלי חזק יותר אצלך, וייתכן שזה מה שהצד השני אוהב בך. לדעתי הגיע הזמן לממש תוכניות היושבות אלך בראש ולהתחיל לפעול אתם בעולם החומר. קלף מלך הגביעים מייצג את האנרגיה של מזל סרטן. מזל סרטן פועל שואף להגיע לייציבות רגשית. הוא הוא רגיש (ואפילו מידי), חשוב לו בית, שורשים ומשפחה והמאפיין העקרי שלו (הרלוונטי) הוא תחושה מדומה הקיימת בו של "לא אוהבים אותי" מזל סרטן מרגיש כמעט תמיד שלא אוהבים אותו מספיק ולא חשוב כמה אהבה הוא מקבל – כך הוא ירגיש, לכן פעמים רבות הוא "חונק" ומתחיל לפתח את תסמונת האמא הפולניה. ייתכן והקלף נותן לך את עיקרי הבעיותיות הקיימים בקשר. תנסי לחשוב מי מכם זקוק לתשומת לב (ואולי אפילו קצת מוגזמת), למי חשוב בית ומשפחה ומי חונק את מי. גם קלף זה הנו מסר עבורך הבא להדריך אותך לקראת הזוגיות ולעזור לך להתרחק מהמכשולים שבדרך. בהצלחה, שגיא

שגיאאאאא מסע לטוובת מי?

שגיא קודם כל תודה על התשובה המורכבת והפרטנית רק יש לי חוסר הבנה קטן כשדיברת על ניצחון אני לא יודעת לטובת מי האם לטובת המשפחה שמתנגדת לרעיון של החזרה ביני לבין החבר לשעבר והשכל שלי שגם מתנגד קצת לרעיון או מסע לטובת שנינו ולא המשפחה בעצם מהמצב הנוכחי שבינינו מה בדיוק אתה מציע לי לעשות??????????????? אלף תודות ......

המסע קשור בשאלה שהוגדרה. אם הבנתי נכון - את צריכה לנסות להחזיר אותו אלייך!

היי עובדת עצות, (אולי כדאי שתשני את הכינוי שלך למשהו קצת יותר אופטימי.) המסר של הקלף קורא לך לצאת למסע. המסע הוגדר בשאלה שנשאלה. לא הייתי שם בזמן שנעשתה הפריסה, אולם אני מניח שאת רוצה להבין אם יש אפשרות שתחזרו. אם הבנתי נכון - את רוצה לחזור אליו. לכן, המסע שעלייך לעשות הוא המסע של לנסות לחזור אליו. עכשיו, תחזרי שוב לתשובה שכתבתי, תקראי אותה שוב ונסי להבין את המסר. המסר הוא עבורך והוא צריך לעורר בך את היכולת להבין מה נכון. אני מאמין כי השואלת היא זו שצריכה להגיע לתובנה של מה נכון ומה לא. הקורא הוא רק חלק מהתהליך. הקלפים הם הכלי שעוזר לנו "להתחבר". אז עכשיו שיש לך את כל הנתונים - לכי, תתחברי ועשי את הדבר הנכון (ובלי לחץ). בהצלחה, שגיא.

מצטערת לשגע שגיאאאאא

קודם כל תודה על המאמץ לעזור ונראה לי שלא הכי הבנת אותי נכון או להיפך . אני לא רוצה כל כך לחזור לחבר לשעבר העיניין זה שהוא זה שרוצה זה שמנסה ואצלי מבחינת האמוציונל אני רוצה ומבחינת הרציונל לא!!! כתוצאה מלחצים שבאים מכיוון האנשים שקרובים אלי ובנוסף העיניין שלא נראה לי שאני הכי רואה איתו עתיד בקיצור הבעיה היא המשך היחסים הבלתי פוסקים שלנו של למשך שנה וחצי השאלה שפתחתי היתה לאן עתיד הקשר שלנו? ויצא : אס החרבות 4 מוטות ומלך הגביעים שבילבלו אותי אני מקווה שעכשיו הבנת כי לא אני היא זאת שממש רוצה לחזור................. אלפי תודות על המאמץ להבין פשוט קשה ששני כיוונים מושכים לכל כיוון אחר!!! רק רציתי לדעת מה יהיה????

טוב, אז עכשיו הכל ברור...

היי עוברת עיצות (מתי תתני לנו כינוי אחר בשבילך?), עכשיו, לאחר שהבנתי את השאלה אני יכול להגיד שקלף 4 מטות מייצג את אותו המסר, אלא בכיוון השני. הקלף עדיין קורא לך לצאת למסע, אלא שאת צריכה לצאת בלעדייו, להשתחרר ממנו ולצאת לחופשי. כשאר תצליח להתשחרר ממנו גם תבוא זוגיות נכונה ובריאה יותר. קריאה זו היא דוגמא מצויינת לצורך שלנו להגדיר את הקריאה טוב טוב לפני שאנו פותחים את הקלפים. אחרת הקריאה תהיה לא מובנת ולפעמים אפילו מטעה. טוב שהתעקשת להסביר את הצד שלך, כיוון שרק כך ניתן לפרש נכון את הקריאה. בהצלחה... שגיא.

תודה !!!

תודה אני מערכיה את הזמן שהקדשת עדיין קשה לי כי בכל זאת הלב שולח
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר