עזרה בפריסה

עזרה בפריסה

פרסתי פריסת שאלה לחברה טובה והייתע רוצה שתעזרו להבין ממנה: האם- אביר החרבות (הפוך) תהיה- שבע חרבות לי- חמש חרבות התפתחות- השוטה בתחום הזוגי- שמונה חרבות סיכום- ארבע חרבות המון תודה, עדי

עצה

עדי. לפי הפריסה שלך החברה צריכה לקחת את החיים יותר באופטימיות ולזרום איתם. במצבה היום היא די מרמה את עצמה ולכן מתאכזבת כל פעם מחדש. תגידי לה להתנהג כפי שהשוטה מתנהג ואז תפתח בפניה האפשרות לזוגיות. בקיצור לא לחפש לתת לדברים לקרות ולקבל אותם באהבה. בהצלחה

אולי כדאי לנסות להבין יותר טוב את קלף 8 חרבות ולראות למה היא כבולה...

היי עדי, הקלף אביר החרבות מייצג את הגישה הסובייקטיבית של החברה שלך. קלפי האבירים מראים על צפייה לשינוי. הם דרוכים (חלקם יותר וחלקם פחות) ומחכים לשינוי. הם מחכים לגורם אדם או תהליך אשר ישנה משהו בתוכם. במקרה זה ניתן לראות כי החברה שלך מחכה למשהו שישנה את צורת המחשבה שלה. היא מחכה לאביר על הסוס הלבן אשר יעורר אותה רוחנית ומחשבתית. ניתן ללמוד מקלף זה (ביחס למיקום שלו) כי החברה יותר פסיבית מאשר אקטיבית. היא נמצאת בעמדה של המתנה ולא עושה מספיק כדי לקדם את המפגש עם אביר החלומות. המילה "תהיה" מיוצגת על-ידי קלף 7 חרבות. השאלה היא תחילה, מה אומרת המילה "תהיה" מה זה מייצג ? לדעתי המלה "תהיה" מייצגת את אלמנט הזמן המשולב עם העשייה של השואלת. המילה "תהיה" הנה בחירה קשה, אולם לדעתי היא מעניינת ומייצגת את החלק האקטיבי המשלב את מה שעומד להתפתח בתחום זה בשילוב עם הנכונות והיכולת של השואלת לתרום. משהוא בסגנון של "מה השואלת עומדת לעשות בעניין...". 7 חרבות הוא קלף המייצג תכנון ואסטרטגיה. נראה כי השואלת עומדת להימצא במקום של תכנונים ואפילו מזימות. אם נושא הקריאה היה עסקים הייתי מברך על תכונה זו, אולם בנושא של זוגיות אני חושב שצורת ביטוי זו קצת מוגזמת. לדעתי צריך יותר זרימה והתחדשות (מים) ולא מחשבה ותכנונים (אויר). כללית קלף זה נותן לי תחושה שהשואלת צריכה להרפות. סביר להניח כי יש כאן סיפור מורכב מאחורי הקריאה וצריך להבין מהוא. השואלת מיוצגת על-ידי קלף 5 חרבות. קלף 5 חרבות מייצג מצב בו לשואל יש הרגשה שכל מה שהוא יעשה זה לא ייצא טוב, אולם האופציה הגרועה ביותר היא לא לעשות דבר. בזוגיות הקלף מראה כי השואלת נמצאת בתחושה של חוסר חשק. תחושה בה היא מרגישה שכל מה שהיא תעשה זה ייצא אותו הדבר - אז למה להתאמץ. ובכן, התשובה היא שצריך להתאמץ. השואלת צריך להחליט על פעולה ולפעול אותה מבלי להסתכל לאחור, מבלי שיהיו לה ספקות. ייתכן וההחלטה אותה היא עשתה לא תובלי אותה לאן שהיא רוצה, אולם בזכות החלטה זו היא תמצא את האמת. נראה שאין מוצא וכי השואלת חייבת למצוא את הפתרון ממקום של היגיון. ייתכן וכך היא חושבת ופועלת. השאלה הנשאלת היא מה היא צריכה לבחור. זה המקום לבדוק את האופציות העומדות בפניה ולהסביר לה כי היא צריכה לעשות החלטה ממקום של הגיון קר וללכת עם ההחלטה הזו עד הסוף. כללית נראה לי שהשואלת פסיבית מידי. נכון, אין כאן צעדים מרחיקי לכת שהיא צריכה לעשות מבחינה פיזית, אולם היא צריכה לעשות צעד מרחיק לכת במחשבה שלה ולבחור דרך, צעד או פעולה, אשר יובילו אותה לשינוי בתפיסה. ההתפתחות (האפשרית) מיוצגת על-ידי השוטה. השוטה הוא קלף המייצג חופש ושחרור. לדעתי הקלף מראה כי השואלת, בשלב זה, לא יודעת עדיין מה היא רוצה וכי העתיד והיעדים שלה בעתיד יהיו שונים ממה שהם עכשיו. קלף השוטה מראה את התוצאה וזוהי תוצאה נפלאה. בין כל קלפי החרבות שוכן קלף השוטה אשר נראה מזמין וחינני. הקלף מראה כי אכן היא תשתחרר ממה שמעיק עליה ותמצא את החופש שלה, אולם הוא לא מראה איך זה יקרה וגם לא למה ואת זה השואלת תגלה לאורך הזמן. ייתכן והשואלת "נעולה" על משהו והקלף מראה כי בעתיד היא תוכל להשתחרר מזה. התחום הזוגי מיוצג על-ידי קלף 8 חרבות, זהו קלף קשה המראה כי השואלת כבולה. היא מתקשה לפעול, להיפתח לאפשרויות חדשות כיוון שהיא, כנראה, כבולה לאדם או מחויבות . הקלף יכול בהחלט לרמוז על-כך שהשואלת צריכה "להשתחרר" מכבלי האהבה של בן-זוג יישן או מכבלים אחרים אשר לא מאפשרים לה להזמין, אפילו אנרגטית, את האהבה החדשה אל חייה. קלף הסיכום (4 חרבות) מראה כי השואלת צריכה להמתין. קלף 4 חרבות מייצג מצב של להחליט לא להחליט, וייתכן כי השואלת זקוקה לחופש מהחלטות, לחצים ודאגות. הפתרון יבוא במהלך הזמן הקרוב ( ארבעה חודשים) ופרט ללחכות, אין טעם לעשות דבר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר