שגיא, זקוקה לדעה.

שגיא, זקוקה לדעה.

שמי עדי, אני טירונית בעניין הקלפים. יש לי חפיסת קלפים של ריידר וחוברת מצומקת שלא עוזרת כל כך. אני פרסתי שאלה מורכבת מ-10 קלפים כאשר הקלף העשירי הוא הקלף המסכם. שאלתי הייתה: מתי אני אזכה להתפתחות בתחום האהבה? וכך נענתי- 1. מלך החרבות 2. 5 מטבעות 3. 7 מוטות 4. 4 גביעים 5. מלכת המוטות 6. צדק 7. 8 מטבעות 8. 8 מוטות 9. 10 מוטות 10. המגדל אשמח אם תוכל לתת לי את דעתך לגביי משמעות הקלפים לשאלתי. המון תודות.

היי עדי... אשמח לעזור, אלא שלא הבנתי איזו קריאה זו.

היי עדי וברוכה הבאה לפורום. אני אשמח לעזור, אולם לא ממש הבנתי איזו פריסה זו. האם זו הפריסה הקלטית, ואם כן איזה סוג של פריסה קלטית? אשמח אם תוכלי לכתוב מה כל מספר מייצג (זה גם יהיה תרגיל מצויין עבורך) וננסה לפרש את זה. שגיא.

היי שגיא,

תודה על כך שאתה תורם מזמנך לעזור לי. 1. איך התחיל הסיפור, מקור כוח העניין 2. איך הוא המשיך, ומי עוד מעורב. נקודת חולשה. 3. איך עשוי להתפתח הסיפור. נקודת המזל. 4. הבסיס הקבוע, החומרי של העניין, שניתן לסמוך עליו. 5. מרכז הסיפור, ההווה. 6. מה השואל אוהב ומי הרמוני איתו בסיפור. 7. מהו סודו של הסיפור. מה מסתתר פה? מה עוד צריך לדעת. 8. נקודת הקשיים שייש לעבוד. כספים. 9. השיא וסיום העניין. 10. מבט כללי על כל הסיפור, קלף עיצה. החוברת שממנה לקחתי את הפריסה היא חוברת די מצומצמת ולא עניינית. אני מודעת לכך שאצטרך לרכוש ספר יותר מקצועי כדי להבין וללמוד. אבל בכל זאת אשמח ללמוד מהפריסה הזאת, מצפה לשמוע ממך עדי

אפשר להסתפק במסר של קלף מלכת המטות...

היי עדי, השאלה ששאלת קצת לא מתאימה לקריאה הזו, ובכלל להתחלה אני ממליץ לשאול שאלות של כן ולא. אני אפרש את הקריאה, אולם לא בטוח שהקריאה תענה על השאלה ששאלת, כי אם תנתח את המצב בו את נמצאת. אני אישית לא מכיר את הפתיחה הזו וגם היא לא ממש נראית לי, אולם היסודות של קריאה מוכרים ואתחיל: אתחיל בקלף מספר 5 - מרכז הסיפור, המיוצג על-ידי קלף מלכת המטות. ייתכן ופרוש קלף זה יספיק לך כתשובה, אולם אם אנחנו כבר כאן... מלכת המטות מיוצגת על-ידי האנרגיה של מזל אריה. מזל אריה מייצג יותר מהכול את המלך, זה שיודע ליהנות מהחיים, להיות במרכז העניינים, מכאן ניתן להבין כי כיום את יכולה להיות במרכז העניינים ועד לסוף חודש אוגוסט יהיו לך מספיק מחזרים על-מנת שתוכלי לבחור את אהוב ליבך. מצד שני היות וקלף זה הנו קלף חצר אין הוא מייצג מימוש אמיתי, כך שעלייך ללמוד לממש את ההזדמנויות הנקראות בדרכך. כדי שתהיה לך זוגיות עד חודש אוגוסט את צריכה להיות יותר דרוכה ולקבל כל הצעה כהזדמנות (אפילו את הבחור שהדודה רוצה לשדר לך...). את אף פעם לא יכולה לדעת. מעבר לכך המסר שלך הוא ליהנות, לעשות כיף, להשתחרר וזה יביא את השפע שאת מחפשת. קלף מספר 4, מייצג את המציאות כפי שהיא. הקלף מיוצג על-ידי קלף 4 גביעים המראה כי את מורעלת ולא מוכנה לראות את המציאות הנמצאת סביבך(שהנה חיובית). תחושה זו מקרינה גם החוצה והתוצאה, בשילוב הקלף הקודם מסבירה מדוע את מתקשה לממש את ההזדמנויות הנקרות לדרכך. קלף מספר 1 מראה איך הכול התחיל. אז הכול מתחיל בקלף מלך החרבות המייצג אנרגיה של מזל מאזניים ההופך להיות מסמרטוט ל"חותך" נראה כי החל מחודש ספטמבר 2003 משהו קרה ואת כבר לא יכולת לסבול את עניין הזוגיות כפי שהיא הייתה. אם היה לך חבר הקלף מראה צורך שהיה לך "לזרוק" אותו ואם לא היה לך אז הקלף מייצג את הצורך שלך לעשות משהוא כדי שהזוגיות תמצא. בשלב הזה הפכת להיות מפסיבית לאקטיבית וזה מה שחשוב. אם אכן נפרדת מחבר, הקלף מייצג צעד שלמרות והוא היה נכון, הוא תוצאה של וותרנות וחוסר תקשורת אשר יצרו את הקרע בזוגיות. הקלף מראה כי תקשורת נכונה בשלבים המוקדמים של הבעיה הייתה עוזרת וחבל שנתת למצב להתדרדר. קלף מספר 2 מראה איך הדברים התפתחו. 5 מטבעות הנו קלף של הרס וכשלון הבאים בעקבות מעשיי השואל ומייצג מצב של כאב לאחר ההתפתחות אליה קלף מספר 1 התייחס. המסר של הקלף הוא לזהות בזמן, תחושות של מצוקה, תסכול או חוסר אונים ולטפל בהם בזמן. לקלף 5 מטבעות קדם הקלף 4 מטבעות המייצג תחושה של איום המביאה את השואל להיצמד למה שהוא מכיר, אולם אם הוא ימשיך כך הוא יגיע למצב של חוסר ברירה ובה הוא יעשה צעד קיצוני ואפילו במידה מסוימת מזיק. בנקודה זו אין לו ברירה, אולם הוא הייה צריך לטפל בזה קודם. הקלף 7 מטות המייצג את נקודת המזל (3) מראה לך כי עלייך להתמקד בעיקר ולא בטפל. לעיתים קרובות אנו נוטים לעשות את הפעולה הקלה ולא את הפעולה הנכונה, והקלף קורא לך להתמקד בדברים החשובים. אני אוהב מאד את הנאום של הארווי מיאקיי המספר שכאשר הוא קנה הביתה ספות חדשות הילדים התלהבו מהספות יותר ממנו, מה שגרם להם ללכלך אותם, לשפוך עליהם שוקו, לקשקש עליהן ועוד. בכל פעם שהוא העיר להם או גער בהם, אשתו הזכירה לו שהם מגדלים ילדים ולא מגדלים ספות. תתמקדי בדבר החשוב לך. אם את רוצה זוגיות, יכול להיות שאת צריכה לעשות הקרבות והגיע הזמן שתתחילי להלחם על זה. הסוד כאן (7) הוא עבודה קשה. קלף 8 מטבעות מראה מצב של חניכות - עבודה קשה עם מעט תמורה. הקלף מראה כי התמדה ועבודה רצינית, אולי לא תיתן תוצאות מידיות אבל היא תשתלם לאורך זמן. קלף מספר 6 - מה השואל אוהב ומי הרמוני אתו, מיוצג על-ידי קלף הצדק. קלף 6 הוא קלף התיקון. ממיקום קלף זה ניתן להבין מה השואל צריך לתקן. לאיזה צד עליו לשמוע ולמה הוא צריך להתחבר. זהו קלף המדבר על קלילות. המסר בקלף זה לשואל הוא "תהייה קליל". אין הכוונה כאן לחוסר אחריות, אלא ההיפך. הקלף מזהיר את השואל שאם הוא לא יחתוך את הגורמים המפריעים להתפתחות שלו, ומייד ! הוא ישלם את המחיר. הקלף קורא לך להיות יותר קשובה לתחושות שלך ובמיוחד לאותו צד הרוצה להגיב, לצעוק. לא לדכא אותו ולתת לו ביטוי. שהו החלק החזק שבך ואל תדכאי אותו. קלף מספר 8 - הקשיים שיש לעבור מיוצג על-ידי קלף 8 מטות. למרות שזהו קלף חיובי עלינו למצוא את הצדדים השליליים שבו. אם לא נמצא נצטרך להפוך את המשמעות שלו. הקלף מראה לך שעלייך להיזהר ולא לרוץ קדימה, לבנות את מערכת היחסים הבאה בצורה איטית ויסודית. קלף מספר 9 מיוצג על-ידי קלף 10 מטות המייצג מצב של לקחת על עצמנו יותר מידי. הקלף מזהיר אותך ואומר שעלייך לפנות, גם רגשית וגם מעשית, את עצמך לזוגיות שכן אם תכנסי לזוגיות במצבך את עלולה לקחת על עצמך יותר מידי ולהתמוטט. קלף העצה שלך הוא קלף המגדל. זהו קלף אזהרה (נוסף) המראה שעלינו לחזק את היסודות בטרם אנו ממשיכים לשלב הבא. זוהי עצה מצוינת המתאימה מאד לקלף הקודם. הקלף קורא לך שלא לאבד את הדברים החשובים לך לטובת מערכת היחסים, לבטא את עצמך היטב במערכת היחסים. עכשיו תעשי ניתוח עצמי ותראי היכן את "ממהרת", לא מקדישה מספיק זמן ותתחילי להיות מודעת ולתקן חסרונות אלו. בהצלחה... ואני שוב ממליץ לעשות קריאות של כן או לא (כמו קריאת ה-אס.או.אס) בשלב הראשון. שגיא.

בוקר טוב ושבת שלום שגיא

הייתי מעוניינת לדעת אילו פריסות נוספות קיימות לשאלות כן/לא מלבד פריסת הSOS ופריסת קלף יחיד? אני עוקבת אחרי התנהלות הפורום, ואני מוצאת לנכון לאמר שאתה משקיע יפה בכל פריסה ונותן את מירב תשומת הלב.

שגיא,

טעיתי בבחירת פריסה זו. אני מרגישה שהפריסה מתאימה למצבים יותר מורכבים. לקחתי הערות לעצמי בעקבות הפירושים שלך. זה עדיין נורא קשה ולא מובן, אני אתחיל עם הפריסה שהמלצת. אני ממש מודה לך שהקדשת לי את זמנך, טוב לדעת שאתה פה בכדי לעזור (:

בוקר טוב ושבת שלום שגיא

הייתי מעוניינת לדעת אילו פריסות נוספות קיימות לשאלות כן/לא מלבד פריסת הSOS ופריסת קלף יחיד? אני עוקבת אחרי התנהלות הפורום, ואני מוצאת לנכון לאמר שאתה משקיע יפה בכל פריסה ונותן את מירב תשומת הלב.

בקרוב ...

היי שרון, בקרוב אני אסביר על קריאה פשוטה נוספת. עוד קצת סבלנות. שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: shoshana_yamin
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר