פרסתי את פריסת ה SOS שסיפרת לי עליה..

בנוגע למישהו שאני מאוהבת בו מעל הראש אבל הוא....ידיד שלי. שאלתי אם הוא הולך להתאהב בי וזה מה שיצא: הקלף שהופיע במרכז- 4 מטות הימני ( שאני מניחה שהוא נגד)- 9 חרבות השמאלי (בעד?..) - 6 גביעים מה היינו עושים בלעדייך??????????????????? :-)

חלק א' - השאלה היא מה אומר קלף 6 גביעים עבוך. מחכה להמשך...

היי אורלי, אני שמח שעשית את הקריאה... הקלף האמצעי הנו הקלף המוביל, המייצג את התשובה. 4 מטות הוא קלף המתאר מצב של יציאה למסע של ניצחון שהתוצאות בו הם לא ידועות. הקלף עוסק בהרפתקה, במסע ולא במטרה. כמו בכל קלפי הארבע אנו מחפשים בקלף זה את המסר ובזכות הבנת מסר זה השואל יכול לעשות את הקפיצה אותה הוא רוצה לעשות. 4 מטות "תקוע" כיוון שהוא רוצה להשיג תוצאה ובמקום זאת עליו לצאת למסע, ליהנות וללמוד מהדרך. כמסר הקלף אומר שיש צורך לקחת סיכונים ולצאת לדרך גם אם אין הבטחה ל- 100% הצלחה. קלף 9 חרבות מייצג את הגורמים החוסמים אותך. זהו קלף המייצג פחד על רקע מוצדק, ולכן הוא מרמז על כך שאת חוששת ועוצרת את עצמך מלעשות צעד קדימה. הוא גם מראה כי החששות שלך נכונים ושהבסיס לקשר או לאופציה של הקשר הנו רעוע. קלף 6 גביעים מייצג מצב בו יש לבחון את העבר ועל פיו ניתן יהיה להבין את מהלך העתיד. גם קלף זה מעלה שאלות רבות וביניהן מהי ההיסטוריה שלכם, האם יש, או היו בעבר גישושים וכיצד הם הסתיימו, ולבסוף האם זהו עבר החוזר על עצמו. האם את מכירה מקרים דומים שחזרו מהעבר ואם כן מה קרה בעבר. אני לא רוצה לסכם את התשובה בשלב זה, אבל תעני לי על השאלות העולות מהקלפים 9 חרבות ו-6 גביעים ואוכל לסכם לך את התשובה. מחכה להמשך, שגיא.

לצערי, הדברים לא כ"כ פשוטים...

שגיא, שוב תודה רבה על תגובתך. אנסה להסביר לך את הרקע של העניין כך אולי תוכל לשפוך קצת אור על הפריסה שלי. הבחור המדובר יודע מה אני מרגישה כלפיו אך מאחר והוא רק יצא ממערכת יחסים הוא מסרב להכנס לאחרת. יש לנו מן קשר לא מחייב שכזה וידידות לא טבעית - שבניגוד לתיכנונים מלווה ברגשות מאוד חזקים מצידי. היה לי חבר במשך 3 שנים שאיתו ניתקתי את הקשר ואני חייבת להודות שהבחור החדש הזה היה חלק מזה. אתה חושב שזה קשור? בספר של גידי גלבוע כתוב שקלף 6 הגביעים מצביע על מישהו מהעבר שלי שיכנס לתמונה וישנה את הכל לטובה. אני פשוט לא מצליחה להבין איך זה קשור. באשר לקלף 9 החרבות- אני מניחה שהוא מצביע על הדאגה שלי בניתוק היחסים שלנו לחלוטין, או על התסכול שלי מהמצב הנוכחי.. בתשובה לשאלתך, אף פעם לא נקלעתי למצב כזה בעבר, לכן הוא מתסכל אותי כ"כ. שוב תודה, מחכה לחלק ב של תשובתך

למזלך יש לך קלף חזק - 4 מטות...

היי אורלי, למזלך, עדיין קלף מספר 4 מטות מראה כי הידיד שלך אכן יתאהב בך בסופו של דבר, אולם ייתכן והדרך תהיה קשה. הקלפים מעודדים אותך לא להתייאש אבל גם מראים את קלף 9 חרבות המייצג את הפחדים העומדים להתממש. לפי קלף זה ניתן להבין כי לפני ההצלחה את עלולה לסבול קצת (אני מנסה להיות עדין) וייתכן שהמערכת (הכוללת אותך וגם אותו) צריכה אולי ניעור קל. קלף 6 גביעים מראה כי שניכם נמצאים לאחר מערכת יחסים ולמרות שמערכות אלו נגמרו, ההשפעות שלהן עליכן לא עברו לחלוטין ותחילה עליכם לנקות את השאריות האלו. בכלל לא יזיק לך להסיק את המסקנות הקשורות למערכת הקודמת - איך זה נגמר, מה השתבש וכדומה. שוב, אל תשכחי כי הקלף המוביל (הקובע) הוא קלף 4 מטות המראה כי זה עומד לקרות. בהצלחה... שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר