פתיחת קריאת מילים

שגיא היי זה שוב אני בהמשך לבקשה הקודמת יש לי פתיחת מילים נוספת שפתחה לי מרים הפנר תלמידתךוהפעם לגבי ביתי השניה האם קרן ועמנואל יתחתנו בשנה הקרובה? האם - 7 מטבעות קרן - 2 גביעים עמנואל - המיזוג יתחתנו - 5 גביעים בשנה הקרובה - 9 מוטות והקלף הקובע - 10 מטבעות מה דעתך על זה?

המסר האמיתי הוא 2 גביעים - הבת שלך צריכה יותר ליזום

היי שרה, שוב, עדיף היה אם היית כותבת מה מרים אמרה לך, ושוב אני מניח כי הקריאה נעשתה ביוזמתך ועבורך (ולא ביוזמת ביתך-עבורה): הקלף הראשון מייצג את הגישה שלך. קלף 7 מטבעות מייצג מצב של אכזבה מהקיים ונכונות לסכן את כל מה שיש על-מנת להגיע אמת. הקלף אומר הרבה על מה ש"עברת" עם הבת שלך ושייתכן ואת כבר "איבדת תקווה" ועכשיו את סוף סוף מרגישה שזה זה ושאת מוכנה ללכת על זה (כמובן בשמה). הבת שלך מיוצגת על-ידי הקלף 2 גביעים. הקלף מייצג מצב של רומן ובו יש מחזר ומחוזר. למרות המראה המרשים (לטובה) של הקלף זהו קלף מסר המראה כי הדברים יכולים להתפתח הרבה יותר מהר ובאופו יותר חיובי אם השואל (במקרה גם ביתך) יהיו היוזמים בתהליך ולא בחזקת ממתינים. בן הזוג מיוצג על-ידי קלף המיזוג. זהו קלף חיובי המראה כי עמנואל בהחלט רוצה את קרן ואף חושב על חתונה, אולם זהו קלף מייג'ור ולכן עדיין תובנות אלו לא התממשו בעולם החומר. עמנואל בעולמו הפנימי רוצה ומרגיש דברים רבים כלפי קרן, אולם קרן עדיין לא יודעת את זה כיוון שרגשות אלו לא בוטאו בעולם החומר. ניתן להסיק מקלף זה וקודמו כי על קרן מוטלת המלאכה לעזור לעמנואל לבטא את עולמו הפנימי, דבר שיקדם מאד את הזוגיות שלהם וכן את עמנואל בתחומים אחרים בחייו. החתונה מיוצגת על-ידי קלף 5 גביעים המראה כי את נמצאת במצב של ייאוש בלתי מוצדק. אולי את מיואשת או פסימית, אבל המציאות שונה והיא הרבה יותר חיובית ממה שלך נראה. הקלף גם מראה כי עלייך להסתכל על החצי כוס המלאה ולא על החצי כוס הריקה וכשאת תהיי יותר אופטימית תוכלי באמת לעזור. השנה הקרובה מאופיינת על-ידי הקלף 9 מטות. זהו קלף מעניין המציג מצב של להחזיק מעמד לקראת המכשול האחרון. ממנו ניתן להבין כי השנה הקרובה היא שנה קצת קשה, עם עליות וירידות ושניכן צריכות להחזיק מעמד כיוון שבסופו של דבר הזוגיות תתפתח למקום טוב. התוצאה הסופית היא חיובית ומצביעה על אושר גדול. זוהי התוצאה הטובה ביותר לה ניתן לצפות, המראה כי הדברים יתפתחו בצורה חיובית וכי הם התחתנו. יחד עם זאת קרן צריכה ללמוד לעזור לעמנואל לבטא את עולמו הפנימי ולממש אותו וכשהיא תלמד לעשות זאת טוב יותר הזוגיות שלהם תשתפר יותר וגם עולמו של עמנואל. בהצלחה... שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר