פתיחה קריאת מילים

שגיא שלום אני עובדת עם מירים הפנר התלמידה שלך בקלפי טארוט היא עשתה לי פתיחה של קריאת מילים לשאלתי: האם ענת (ביתי) ואיציק יעברו לגוא ביחד בחצי השנה הקרובה האם - 10 גביעים ענת - הכהן הגדול ואיציק - 3 מטבעות יעברו - 8 גביעים לגור ביחד - 2 חרבות בחצי השנה הקרובה - 6 חרבות קלף קובע - 8 חרבות מה דעתך לגבי הקלפים?

קלף 8 חרבות לא תמיד חייב להיות שלילי...

היי שרה, חשוב לי היה לשמוע מה מירים אמרה, כיוון שבמקרה כזה, בו כבר נעשתה קריאת קלפים ע"י קורא אחר, אני יכול להיות רק התוספת אבל לא לתת את הפרוש האמיתי. לכן אם הייתי מבין איך מירים פרשה את הקריאה הפרוש שלי היה יעיל יותר. אני יוצא מתוך הנחה כי הקריאה נעשתה עבורך ולא עבור בתך, ולכן התשובות הן מופנות אלייך. הגישה שלך, כשואלת מיוצגת על-ידי הקלף 10 גביעים, מה שמצביע על אופטימיות מצידך ועל אמונה כי עבור ביתך זהו הצעד הנכון. הקלף מייצג אותך ורק אותך ואינו מייצג את המציאות כפי שהיא. הקלף המייצג את ביתך הנו הכהן הגדול. זהו קלף חיובי, אולם היות והוא קלף מייג'ור הייתי אומר כי על ביתך ללמוד לממש את המסר שלו במערכת הזוגית שלה ולא להשאיר את המסר "באוויר". הקלף מראה כי בתך יודעת מה נכון עבורה. היא קשובה לאמת הפנימית שלה ויודעת (וגם מקבלת) לשמוע לעצות הטובות שהיא מקבלת. זהו קלף המפתח בקריאה וחשוב לשמוע מביתך ממה היא חוששת, מה היא רוצה ומה היא מרגישה, כיוון שתחושות אלו נכונות. הקלף המייצג את איציק הנו 3 מטבעות. קלף זה מייצג מצב של הכרה וגמול, מה שמלמד אותנו כי איציק מוכן לעשות את הצעד. הוא מכיר במערכת הזו ומוכן ורוצה לקדם את המערכת (להלן "הגמול") לשלב הבא. עד כאן הכול בסדר, אולם כפי שנראה הלאה משהוא משתבש וצריך להבין למה ומה ניתן לעשות. המעבר עצמו מיוצג על-ידי קלף 8 גביעים. בגישה שלי זהו קלף הקורא לשואל לוותר. לא לוותר על המטרה כי אם לוותר על המאבק. הקלף בא להראות לכם (לך, השואלת, ולביתך) כי אבדה לכן האמונה ואת מקומה החלפתן בנכונות להיאבק. הקלף מראה כי כל מה שעשיתן ושאמרתן כבר נעשה ואינכן יכולות להוסיף דבר. מה שנותר לכן לעשות הוא רק לוותר על המאבק ולהמתין. כשתעשו זאת האמת תתגלה ותוכלו ליצור התקדמות. המגורים ביחד מיוצגים על-ידי קלף 2 חרבות. קלף זה מציג מצב של עצימת עיניים, התנתקות מהמציאות בגלל חוסר יכולת להתמודד. נראה לי כי המעבר המשותף של ביתך ובן זוגה אינו כל כך פשוט, ואם מוסיפים את מה שאנו יודעים מקלף 8 גביעים, נראה לי שישנם בעיות מורכבות יותר ו"סתם" לעבור דירה ביחד אינו תהליך פשוט. הזמן, חצי שנה, מיוצג על-ידי 6 חרבות. מצב קלף זה הנו מצב של חופשה. הקלף מראה כי חצי השנה הקרובה הנה תקופה של חופשה עבורם. זהו הזמן הטוב ביותר לנוח, לנקות את הראש, לחסוך כסף כיוון שלאחר תקופה זו ה"חופשה" נגמרת ואז צריך לחזור למציאות. הקלף רומז לנו כי אם הם יעברו דירה זה יהיה לאחר חצי שנה. קלף התשובה מיוצג על ידי קלף 8 חרבות. אבל לפני התשובה רציתי לסכם את מה שאני מבין עד כה. נראה לי כי הכול בסדר בין זני בני הזוג, אולם הבעיה היא המעבר עצמו שאינו מתאפשר מסיבות שאינן קשורות לזוגיות בניהם. התשובה 8 חרבות יכולה להיות בעייתית כיוון שהיא נוטה לשני הכיוונים ולכן אני אפרש את התשובה כתשובת מסר. אם מתבוננים על כל קלפי המספר 8 (מלבד 8 חרבות) ניתן לראות כי כל הקלפים האחרים בסדרה מצליחים לעשות מעבר מנקודה א' לנקודה ב'. כל יסוד משתלב בנומרולוגיה של הקלף ובזכות זה השינוי מתאפשר. המעבר מתאפשר בקלף 8 מטות בזכות האש וההתלהבות, 8 מטבעות בזכות ההתחברות למקום הנכון שלנו ובזכות העבודה הקשה, 8 גביעים בזכות האמונה (אם השואל מצליח להבין את זה) וגם 8 חרבות צריך לשלב את יסוד החרבות, אלא שזהו הדבר בקשה ביותר. כדי שזה יקרה 8 חרבות צריך להיות הגיוני בלבד ! נקי מכל רגש, מצפון ולעשות את הדבר ההגיוני הנכון עבורו וללא עקבות. הבעיה היא שהשואל מתקשה להיות הגיוני ולכן הוא אינו מצליח לעשות את השינוי. כדי שביתך תעשה את המעבר עליה (וגם עלייך) להכניס הגיון קר וכאשר זה יתרחש ייעשה השינוי. זה המקום לשאול אותך מדוע הם לא עוברים, אולם כיוון שאת לא כאן וגם לא ביתך אני אניח כי המעבר אינו מתממש בסופו של דבר מהמקום של נוחות, פחד וכל אלו אינם רלוונטיים. אני הייתי אומר כי ייקח לביתך כמה חודשים טובים (6-7) להבין את זה ולעשות את הצעד המפחיד ואולם אם היא תבין את הבעיה ייתכן והיא תאזור אומץ מוקדם יותר והעניין יתאפשר מהר. לסיכום צריך לשבת עם ביתך ולהבין מה מונע ממנה את המעבר. עליה לעשות שיקולים של הגיון בלבד, להיות אמיצה ולקפוץ למים. נראה לי שתהליך זה יתרחש תוך 6-8 חודשים מעצמו. אולם, אם ביתך תפנים את המסר ייתכן ותוכל "לנקות לעצמה מחצית מהתקופה על התנהגות טובה" ולעשות את צעד מהר יותר. בהצלחה... שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר