אהבה

אהבה

האם יש סיכוי לי ולאקס שלי לחזור להיות ביחד נפרדנו לפני 4 חודשים אחרי שנתיים וחצי תאריך הלידה שלי הוא 24/3/1974 שמי טלי תאריך הלידה שלו הוא 7/10/1969 שמו מיכה ההיתי אצל הרבה מיסטיקנים וכל אחת אומרת משהוא אחר איך זה יכול להיות? תודה

אני מתנצל, אבל הייתי מעדיף שתלמדי לעשות קריאה לעצמך...

תלמי שלום, וברוכה הבאה לפורום. אני מתנצל, אולם אני לא עושה קריאות קלפים בפורום. (גם באופן אישי אני לא עושה קריאות קלפים, אלא מלמד בלבד) פורום זה נפתח במטרה לתת תמיכה לאלו הרוצים להכיר להעמיק וללמוד את קלפי הטארות. למרות זאת, אני אשמח לעזור לך לעזור לעצמך, ואני אשמח ללמד אותך לעשות קריאה בעצמך !!! זה מאד פשוט והולך כך: בשלב הראשון צריך שתהיה לך חבילת קלפי טארות, או חבר/ה עם חבילת קלפי טארות. בחרי מקום שקט, בו לא יפריעו לך, ואחר כך הגדירי היטב את השאלה. עדיף לשאול בשלב הראשון שאלות של כן ולא בלבד. ערבבי את הקלפים לפי ראות עינך, כאשר לאורך כל הערבוב חשבי על השאלה, הפסיקי לערבב מתי שנראה לך. ערבוב הקלפים, הוא בעצם סידור חבילת הקלפים והתאמתה למהלך חייך, כאשר תסיימי לערבבם הם יהיו מסודרים בדיוק כפי שחייך מסודרים. לאחר מכן הוציאי 3 קלפים ופרסי אותם על שולחן מימין לשמאל, כאשר פניהם לשולחן (התמונה מוסתרת). הקלף האמצעי הוא התשובה, או הכיוון אליו את הולכת. שני הקלפים האחרים מראים את הגורמים התומכים או מחלישים את התשובה, בהתאם לקלפים שיצאו. לאחר שתעשי את הקריאה, כתבי את התשובה בפורום ואנסה לענות עליה. בהצלחה... שגיא

סתאם

סתאם שאלה למה לך לחזור לאקס שלך????????
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר