איך בדיוק לשאול?

איך בדיוק לשאול?

אם יש לי שאלה ספציפית לשאול את הטארות , משהו בנוסח "האם כדאי לי" או שאלה שתדריך אותי איך עלי לפעול כיצד לנסח את השאלה? איזה פריסה לעשות?אני מוצאת שהפריסה הקלטית לא תמיד נותנת לי את התשובות להן אני זקוקה, ולעיתם משאירה אותי אפילו יותר מבולבלת... בנוסף, רציתי לשאול אם ניתן להוציא קלף חילוץ על קלף חילוץ...

על קריאת S.O.S... וקלפי חילוץ..

היי אורלי, הקריאה הפשוטה שאני ממליץ עליה הנה במקור קריאה של כן ולא, אבל אפשר בהחלט להשתמש בה בקריאה של "האם..." זוהי קריאה של 3 קלפים הנקראת S.O.S והיא קריאה פשוטה ושימושית: הוראות ההפעלה (אני ממחזר מתשובות קודמות): בשלב הראשון צריך לבחור מקום שקט, בו לא יפריעו לך, ואחר כך הגדירי היטב את השאלה. השאלות צריכות להיות מנוסחות כשאלות של כן ולא. בשלב השני ערבבי את הקלפים לפי ראות עינייך, כאשר לאורך כל הערבוב חשבי על השאלה, הפסיקי לערבב מתי שנראה לך. ערבוב הקלפים, הוא בעצם סידור חבילת הקלפים והתאמתה למהלך חייך, כאשר תסיימי לערבבם הם יהיו מסודרים בדיוק כפי שחיי השואל מסודרים. לאחר מכן תחצי את החבילה לשניים והוציאי 3 קלפים (מלמעלה). את הקלפים פרסי על שולחן מימין לשמאל, כאשר פניהם לשולחן (התמונות מוסתרות). הקלף האמצעי הוא התשובה, או הכיוון אליו השואל הולך. שני הקלפים האחרים מראים את הגורמים התומכים או החוסמים את השואל בדרכו אל הפתרון (בעד ונגד), בהתאם לקלפים שיצאו. את כמובן מוזמנת לאחר שתעשי את הקריאה לכתוב את התשובה בפורום וננסה לנתח אותה. לגבי "חילוץ קלפים, אני אישית נגד הרעיון ואני מאמין שכל התשובות נמצאות בקריאה המקורית. רק צריך להיות סבלניים יותר ולהתעקש לפענח את הקריאה שוב. את הדעה שלי בעניין קלפי חוזרים וקריאות חוזרות את מוזמנת לקרוא בכתבה שאני מצרף. אז בהצלחה ואנחנו מחכים להתפתחויות. שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר