קניית קלפי טארוט

קניית קלפי טארוט

שלום! אני רוצה להתחיל ללמוד לקרוא בקלפי טארוט. נאמר לי שאסור לקנות את הקלפים, אלה צריך לקבל אותם במתנה. האם זה נכון? תודה

מותר בהחלט לקנות לעצמך קלפים

תני לעצמך מתנה לחיים

קניית קלפי טארוט

שלום! אני רוצה להתחיל ללמוד לקרוא בקלפי טארוט. נאמר לי שאסור לקנות את הקלפים, אלה צריך לקבל אותם במתנה. האם זה נכון? תודה

לקנות או לא לקנות... העיקר שיהיה בן.

היי מטטיאס (השם נכון ?), וברוך הבא לפורום. העולם בו אנו חיים גדוש באיסורים כאלו ואחרים. כבר שמעתי כמעט הכול והמצחיק הוא שעל כל דעה, ישנה דעה מנוגדת: יש כאלו שאוסרים על קריאות בזמן הדימדומים ויש כאלו שיגידו שזהו הזמן הטוב ביותר, יש נשים הנמנעות לעשות קריאות בזמן מחזור ויש כאלו שיעידו שאז הן נמצאות במיטבן. ישנם כאלו הממליצים על קניית הקלפים על-ידי צד ב' בלבד ופעם פגשתי (לייתר דיוק תפסתי) קוראת בקלפים שקיבלה הדרכה בה נאמר לה מפורשות כי הקלפים "לא יעבדו" אלא עם היא תשיג לעצמה את חבילת קלפים בדרך של גניבה. אני חושב שלכל אחד ואחת מאתנו יש את הבשלות והיכולת הפנימית לדעת לבד מה נכון ומה לא. החיים מספיק "קשים" או מורכבים ואנו לא צריכים להוסיף הוראות מיותרות נוספות. דעתי היא... לך, קנה לך קלפים ואם תרגיש שזה יותר נכון שיקנו לך אותם - עשה זאת אבל אל תתעכב הרבה. פשוט עשה זאת. דרך אגב אולי "שווה" לאמץ את הגישה הזו בקניית מכוניות או דירות. זהו כלל ששווה לאמץ...! בהצלחה.... שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: miki1303
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר