פתיחה בקלפי טארוט

יש לי חברה שלומדת אצלך פתיחה בקלפי טארוט היא פתחה לי פתיחה של SOS לשאלתי האם בתי ענת תנשא לבחור שעימו היא יוצאת הקלפים שיצאו לי היו קלך אמצעי- המגדל, קלף ימני - אביר הגביעים,וקלף שמאלי - 9 מוטות. שאלתי שאלה דומה לגבי בתי השניה קרן האם תנשא לחברה והקלפים שיצאו לי היו קלף אמצעי - 4 גביעים, קלף ימני - התלוי, וקלף שמאלי - 8 מוטות נא תשובתך לגבי הקלפים שיצאו. תודה SARAMAZZ .

קלף 4 גביעים מראה שאת פשוט "מורעלת" ופחות או יותר הכל בסדר...

היי שרה, אני מפרש את הקריאה בהנחה שאת היא זו השואלת את השאלה ולא ביתך, כך שהמסר של הקריאה הוא למעשה עבורך. הקלף האמצעי הוא הקלף המוביל, קלף התשובה, והוא מיוצג על-ידי 4 גביעים המראים כי את מורעלת. הקלף מציג תמונה בה השואלת (שזו את) מרגישה שהשמחה שהייתה קודם (בקלף 3 גביעים אשר קדם לקלף 4 גביעים) כבר איננה ובמקומה נכנסת תחושה של חוסר אמונה, של ספק ואת היום כבר לא יכולה לראות את הדברים כפי שראית אותם בעבר (גישות שונות בקלפי הטארות מתייחסות אל הקלף כקלף הדחייה. לדעתי הדחייה היא התוצאה הסופית ומקורה ההרעלה אותה השואל חווה). מה שחשוב לציין כי המציאות לא השתנתה אלא התחושה הסובייקטיבית שלך. כך שבמציאות בפועל הכול בסדר. הקלף הימיני הוא בעייתי כיוון שהוא מייצג תחושה שיש לך (ואולי גם הקלף מייצג את המציאות בה נמצאת הבת שלך) שהבת שלך הנה קורבן במערכת יחסים זו. מקורה של תחושה קשה זו היא בעובדה כי בתך (ואולי רק את) היא זו שפועלת, יוזמת ומחייה את הקשר בעוד הצד השני נשאר פאסיבי. אני חושב שעלייך לבדוק עם ביתך מה פירוש זה אומר עבורה, כיוון שתחושה זו הנה הרסנית במערכות יחסים, ועליה למצוא את הדרך לשפר את מערכת היחסים בנקודה זו. הקלף השמאלי, 8 מטות הוא קלף תומך המציג כמה מהיתרונות במערכת היחסים הזו. לבת שלך טוב במערכת היחסים הזו, זו מערכת יחסים חמה וטובה. אולם, קלף 8 מטות שהנו הקלף המבטיח של יסוד האש מורה כי הגיע הזמן (ויש עוד זמן) להפוך את היסוד האש במערכת היחסים ליסוד האדמה. כלומר, יסוד האש הוא היסוד בו הכול מתחיל. הוא הניצוץ שמדליק את הכול ויוצר יש מאיין, אולם באיזה שהוא שלב האדם מחפש להפוך את האש לאדמה. את ההתלהבות וההתלהבות למשהו אמיתי שניתן לחוש בו, לנגוע בו. כל זוגיות מחפשת את המימוש, אם בצורה של לגור ביחיד, להתחתן, לפתוח חשבון בנק משותף, לעשות ילדים ועוד. יסוד האדמה מלמד אותנו להתבונן פנימה ולהתמקד בדברים החשובים בחיינו. אני מניח כי ביתך מבינה שזהו השלב, אולם יחד עם זה היא נמצאת בשיא שלב האש ועליה (וגם עלייך) להמתין בסבלנות עד שהתלהבות זו תהפוך לדבר יותר מוחשי ויציב. בהצלחה... שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר