לשגיא היקר מזל טוב לפורום נהדר

היא שגיא מזל טוב לפורום וברכות עשיתי פתיחה ויש לי מספר שאלות.. כמובן השאלה מה כונותיו הרומנטיות של עדי לגבי? מה-5 גביעים כוונותיו הרומנטיות-4 מטות של עדי- אס הגביעים לגבי- מלך חרבות תשובה סופית- 6 מטות טוב.. אז ככה הפריסה היא די ברורה, אני רואה את חצי הכוס הריקה למרות שאין ספק שיש כונות רומנטיות לבחור השאלה שלי היא לגבי קלף התשובה האם קלף התשובה הוא פוטנציאל או אומר לנו מה יהיה בפועל?? האם הניצחון פה הוא שלי? האם הקלף מיצג אותי במערכת או את הבחור? ומה שגורם לי לשאול אם כאלו הנצחון הוא שלי האם אסור לי ל"נוח על זרי הדפנה"? זו אני שצריכה לשמר את ההישיגים??? ועוד שאלה לגבי הקלף הסופי האם הוא לא מאכזב מבחינת הפוטנציאל (?) שלו לפתיחה כולה? וגם האם לדעתך לא היה צריך לצאת קלף מסדרת הגביעים אולי הקשר הוא מהיר בגלל המטות בקיצור אשמח לשמוע את דעתך תודה אלה

היי אלה... קלף 6 מטות מראה שהבן זוג רוצה לכבוש את ליבך...

היי אלה, וברוכה הבאה לפורום. כיוון ששאלת מה כוונותיו הרומנטיות של עדי, קלף 6 מטות מייצג את עדי.ולא אותך. כללית הקלף מראה כי עדי מרגיש שהוא "על הסוס" הוא מתלהב ורוצה להשיג ניצחון. אני הייתי מעדיף קלף כמו 10 מטבעות או אס המטבעות (אם יש לנו אפשרות לבחור) ולאו דווקא את קלפי הגביעים כיוון שהמטבעות מייצגים מימוש, יציבות ושורשים. קלפי האש מייצגים תשוקה, התלהבות וגם מיניות, כך שניתן להגיד שעדי נמשך אלייך ורוצה "לכבוש אותך". סביר להניח כי הוא אף מחזר או יחזר אחרייך ויהפוך עולמות בשבילך. אם אנחנו מחפשים את הבעייתיות של המספר 6 כאן, אז ניתן להגיד כי לאחר שעדי "ישיג" אותך הוא קצת יתקרר וינוח על זרי דפנה. כאן את צריכה להיכנס לתמונה: קודם כל את צריכה ללמוד איך לאתגר אותו שוב וכן להבין כי זהו דפוס החשיבה/פעולה של עדי. כיוון ששאלת מה כוונותיו של עדי. התשובה מתייחסת לכוונות בלבד, שסביר להניח (כיוון שיצא קלף מיינור ולא קלף מייג'ור) שהכוונות גם יתממשו. זהו קלף פוטנציאל אולם הוא קלף פוטנציאל בגלל שהשאלה נשאלה קצת לא נכון. באופן כללי קריאות מילים כאלו הנם קריאות המוגבלות ל"כן" ו"לא" ולכן היית צריכה לשאול את השאלה אחרת. בסך הכול קיבלת קלפים טובים (תרתי משמע...) ועכשיו תתחילי לשחק אתם כמו שצריך... בהצלחה... שגיא

ממש יופי

טוב אז אכן הבחור "תפס תחת" ובוא נסכם ונומר שכאשר אני שואלת על כוונותיו של הבחור הקלף המסכם יציג את מצבו/עמדתו של הבחור אמרתה שלא שאלתי - ניסחתי את השאלה נכון אם כך כיצד היתה אתה שואלה אותה? אשמח לתשובה ויום טוב

היי אלה, אני הייתי שואל...

היי אלה, אני הייתי שואל שאלה של כן ולא בקריאה זו כגון: האם עדי רציני כלפי אלה, האם מערכת היחסים בין אלה ועדי תתפתח באופן חיובי... וכדומה. שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר