שגיא בוקר טוב הייתי מעוניין לקבל את דעתך על הפריסה ולתת תוספות בבקשה

השאלה שאני עומד להציג לפניך היא שאלה שאלה שנשאלה ע"י גיסתו של אבנר על אבנר עצמו הפריסה היתה פריסת מילים. השאלה שנשאלה היא : האם אבנר יחזור לארץ בשנה הקרובה? הפתרון שלי היה : האם-10 מטבעות -קלף שמייצג את השואל עצמו בתחושותייך (הגיסה)שאבנר יחזור בשנה הקרובה לארץ וימצא כאן את הנחלה והמנוחה לה הוא זקוק אבנר-קלף השטן-מדבר על מצב של חוסר וודאות ייתכן מצב שבו קרוב משפחה או חבר ימליץ לו על משהו שבעקבותיו המחשבות שלו לגבי אותה חזרה יתעוררו אך עליו להתגבר על כל הקשיים והפיתויים שהוא נמצא בהם היום,מרבה לשקר במצב זה. מיניותו שלילית והוא כועס המון אך בהחלט יכול לנצח את המצב שבו הוא נמצא ע"י כח הרצון שלו והמחשבה החיובית. יחזור-קלף 7 גביעים-החלום של אבנר לחזור לארץ ויהיה לו את ההזדמנות הזו לממש את החלום הזה אך הוא תקוע במצב של החלום הוא לא עושה כלום למען הגשמת אותו חלום הקלף בא להעיד על כך שאבנר חייב לעשות משהו כדי לקדם את החלום הזה. בשנה הקרובה-קלף רביעי מלכת החרבות-כדי לחזור לארץ עוד בשנה הקרובה על אבנר למקד את כל כוחותיו בעניין זה יחד עם זאת הוא עדיין נמצא בקשיים כלכליים וגם מבחינה נפשית. קלף התשובה קלף הצדק קלף שבא לתת אזהרה שעל אבנר להתנתק ממשהו אסור לה להתחייב לשום דבר אם לא תתכנן נכון את החזרה שלו אז הוא ישלם את המחיר בחזרתו לארץ. שגיא תשובה מייגעת אני יודע אך אשמח לקבל תשובה.. תודה משה...

היי משה... הבעיה המרכזית של הקריאה היא קלף השטן...

היי משה, קריאה זו נעשתה עבור צד שני ולכן יש להיזהר במיוחד כאשר מגדירים את הקריאה. אני מניח כי גיסתו של אבנר רוצה שאבנר יהיה בארץ מתוך טובת אבנר ושלמות המשפחה. בנוסף צריך להבין כי למרות והשאלה נשאלה על אבנר, התשובה מופנית לגיסתו אשר מקבלת מסר מהקלפים. אמנם הקלפים מתייחסים לאבנר, אבל המסר הוא לגיסתו (וממילא אבנר לא נמצא שם כדי לקבל את המסר). נתחיל עם המילה האם המיוצגת על-ידי קלף 10 מטבעות. קלף זה מראה את הגישה של הגיסה וממנו הסקתי גם גי היא רוצה שאבנר יהיה בארץ מתוך טובת אבנר ושלמות המשפחה. אני מניח כי היא גם מאמניה כי יותר טוב לו כאן מאשר בחו"ל. אבנר מיוצג על-ידי קלף השטן. זהו קלף לא קל (צריכים להיות חיוביים ולא להגיד קשה) המראה כי אבנר נשלט על-ידי הכוחות ההרסניים הקיימים בו. לא מדובר כאן חס וחלילה בקולות שהוא שומע או בהפרעות נפשיות אחרות, אלא מדובר כאן באדם שיש לו נטייה להזניח את החיים שלו ואת הדברים החשובים לו. כמו שאומרים המורים בבית הספר "יש לו המון פוטנציאל, אבל...". הבעיה המרכזית של הקריאה היא קלף השטן, ולצערנו קלף זה מייצג את הדמות החשובה בקריאה. לא סתם הגיסה מודאגת והיא כנראה מרגישה צורך לעזור לאבנר. הוא מצידו לא יחוש את תהליך ההזנחה וגם לא יודה בכך. ולכן אולי צריך התערבות חיצונית. בנוסף קלף השטן מראה כי אבנר עומד בפני פיתויים רבים, כי הוא מקבל עצות רעות וכל אלו מפריעים לאבנר להיות מודע למה שחשוב בחייו ולמה שלא חשוב. החזרה לארץ מיוצגת על-ידי קלף 7 גביעים. 7 גביעים מייצג חלום שצריך להפוך למציאות, אולם צריך לדאוג שלא להשאיר את החלום בגדר של חלום. המסר כאן הוא לא לאבנר אלא לגיסתו, ולכן ניתן להגיד שמי שיכול להפוך את החלום למציאות היא גיסתו של אבנר. אם נשים לב, נראה כי אבנר (קלף השטן) נמצא בין הגישה של גיסתו (10 מטבעות) ובין החלום שצריך להפוך למציאות (7 גביעים), מה שמצביע על כך שלגיסה יש השפעה רבה על אבנר וכי אולי היא צריכה "להפעיל" אותה. הגיסה היא זו שצריכה לעשות משהוא כדי שהוא יהפוך את החלום למציאות. השנה הקרובה מיוצגת על ידי מלכת החרבות – מזל דלי. קלף זה אומר כי ככל שיעבור הזמן כך הקשר בין הגיסה לאבנר ילך ויתרחק. אם היא רוצה להשפיע, עליה לעשות זאת עכשיו. הקלף לא מדבר על אבנר, על השאלה אם טוב לו או לא, אלא על אלמנט הזמן. האם הוא פועל לטובת השואל (שזוהי הגיסה) או לרעת השואל. מזל דלי פועל מבחינת הזמזנים בצורה הטוב ביותר בחודש פברואר ולכן עליה לפעול החודש. קלף הצדק מייצג את התשובה. כיוון שזהו קלף מייג'ור הוא לא ייתן תשובה של כן או לא כי אם מסר. והמסר הוא לגיסה. קלף הצדק מדבר על הצורך שלנו להיות קלילים. "לחתוך" את הגורמים המפריעים להתפתחות שלנו ולאפשר לנו על-יד כך חופש רוחני. קלף זה גם "מבטיח" כי השואל ישלם על מעשיו. אם הוא "יפשל" הוא ישלם את המחיר השלילי, לעומת זאת הוא יכול לקבל גם תגמול חיובי אם הוא יפעל נכון. ברור שאם מישהו ישלם מחיר על מעשיו של אבנר זה יהיה אבנר, אולם לדעתי הקלף בא להראות לשואלת (הגיסה) כי עליה לפעול ולנסות לעזור לו. ייתכן ואם היא לא תפעל היא תשלם את המחיר, שאינו חייב תמיד להיות חומרי כי אם אפילו תחושה שתרדוף אותה ובה היא תמיד תשאל את עצמה "למה לא עשיתי משהוא" ? גם אם העזרה שלה לא תועיל, לפחות היא לא תוכל לבוא אל עצמה בטענות בהמשך. אני מקווה שעזרתי... שגיא

שגיא..הבעיה המרכזית של השטן ..גם

יבוא כמסר לאותה הגיסה אם כל הפריסה עונה בעצם לגיסה המודאגת , כי היא זו שפרסה והקלפים עונים לה ולאותה אנרגיה שקיימת בעת הפריסה, הרי שמשתמע מכך שגם השטן , זה המצטייר בעיני הגיסה, אותם יצרים ששולטים באבנר שנמצא בחול ומשקר לגבי המציאות שלו. או בגלל רצונה ודאגתה אליו .?!! גם אני נוטה להאמין שבפריסה לגורם אחר, הקלפים יענו לשואל ולא דוקא יהיו מתאימים למציאות של האדם השלישי, אלה למציאות שבחיי השואל עצמו מול השאלה שהוא מעלה. האם נכון.??? שבת שלום לכולם ויום אהבה נפלא בצל הרוחות והשלגים .בררררררררר דליה.

היי דליה... לדעתי השטן מייצג את אבנר

היי דליה, אמנם כל הקריאה הנה מסר לגיסה של אבנר, אולם היות וקלף השטן נמצא במיקום של אבנר הוא, לדעתי, ייצג את אבנר מבחינה אובייקטיבית. הקלף מנסה להראות לנו ולגיסה של אבנר מיהו אבנר ועם אילו בעיות הוא מתמודד. וכך תוכל גיסתו של אבנר להבין טוב יותר מה עליה לעשות. אם גם קלף השטן היה מייצג את גישתה הסובייקטיבית של גיסתו של אבנר, לא היינו יכולים להבין מה באמת קורה עם אבנר. שגיא

אכן,,, אך זה עדיין שאלה של..

הגיסה ואותה אנרגיה שפרסה את כל הפריסה היא זו שגם הוציאה קלף זה.. (וסתם לדוגמא)ואם היה יוצא המיזוג.? אם כל הפריסה עונה לגיסה, וקלף זה לא.? אולי בגלל כל הקומפלס שבו נמצא אבנר, והגיסה בודאי יודעת , לכן היא דואגת ויש לה את המחשבות והדימיונות שלה למצבו של אבנר, יכול מאוד להיות שזו גם המציאות שבה הוא נמצא.. תמיד שמחה ללמוד את הקשר..

אם היה יוצא קלף המיזוג...

היי דליה, אם היה יוצא קלף המיזוג היינו מבינים כי אבנר מסוגל לממש את הפוטנציאל שלו, וכי הוא אדם המאמין בעצמו ויכולת שלו להצליח. כמן כן יש לו את כל הכישורים להצליח. אם קלף המיזוג היה יוצא במקום השטן, היינו יכולים להבין כי גיסתו "סתם" מודאגת והמסר אליה היה שונה - היינו יכולים למסור לה כי הכל בסדר. כמו כן, כפי שאמרת, בשני המקרים הקלף משקף גם את הגיסה ולכן במקרה זה היינו מבינים כי היא בעצמה פחות מודאדת ויותר מאמינה באבנר, בעוד שבמקרה הקודם (קלף השטן) היא איננה נוטה לסמוך עליו. שגיא

תודה..ובוקר טוב פורום

שגיא, מהו קלף המיזוג?

אגב, אני נורית :-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר