שאלה בנושא התמודדות

שוב שלום מירי,

הרגע חויתי מצב מעצבן , אודה לעצה ומסר מהקלפים, המצב המעצבן שמעירים לי על צורת האכילה, מאיצים בי לסיים בזמן ויושבים לי על הראש כלומר עומדים מעליי בזמן שאני אוכלת מה שגורם לי לאי נעימות ולא מתחשבים במצבי הבריאותי הבעייתי ( קושי ללעוס בגלל בעיות בשיניים) בגלל טענת האחות שלכל אחת יש בעייה ושאני כמו כולן מבחינת הכללים דבר שעוד יותר עצבן אותי כי אופן תפיסתי הוא אחר מאשר השאר (שלי אין בעייה של דימויי גוף)

מהי הדרך הנכונה ביותר עבורי להתייחס למצב?

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מלך החרבות
תשובה - עשר המטבעות
תומך/חוסם - אס החרבות

אודה להכוונה

תודה רבה

בוקר טוב מיקי ,

בפריסה שלך שני קלפים מסדרת החרבות ,הם מייצגים  את יסוד האוויר ,המסמל את עקרון החשיבה ,והתקשורת ,

וההגיון ,הם מסמלים גם מאבקים והתלבטויות ,לכן צריך להגיע להחלטות הגיוניות ללא מעורבות רגשית .

עליך לנתח את המצב בצורה הגיונית ,להסיק מסקנות וליצור תקשורת טובה ובשיתוף פעולה  עם סביבתך ,

קלף התשובה ,מייצג את יסוד האדמה המסמל את  הצרכים שלך ,כשהמסר הוא לעזור לך להבין מה נכון לך 

וזו עבודה קשה שתביא רווח ומימוש של הצלחה התפתחות ואושר .הקלף מייצג שלמות בכל תחום בחיים .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי אך יש משהו סותר שלא מובן לי: אם צריך להגיע להחלטות הגיוניות ללא מעורבות רגשית איך זה מתיישב עם המסר של להבין מה נכון לי? הרי ההבנה מה נכון לי בא מרגש ואינטואיציה ולא מהגיון, איך את מיישבת סתירה זו? אודה להבהרה

את צודקת מיקי ,

קשה לנתק את הרגש מההבנה מה נכון לעשות ,ובכל זאת רצוי שההגיון יהיה חזק יותר 

בהחלטות ובהתנהלות .אם נתייחס לארוע שחווית אז עליך להבין שהאחיות מתנהלות על פי הוראות שהן מקבלות 

והזמן בחדר האוכל מוקצב [כך הבנתי מהכתבה ששודרה  בטלויזיה ]על כן הן מאיצות בך ,זו לא גחמה אישית של האחות .

את צריכה  להבין  הגיונית , אין כאן מקום לרגש .כלומר התגובה של האחות אינה אישית נגדך .היא נוהגת על פי כללים .ואת לוקחת

את זה למקום רגשי ואישי . הקלפים באים לומר לך לראות את המצב מבחינה הגיונית קרה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי, אתייחס לזה באופן הגיוני ואנטרל את הרגש, יודעת שהאחות לא אישית נגדי כי היא מתייחסת אליי בכבוד באופן כללי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר