שאלה בנושא הבנת חלום מסקרן

שבת שלום מיריemo_01.png

הלילה חלמתי חלום אודה לפירושך: 

חלמתי שאחייניתי הקטנה בת ה 6 ואני ממתינות לאוטובוס בתחנת אוטובוס כשהאוטובוס מגיע לתחנה והדלת נפתחת אחייניתי עולה ראשונה ואני אחרייה אחייניתי מביאה לנהג מטבעות כסף ומתקדמת למרכז האוטובוס אני שנמצאת מאחוריי אחייניתי מבחינה בשתי מושבים פנויים ואומרת לאחייניתי לשבת במושב אחד ואני תכף אבוא ואתיישב לידה במושב השני בעוד אחייניתי מתיישבת אני שואלת את נהג האוטובוס עוד כמה כסף חסר בידיעה שאחייניתי לא הביאה לו מספיק מטבעות והנהג שחובש כיפה עונה במבטא ערבי שחסר עוד שקל אני משלימה את החסר ובאותו הזדמנות אומרת לעצמי בלב שזה מוזר שהנהג חובש כיפה ויש לו מבטא ערבי כשאני מתקרבת למושב אני מבחינה שאחייניתי לא ישובה וחלון האוטובוס (שהיה לפני כן סגור) פתוח ומבינה שאחייניתי קפצה מהחלון ,הנהג יוצא מהאוטובוס תוך כדי שהאוטובוס ממשיך לנסוע ונועל אחריו את הדלתות ואז אני קולטת שאני ושאר הנוסעים בסכנה ואני גם קופצת מאותו החלון שאחייניתי קפצה לפניי וברגע שאני קופצת לתוך האגם האוטובוס שמאחוריי מתפוצץ על יושביו ומבינה שניצלתי, אני מחפשת את אחייניתי בתוך האגם תוך כדי שאני בוכה וצועקת את שמה ואז אני מבחינה בשמלה צהובה עם פסים שחורים שצף על פני האגם ( זו השמלה שאחייניתי לבשה) ומבינה שמצאתי את אחייניתי אני צוללת לתוך מי האגם ומרימה את אחייניתי מעל פני המים תוך כדי שאני בוכה כי אני חושבת שאיבדה נשימה בגלל ששהתה ממושכות מתחת למים, פתאום היא פוקחת את עיניה מחייכת אליי ואומרת לי ברוגע:" מיקי, הכל בסדר" והיא מחבקת אותי חזק ואני נרגעת

מהחלום התעוררתי רגועה, מסקרן אותי לדעת מה המסר:

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי?

ת/ח- 5 הגביעים

תשובה- מוות

ת/ח- 9 הגביעים

תודה רבה מירי

שבוע טוב מיקי ,

קלף התשובה עוסק בשינויים שהו קלף ההתחדשות והתפנית ,ובהבנה שכדי ליצור התחלה חדשה

צריך לסיים משהו ישן , תוך ויתור על עבר שגרם לטלטלה .5 גביעים הוא קלף הדכדוך ,מזמין אותך לשנות גישה ,

להתמקד בחצי הכוס המלאה ,ולהתמקד באהבה הקיימת בחייך .להתחבר לשמחה פנימית ,ולזרום עם החלומות 

והמאוויים .בהצלחה .emo_39.png

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירוש , נכון שצריך לוותר על עבר כדי להתחיל משהו חדש אך יחד עם זאת חשוב לדבר על העבר כדי להשתחרר מהעבר וזאת אני עושה עם הפסיכולוגית ועם האנשים הקרובים אליי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר