קשר

קשר

היי, 

חזרתי לקשר עם בחור שיש לנו עבר משותף קצר אך עמוק אפשר להגיד. החזרה לקשר הייתה מדהימה  וסוחפת וכעת אני חושבת שאולי מתערבים רגשות, קצת יותר מצידו מאשר מצידי. כיף לי מאד בחברתו ולא הייתי רוצה להפסיק את הקשר, אך חוששת שמא ניפגע. (לוקחת בחשבון שגם אני יכול להיות אפתח רגשות, אבל לגבי מערכת יחסים לא רואה כל כך חיבור). אני לא ממש יודעת איך הוא רואה אותי, אך לתחושתי הוא יכול לראות את עצמו בזוגיות איתי, ואני לא בטוחה שאני מרגישה כך. אני מתלבטת אם מוקדם עדיין לדבר על הנושא בפתיחות או שהדברים יתבהרו לנו עם הזמן

או לחתוך את הקשר לפני שיסתבך

האם הקשר עם x נכון עבורי?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - קיסרית
תשובה - הכהן
תומך/חוסם - חמש המטבעות

מה עליי לעשות לגבי הקשר שלי עם x

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - עשר המטבעות
תשובה - השוטה
תומך/חוסם - מלכת המטות

תודה רבה (:

בוקר טוב מרינה ,

אתחיל עם הפריסה השנייה ,שמצביעה על התחלה חדשה ,שבה כל האפשרויות פתוחות לטובה .

המסר של הפריסה הזו הוא לזרום וליהנות ממה שהוא מציע בשלב זה .לפעול מתוך הנאה .

לגבי הפריסה הראשונה ,יש רמז לחווית אכזבה מהבחור .האם זו תחושתך לגביו ולכן את חוששת ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

לא זכור לי שהוא איכזב אותי. 

הפרידה הייתה קצת קשה, כמו כל קשר של נערים. וזה הגיע ממני אבל הוא לא עשה משהו ישירות. הסיפור קצת יותר מורכב ממה שאני מצליחה להעביר פה, אבל אני רק אשמח לחידוד מה המסר לגבי הפריסה הראשונה. 

תודה רבה,

יום טוב! 

היי מרינה ,

קלף הכוהן הגדול והקיסרית אינם קלפי תשובה אלא קלפי מסר ,מבקשים ממך להתחבר להדרכה הפנימית הגבוהה 

וללכת אחר הלב והאמת  הפנימית שלך ,הם מייצגים כוחות חיוביים ,מזמינים אותך לפעול מתוך מניעים נכונים .

מרמזים על הצלחה , קלף 5 מטבעות מצביע על חשש מאכזבה ,והרגשת איום ,.לכן התייחסתי יותר לשאלתך השנייה 

כיצד להתנהל בקשר עם X .בכל אופן ההחלטה שלך .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה על המענה! 

ערב נפלא

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר