שאלה בנושא הבנת חלום

היי מיריemo_01.png

הלילה שוב חלמתי חלום אודה לפירושך:

חלמתי שאני נמצאת בבריכה עירונית כשאני אוחזת בידי שקית ממתקים, אני ניגשת לדוכן הארטיקים שנמצא במתחם הבריכה ומבקשת מהמוכר ארטיק, אך המוכר משיב שהארטיקים נמכרים רק לילדים בני 5 עד 7, אני מבינה שאיני בגיל המתאים ומתרחקת מהדוכן אך עדיין נשארת במתחם הבריכה

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - אביר הגביעים
תשובה - קיסרית
תומך/חוסם - תשע המטות

תודה רבהemo_39.png

היי מיקי 

קלף הקיסרית הוא קלף נפלא מציין אישה חזקה עם יכולת נתינה ורגישות ,מזמינה אותך להפגין את הנשיות שלך ,

להתחבר לעצמך ולהשקיע בעצמך הקלף יכול לבשר על תקופת פריחה והגשמה , האביר מזמין להיות קצת 

ספונטנית ולאפשר לתהליכים בחייך לקרות ,בעיקר בנושא רומנטיקה ,ולאפשר לתוכניות שלך להתממש .

לא לבזבז אאנרגיה מיותרת במאבקים .בהצלחה ,

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

פשוט מדהים, ותודה רבה על הפירוש הקולע, emo_01.pngבדיוק היום התחלתי לטפח את הנשיות שלאחרונה נזנחה בגלל היותי מאושפזת בבית החולים עקב מצב בריאותי רעוע והתחלתי לחשוב על קנייה של מוצרי טיפוח כשאשתחרר ובהקשר זה לכן גם שאלתי:

מהו המסר עבורי להתחלה חדשה בצאתי מבית החולים?

תוצאות פריסת sos:
ת/ח - המגדל הבוער
תשובה - אביר החרבות
ת/ח - שש המטבעות

התחלה חדשה ברמה ההתנהלותית, מחשבתית ובכלל ברמה הכללית

תודה רבה 

שבת שלום מיקי ,

מצער אותי לשמוע שאת בבית חולים ,ומקווה שתצאי משם במהרה ,

קלף המגדל מסמל משבר ,ושיעור כואב ,הקלף מזמין אותך לבנייה מחודשת ,לגיוס כוחות בתבונה 

כדי לחדש את מה שקרס קודם .הקלף מסמל בנייה מחדש ,מהמקום בו נמצאים גם האביר מייצג אנרגיה של שינוי ,

מזמין אותך ליזום ולהיות אקטיבית בשלבי השינוי וההתחדשות ,קלף 6 מטבעות מצביע על משאבים המאפשרים צמיחה ושילוב בין

יציבות לחידוש ,ממתינה לך תקופה נוחה לצמיחה התקדמות והצלחה .רפואה שלמה .emo_39.png

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על האיחול והמסר המעודדemo_01.png תבורכיemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר