שינויים

שינויים

האם יהיה לי שינוים לטובה בחיים?

קסרית

מלך חרבות

קלף תשובה= שלוש מטות תודה.

היי אור שבת שלום ,

פריסת הקלפים חיובית ,קלף התשובה מצביע על יציאה ממצב של בלבול ,זה זמן מתאים לנוע קדימה ,

קלף הקיסרית מזמין אותך להשקיע בעצמך ,להתחבר לנשיות שבך להתחבר לעצמך ולהוציא את היופי הפנימי ,

לקלף מלך החרבות יש זיקה למערכות יחסים ,וליכולת לעבוד בשיתוף פעולה ,לראות את היופי באחר ,להיות חברותי 

עם תקשורת טובה .ולהוביל תהליך של שינוי שיהיה לטובה בחיים שלך .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מירי שבת שלום!! תודה על המסר החיובי. יש לי עוד שאלה.  האם יהיה לי זוגיות חדשה בשנת 2021?  מלכת החרבות, שש מטבעות, קלף תשובה שבע מטות. תודה..

היי מירי שוב. טעיתי בשנה חחה שואלת שוב. האם בשנת 2020 תהיה לי שנה טובה? 2 מטבעות, 6 חרבות, קלף תשובה. 10 המטות תודה שוב

אור יקרה ,

השאלות לקלפים צריכות להיות ממוקדות ולא כלליות , ובעיקר שאלות לא נבואיות ,ונגיד ,רק נניח 

שיצאו קלפים לא מטיבים ,אז המסר לשואלת יהיה שתהיה לה שנה רעה ?הרי זו לא מטרת הקלפים ,והם ממש 

לא יכולים לתת לך תשובה לשאלה מהסוג ששאלת .ובכל זאת הקלפים מנחים אותך על דרך התנהלות איטית בשיקול דעת 

ותשומת לב לתקשורת נאותה עם הזולת ,ולנסות לחשוב על כיוונים חדשים שיקחו אותך לדרך חדשה .

להניח מאחור בעיות ישנות .ולהימנע ממה שמעבר לכוחות שלך ,יש מקום להעריך מחדש את הכוחות והיכולות ,

כלומר לא  לקחת אחריות לגבי דברים שאינם נוגעים לך .אני מבינה שאת מיחלת ומקווה לשנה טובה ,וזה טבעי 

וגם קשה להיות באי וודאות , אבל אין לנו ברירה אלא לחיות באי וודאות של מה יהיה ?אף אחד לא יכול לדעת מה ילד יום .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר