שאלה בנושא הבנת חלום

שבת שלום מיריemo_88.png

אחר הצהריים שוב חלמתי חלום, אודה לפירושך:
חלמתי שאני הולכת לכיוון בית חולים כשלפתע מגיח מולי איש מבוגר היושב בכיסא גלגלים, אני מבינה שגם הוא מעוניין להגיע לבית החולים אך מתקשה , אני אוחזת בכיסא הגלגלים ומחליטה לעזור לו להגיע לבית החולים, בדרך אני מבחינה שחשוך ואז מחליטה להאיר את הדרך בעזרת הפנס של הפלאפון, אני מדליקה את הפנס וכך אנו מגיעים לבית החולים

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי היום ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שמונה המטבעות
תשובה - קיסר
תומך/חוסם - כוכב

במציאות מבחינה בריאותית הכל בסדר איתי ואין אצלי מבוגר אחר במשפחה שיושב בכיסא גלגלים הזקוק להגעה לבית חולים
תודה רבהemo_39.png

היי מיקי ,

תברכי על הבריאות הטובה ושאין אצלך במשפחה מבוגר סיעודי ,

לגבי פריסת הקלפים ,קלף התשובה מצביע על רצון לבניית בסיס יציב ,ארגון וניהול חיים מצליחים 

בכל תחום ,בעיקר בעבודה ובקריירה .כמו גם רצון בשליטה טובה יותר בתחומים השונים בחיים .נראה שאת נמצאת בתהליך 

שדורש ממך עבודה קשה וחריצות בסופו של תהליך יש סיכוי להגיע אל המקום הנכון לך אליו את שואפת להגיע .

הדרך אינה קלה ,יש לשחרר משקעים שעלולים להפריע בהגשמה העצמית .הפריסה מזמינה אותך להתנהל 

באופן פשוט וגלוי .בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירושemo_01.png, הלילה שוב חלמתי חלום שאודה לפירושך, מה שמעניין שהקלפים יצאו כמעט אותו הדבר ופריסה שונה מהפריסה הקודמת של החלום הקודם (שבמקום 8 המטבעות מופיע 9 המטבעות)

חלמתי שאני נמצאת על כר דשא כשבסמוך אליי עומד הזמר אשר (במציאות מדובר בזמר אמריקאי בעל עור כהה) והוא שר, אני לא מתרשמת שהוא מפורסם, לפתע עולה על כר הדשא בחורה צעירה לבושה באדום ועל שפתיה מרוח ליפסטיק אדום, אשר מזמין אותה לשיר עימו והיא נענית , כשהוא מתקרב אליה כדי לנשק אותה על פיה היא נרתעת לאחור ומתחילה להתעצבן עליו שהוא מטריד אותה, אני מהצד שומעת את הטחת דבריה בו ואומרת בליבי שכל הכבוד לה שהיא מגינה על כבודה

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - כוכב
תשובה - תשע המטבעות
תומך/חוסם - קיסר

בוקר טוב מיקי ,

המסרים בפריסה הזו דומים למסרים בפריסה הקודמת ,ולכן יש לשים לב במיוחד למסרים האלה ,

מכיון שהם חוזרים ,הקלפים מזמינים אותך להתחבר לחשיבה חיובית ,מתוך אמונה בעצמך ובתהליך החיים .

לחיות באמונה שהחלומות והשאיפות שלך הם ברי מימוש .עליך להתמיד במשמעת עצמית פנימית ולוותר על נוקשות 

ועקשנות שאינם תורמים למהלך תקין בחיים  .לנסות לגלות גמישות מחשבתית .

תודה רבה מירי על הפירושemo_01.png,(לא יכולתי להיכנס לפורום עד כה בגלל ששכחתי את הסיסמא) אני מרגישה שבעקבות החלום המשמעת העצמית שלי התחזקה, אכן אני נוקשה אך רואה זאת כיתרון לחיזוק המשמעת העצמית, דווקא חוסר הגמישות המחשבתית שלי והנוקשות תורמים לחיזוק המשמעת העצמית ולא מהוים כסתירה

הלילה שוב חלמתי חלום אודה לפירושך:

חלמתי שאני נמצאת ליד שורת רכבים כשבכל רכב יושב נהג, אני בוחנת את הנהגים ומחליטה להיכנס למכונית של מישהי שניראת לי אמינה מבחינת הנהיגה, אני נכנסת למכונית חוגרת חגורת בטיחות ושואלת את הנהגת אם היא זהירה בכביש והיא משיבה שכן, לאחר שאלתי היא מתניעה את הרכב ואכן אני נוכחת לדעת שהיא נוסעת בזהירות ובבטחה בכביש

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי הלילה?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - יום הדין
תשובה - אביר החרבות
תומך/חוסם - מלכת הגביעים

תודה רבה מקרב לבemo_39.png

ערב טוב מיקי ,

קלף התשובה מייצג אווירה של קיפאון , עם זאת הקלף מזמין אותך לא להיות פסיבית אלא 

להיות יותר יוזמת ,מלכת הגביעים מייצגת הלך רוח בו חושבים במושגים של שחור לבן ,הקלף מזמין אותך לעשות שינוי ,

לא לסבך דברים ,להתבונן בתהליכים שעשית בעבר לראות מה לא עבד ,ולהפיק לקחים .גם קלף יום הדין

מבשר על התחדשות ,ונקיטת פעולה ויוזמה .

תודה רבה מירי על הפירוש המדוייק כרגילemo_01.png, אכן התעוררתי היום בתחושה של של שינויי וזה בעקבות עוד חלום שחלמתי הלילה שאודה לפירושך בנושא:

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי הלילה?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שמונה המטות
תשובה - מוות
תומך/חוסם - מלך הגביעים

חלמתי שאני נוסעת באוטובוס כשאני לובשת מכנס קצר החושף רגליים חלקות ללא שיעור, אני מרימה את הברך הימנית מעל המושב ואנשים שלידי מתפעלים על הרגליים החלקות שלי ואני מחייכת לעברם בתגובה, אחד מהאנשים אומר לי שהרגליים שלי מאוד חלקות ושואל איך השגתי מראה כזה ואני מהנהנת בהסכמה ומשיבה לו שלא עשיתי שום דבר בנידון ורגליי כרגלי תינוק

ערב טוב מיקי ,

המסרים חוזרים על עצמם ,לשחרר ולהוציא דברים שסיימו את תפקידם בחייך ,כדי לאפשר לדברים חדשים 

להיכנס אל חייך ,להיפרד מדפוסים ,או עיסוקים שאינם מאפשרים לך צמיחה ,דרוש לבצע שינוי והתחדשות .

חשוב לפעול בתיאם רגשותייך ותחושות האינטואיציה שלך .

תודה רבה מירי על הפירוש הקולע כרגילemo_01.png ועל ההכוונה ,בדיוק אתמול חשבתי לשחרר ולהוציא דפוסים שיותר לא משרתים אותי ולאמץ דפוסים חדשים, לכן התעוררתי מהחלום בתחושה של רצון לשינויי, מעריכה מאוד את עזרתך, תבורכיemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר