שתי שאלות בנושא שתי חלומות ברצף

מועדים לשמחה מיריemo_01.png,

הלילה חלמתי שתי חלומות, אודה לפירושך

חלמתי שאני נמצאת בטורקיה לזמן מוגבל למטרת שליחות, אני מסיימת את השליחות לפני הזמן וכך מתפנה לי יום פנוי שאותו אני מחליטה לנצל לבילוי, אני הולכת למאפייה וקונה בייגלה שומשום, אני יוצאת מהמאפייה ואוכלת מהבייגלה בכיף מכיוון שהוא טעים
במציאות אף פעם לא הייתי בטורקיה וגם אין לי כוונה לנסוע לשם ואני נמנעת מגלוטן, בין השאר לא צורכת בייגלה

מה עליי להבין מהחלום הראשון שחלמתי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שלוש הגביעים
תשובה - מלכת המטבעות
תומך/חוסם - שמונה הגביעים

חלמתי שאני נמצאת בחברת שני סינים ליד הר והם מחזיקים יחד קערית מרק, כשאני קולטת שהם מתכוונים לעלות להר עם הקערית אני אומרת להם שיחזיקו את הקערית מעל הכתפיים כדי שהמרק בתוכו לא ישפך והם מקשיבים לדבריי

מה עליי להבין מהחלום השני שחלמתי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - קוסם
תשובה - עשר הגביעים
תומך/חוסם - נער המטות

תודה רבהemo_39.png

בוקר טוב מיקי ,

פריסה הראשונה מייצגת פשטות נוחות ומעשיות ,יחד עם יכולת הנאה ,הקלפים מזמינים אותך להתחבר אל הקרקע 

וליהנות מהדברים הפשוטים ,לוותר על דברים שלא תורמים לצמיחתך האישית ולהיפתח לאתגרים חדשים .

ישנו רמז לסיום תקופה קשה ,ותחילתה של תקופה מהנה יותר .

המסר בפריסה השנייה :שעליך לוותר על החששות והפחדים המעכבים אותך ,ועם רגליים על הקרקע להגשים 

רעיונות רצונות ויכולות שלך כמו הקוסם בפריסה ,שיודע ליצור מציאות ,עם כושר אילתור ,ולממש את מה שאת רוצה .

אולי זה הזמן להרחיב אופקים ,ללמוד ולחפש אתגר שיעצים אותך .כדי להתקדם אל עבר עתיד שבו תהיי שבעת רצון 

ומאושרת . בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר