ערב טוב למפרשות בנוגע לזוגיות

יש לי ידיד טוב שקוראים לו דודי,

אנחנו מכירים מ 2012 היינו זוג בעבר הרבה זמן. אבל היינו רבים המון ומשלמים ושוב רבים כאסח ומשלמים.

הוא תמיד אהב אותי ברמות קשות יותר ממה שאני אוהבת אותו.

ניתקנו קשר כמעט שנה, ואני יצרתי קשר שוב. הוא סיפר לי שהיה בדיכאון חודשיים כשניתקנו קשר, ובסוף התגבר עלי.

ואני האהבה הכי גדולה שלו, והוא חזר שוב לאהוב אותי הרבה יותר חזק מפעם קודמת אנחנו מדברים כל יום בטלפון ,כשהוא קם בבוקר אני הראשונה שמתקשר אליה.

יש לי אליו גם רגשות, אני כן הייתי רוצה עתיד איתו, אבל רוצה לדעת שאני מקבלת את ההחלטות הנכונות.

אני מפחדת להתאהב בו בשביל לא להיפגע, אני מפחדת שנתחתן ואנחנו לא נסתדר ונריב המון ובסוף נתגרש. הוא גם טען שהשתנה מאז, באמת רואה שינוי קטן, אבל עדיין רבים ומשלימים בכל פעם מחדש. ועל הדברים הכי מטופשים.

הוא רוצה שלא נוותר, ונעבוד על עצמינו.

כי הוא רואה איתי עתיד של חתונה, ואני רוצה כמובן לקבל את התשובה שהכי מתאימה לי ונכונה לי לעתיד שלי

האם נכון לי להיכנס לקשר זוגי עם דודי?

קלף השוטה/שבעה מטבעות/חמישה מטות

האם יש פוטנציאל לחתונה מאושרת יציבה וטובה עם דודי?

אביר גביעים/מלכת מטבעות/קלף התלוי

בוקר טוב מורוש ,

בני כמה אתם ? 

ממה שכתבת כאן דודי נשמע לי אחלה בחור ,בואי כתבי לי את תאריכי הלידה שלכם עם שעת לידה ,

אנסה לראות במפות  לידה שלכם התאמה זוגית .מהקלפים נראה שכל האפשרויות פתוחות ,שיש לעבוד על תהליך צמיחה 

להתבונן במה שהושג כדי לדעת איך להתקדם הלאה ,יש מצב להתגבר על הקשיים והבעיות אם תהיה עבודה 

והדרכה מקצועית של איש מקצוע איתכם .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר