שבת שלום..

שבת שלום..

האם נכון לי להודיע שיש טעות בחישוב פחות בקשר לגשר שאני מעונינת לעשות? הייתי שמחה שישאר הטעות. אבל יכולים לראות את זה ולגבות ממני לאחר מכן. זאת פקידה חדשה.  מלכת החרבות, חמש גבעים, קלף מסכם. נער מטבעות. תודה

היי אור ,

קלף התשובה מייצג יכולות מקצועיות ועבודה ,שירות ומודעות ,ודיוק בפרטים קטנים .

עם זאת יש צורך לראות את התמונה הכוללת ,מלכת החרבות מונעת על ידי צדק ,וחשיבה עתידית 

נראה כי כדאי לך לעשות ברור בקשר לנושא שהעלית פה . בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מירי תודה. ביררתי לא היה טעות. יש לי עוד שאלה. האם היה לי בטחון כלכלי בחיים? שש מטות, הכהן, וקלף מסכם. שש מטבעות. אשמח למסר. שהיה לך שנה טובה וחג שמחemo_39.pngemo_43.png

ועוד דבר שאני מתלבטת עליו בקצת. האם נכון לי לעשות בזמן הקרוב בגיל 50 גשר בשינים?  נסיך הגבעים, גלגל המזל, קלף מסכם. שלוש גבעים. תודה.

שנה טובה אור ,

מסתבר שאנשים גם בגיל מבוגר מיישרים שיניים .זה ממש מקובל בימינו .

קלף התשובה חיובי ,מצביע על פעולה נכונה והצלחה .

גלגל המזל מסמל שינוי מחזורי ,דברים שחוזרים על עצמם ,זה מרמז על תקופה של שינויים .תקופה של השתלבות ,

ובכל זאת ההחלטה היא בידיים שלך ,השאלה היא עד כמה המצב מפריע לך ? כמה זמן תצטרכי להיות עם הגשר ?

ואם תהיה לך הסבלנות להיות עם גשר בשיניים , זה תלוי בך ,

אני מאחלת לך בהצלחה ,

צרכה להיות עם גשר בשינים שנה וחצי. מה הכוונה דברים שחוזרים על עצמם?

שבמהלך השנה וחצי יהיו עליות ומורדות מבחינת התחושה שלך , והמחשבות על ההחלטה אם כן 

או לא לבצע ,אם היה נכון או לא , וכו' .גלגל המזל מדבר על מחזוריות ירידות ועליות ,פעם הגלגל למעלה ופעם למטה .

בוקר טוב מירי. אם אני החליט זה היה כבר בחודש חודשים הקרובים. אני לא אתן לזה להחליט במשך שנה וחצי כמובן, אם אחליט זה היה בזמן הקרוב. השיקול היה כספי בעיקר וקצת חשש איך הרגיש עם גשר שנה וחצי. תודה לך ושבוע טוב.emo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר