בקשר לחברה.

בקשר לחברה.

האם נכון לי להמשיך להיות חברה של א?  שבע מטות, שני מטות, קלף מסכם. תשע מטבעות. היא פשוט לא יודעת להיות חברה, וגם עם חוסר רגישות לאחר. אשמח למסר הקלפים. תודה.

היי אור ,

קלף התשובה חיובי ומבורך ,מצביע על הצלחה ,אז התשובה לשאלתך אם להמשיך להיות חברה 

של א' היא כן ,קלף 7 מטות מבקש ממך להתמקד בעיקר ולא בטפל ולנסות להתגבר על הקשיים 

ולנסות להביא לשינוי ,לקבוע סדר עדיפויות להבין מה יקדם את הקשר ביניכן ומה הכי חשוב לך בחיים .

ברור שאינך יכולה לשנות אותה אבל את כן יכולה במסר אני לומר לה מה מפריע לך או פוגע בך .

המסר של קלף 2 מטות הוא להבין את הצד שלה ולהיות עם מוכנות לעבוד על הקשר ביניכן ,

מה דעתך ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי מירי. שבת שלום.. אני אמרתי לה מה הפריע לי. היא נתנה לי תשובה לא הגיונית. אחרי שתיקה ארוכה. ברור שאני לא יכולה לשנות אותה. אבל האדישות שלה והחוסר היוזמה שלה מאוד מפריע לי. זה מרגיש לי שאני מדברת לקיר. ויש חוסר הבנה מצידה או סוג של התחמקות מצידה.. גם ככה הקשר שלנו עכשיו רופף כי היא בזוגיות חדשה. אשמח להצעתך איך אוכל לשאול אחרת תשאלה אם זה אפשרי כמובן.

שבת שלום אור ,

את יכולה לשאול לשאול " כיצד עלי להתנהל עם חברתי א' בחודשיים הקרובים ?"

שבוע טוב מירי.. שאלתי שוב.  כיצד עלי להתנהל עם א' בחודשים הקרובים? כוח, עשר מטבעות, קלף תשובה. מוות. 

היי אור ,

קלף המוות קורא לך לצאת לדרך חדשה ,ולמצוא כיוון חדש בקשר עם החברה ,כדאי לשנות פרספקטיבה לשחרר כעסים 

להיפרד מדפוסים ישנים ,ולשנות גישה , אפשר גם להבין את הקלף כסגירת מעגל ולהוציא אותה מחייך אם זה רצונך .

קלף הכוח מדבר על שליטה באימפולסיביות ,וללמוד לעבוד עם כוחות יצירתיים וחיוניים ,לגייס משאבים פנימיים 

כדי להתמודד עם הקשיים שלך עם החברה ,קלף 10 מטבעות מצביע על הצלחה אופטימלית .עכשיו עליך רק להחליט 

איזה כיוון את בוחרת ,שינוי של סגירת מעגל או שינוי לכיוון פתיחת מעגל חדש במערכת היחסים הזו .

היי מירי. הכוונה במסר שלך מהקלפים אלי. שכול החלטה שאני אחליט תהיה טובה עבורי לטוב ופחות טוב?

היי מירי. הכוונה במסר שלך מהקלפים אלי. שכול החלטה שאני אחליט תהיה טובה עבורי לטוב ופחות טוב?

ואני רוצה לציין עוד! פתיחת דף חדש איתה, צריך גם רצון ממנה לשיתוף פעולה הדדי בתור חברה, ואני לא רואה את זה מגיע ממנה, בכול מצב. כך שזה בעייתי מהצד שלה. ואני לא הולכת להשקיע עבטרה הרבה אנרגיה מבוזבזת. כי זה צריך להיות הדדי, מי שמחשיבה את עצמה חברה איתי, לא רק במילים אלה גם במעשים.

אור יקירה ,

ההחלטה בידיים שלך , אם את מרגישה וחושבת שנכון לך לסיים את הקשר איתה ,אז זאת עשי ,

ההחלטה היא שלך ,תתמקדי במסר של קלף המוות בפריסה שלך שעוסק בשינויים ,התחדשות ולא לפחד לעשות את השינוי .

היי מירי יש התפתחות. החברה שלי הציעה לי להפגש איתי השבוע. מקווה שגם תעמוד בהבטחה שלה ליישים. יש לי עוד שאלה לא קשורה בקשר למשפחה שלי עם אחי. אני עוברת מצבים לא פשוטים איתו ועם אישתו. והאמת נמאס לי כבר מהם. השאלה שלי היא. האם נכון לי להתרחק מאחי? ארבע חרבות, אביר המטות, קלף מסכם. עשר גבעים. תודה לך. ולילה טוב!!

אור יקרה ,

השאלה לקלפים אמורה להישאל בכיוון חיובי , "האם נכון לי להמשיך בקשר קרוב עם אחי ואשתו בחודשיים הקרובים ?"

האם נכון לי להשאר בקשר עם אחי ואישתו בחודשיל הקרובים? ארבע מטבעות, 9 מטבעות, קלף מסכם. 6 מטבעות. זה נראה קלפים חיובים. אבל אני מצטערת אני לא מרגישה ככה במציאות איתם. הם לא חיובים כלפי. כול המשפחה שלי. ואם הרגשה היא אפשר להתווכח. בכול זאת אשמח לקבל את המסר הקלפים.

ערב טוב אור ,

הקלפים חיוביים ,הם מצביעים על איזון בין נתינה לקבלה ,ולתת הזדמנות חוזרת לעצמך ולמשפחתך .יש רמז בקלפים 

לפירוש מוטעה של המציאות או המצב ולכן את מגיבה בצורה לא נכונה .[4 מטבעות ] כל הקלפים בפריסה הם המטבעות 

השייכים ליסוד האדמה המסמלים יכולת להגשים בהתמדה השקעה אחריות ,ונדיבות .אז נכון שעם הרגשתך לא ניתן להתווכח 

והחחלטה בידיים שלך ,

ערב טוב מירי. אני כבר ניסיתי איתם הרבה פעמים לבוא בטוב. זה דפוס שחוזר על עצמו כול הזמן  איתם לצערי.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר