שאלה בנושא הבנת חלום

בוקר טוב מיריemo_83.png,

הלילה שוב חלמתי חלום, איני זוכרת את תוכנו אלא רק שזה קשור לאוטובוס, אודה לפירושך ולהבהרה מן הקלפים:

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מלכת הגביעים
תשובה - שלוש המטבעות
תומך/חוסם - אס החרבות

תודה רבהemo_01.png

היי מיקי ,

קלף התשובה מייצג הערכה של מיומנויות ,המסר הוא לתכנן את הדרך צעד צעד ,שיתוף פעולה

בין גורמים שונים עשוי להניב תוצאות טובות ,ומעשיות .יש מצב ליוזמה חדשה שמלווה בנחישות ובתכנון מדויק ,כדאי 

שתהיה מנותקת מהשפעות שליליות ,קלף מלכת הגביעים מזמין אותך לעשות שינוי ,ולהתחדש ,הקלף מדבר על תהליכים של 

התחדשות ,בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירוש המדוייק (כרגילemo_01.png) אכן מרגישה שעובר עליי תהליך של התחדשות,כך שאני מתחברת למסר

הלילה שוב חלמתי חלום ואודה לפירושך:

חלמתי שאני נמצאת בסופר, ניגשת לקופה הראשית עם שקית מוצרים, אני מוציאה מהשקית מוצר מוצר ואומרת לאחראית המשמרת שהמוצרים מגיעים לי במתנה, האחראית מחמיצה פנים אני קולטת זאת ושוב חוזרת שהמוצרים מגיעים לי במתנה והפעם בטון דיבור יותר אסרטיבי ותקיף מה שגורם לאחראית להתרצות

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - עשר הגביעים
תשובה - שמונה המטות
תומך/חוסם - הנזיר

תודה רבה, מעריכה את עזרתךemo_39.png

היי מיקי ,

פריסת הקלפים מצביעה על הצורך הפנימי לחפש את האמת ,להקשיב לקול הפנימי לסיבות ולצרכים האמיתיים .

לתת אמון בידע פנימי ולחפש את הדבר המהותי .יכול להיות שיש בך צורך בתנופה חזקה ומהירה לשנות את המצב 

אולם קלף הנזיר שעוסק בחוק הזמן והסבלנות אומר לך לא למהר, אלא לעבור תהליך עם עצמך מתוך ידיעה

שעוד מעט תשיגי את מבוקשך .הוא מזמין אותך לתקופה של חשבון נפש והרהורים ,זה מתאים לתקופת החגים 

הבאים עלינו לטובה .אז בהזדמנות זו אומר לך שתהא זו שנה טובה עבורך ,מלאה בעשייה ופריון ,והצלחה 

בכל התחומים .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירוש והברכהemo_01.png שתהיה שנה טובה ומבורכת גם לך, מעריכה את עזרתךemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר