שאלה שבת שלום.

שאלה שבת שלום.

האם המנויx שעשיתי ישתלם לי בעתיד?  מלכת גבעים, נסיך מטבעות, קלף תשובה. ארבע גבעים. אשמח למסר תודה.

האם אני אכיר את הבחור הנכון לי לזוגיות רצנית. הנזיר, אס חרבות, קלף מסכם. הקסרית. תודה

היי אור ,שבוע טוב ,

לשאלתך השנייה קלף הקיסרית מבקש ממך להוציא את היופי הפנימישלך ,להתחבר לנשיות שבך כי זה מקור 

הכוח שלך ,הקלף יכול לבשר על התפתחויות נעימות ,וממליץ לך להשקיע בעצמך .הקלף מייצג את הכוח הנשי .

עליך להגדיר מטרה ברורה תוך ניתוק מהשפעות עבר שליליות .יוזמה חדשה שמלווה בתכנון ובנחישות עשויים להביא להצלחה 

בחיפוש אחר הדבר המהותי ,זה אומר שיש סיכוי טוב להכיר את הבחור הנכון .

לשאלתך הראשונה הקלפים משקפים את הספקות שלך ,כי בעצם אינך מאמינה כל כך שהמנוי ישתלם לך ,לפעמים הקלפים 

משקפים את המצב ואת הלך הרוח של השואלת .בכל אופן אני מאחלת לך בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מירי תודה רבה לך. כן אני משקיעה בחיצוניות שלי יותר  מבעבר, ודרך אגב בקשר להשקיע בעצמי. יש לי חלום שכבר הרבה זמן אני רוצה לעשות אותו ולא יצא, וגם כלכלי . אז יש לי שאלה אשמח למסר ממך בנוגע לזה.. האם היה לי את היכולת הכלכלית לעשות גשר שקוף בשיניים בקרוב, וזה יצליח בהווה ובעתיד?

אביר המטבעות

הקוסם

קלף תשובה= אין תשובה - הכוהנת הגדולה. תודה

ערב טוב אור ,

הקלפים בפריסה הם אכן קלפי מסר ,לא קלפי תשובה ,נראה שאת מתקרבת אל עבר המטרה ,למרות ההיסוסים 

שלך , הקלפים אומרים לך שזה בידיים שלך שתדעי איך להשיג את המטרה , דרך אגב יש גם שיטה של גשר

פנימי המודבק לשיניים מבפנים ,ולא נראה כלל ,ניתן לשלם בתשלומים רבים ,תעשי את הבירורים ואני מאחלת לך 

בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

ערב טוב מירי. כן אני מכירה. אבל זה פרטי וים של כסף, אם אני עושה זה דרך מכבידנט יש לי 50% הנחה. אין להם פנימי , עוד לא התקדמו. אבל הגשר שקוף דרך מכבי הוא עדין, נראה מה יגידו לאחר הצעת מחיר ובדיקה של הפה. אני ידע יותר. תודה לך.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: miki1303
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר