שאלה בנושא הבנת חלום

שבת שלום מיריemo_01.png

הלילה חלמתי חלום, אודה לפירושך:

חלמתי שאני נמצאת על שפת גדה שמלאה במים עכורים ומעל המים צפים עלים, אני מעוניינת להגיע לקצה השני של הגדה אך מראה המים מרתיע אותי מלהיכנס ולשחות ואז עולה בי הרעיון להיעזר בעלים כדי להגיע לצד השני של הגדה, אני מכניסה כף רגל אחת על העלה הקרוב אליי ורואה שהעלה אינו שוקע ואז מכניסה את כף רגלי השני על אותו עלה (הכוונה שאני עומדת על העלה בתוך המים ) וגם כשאני עם שתי רגליים על העלה העלה אינו שוקע ואני מניחה ששאר העלים לא ישקעו ובכך מנתרת בין העלים עד שאני מצליחה להגיע לקצה השני של הגדה

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - משפט
תשובה - שש המטבעות
תומך/חוסם - שני החרבות

תודה רבהemo_39.png

שבת שלום מיקי ,

קלף התשובה מדבר על איזון בין נתינה לקבלה ,מדובר בתקופה נוחה לקידום יוזמות ללא מכשול משמעותי ,

קלף 2 חרבות מעיד על צורך בפסק זמן כדי לבחון ולשקול בעיות הניצבות בפנייך ,יש להפעיל שיקולים שכלתניים ,

לחשוב מה את באמת זקוקה ,להוציא מהחיים מה שלא נכון לך ,כדי לעקור את הבעיה מהשורש .ולעתים יש גם 

צורך לעשות פשרות שנדרשים בחיים .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על המסר המכווןemo_01.png, הלילה שוב חלמתי חלום אודה לפירושך:

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - עשר המטבעות
תשובה - ארבע המטות
תומך/חוסם - קיסר

חלמתי שאני מוציאה מהמקרר עוגת שוקולד מוס אישית גבוהה ותוהה האם בתוך העוגה יש הרבה מילוי של שוקולד ולכן היא גבוהה, אני חותכת את העוגה ומגלה שאין הרבה מילוי של שוקולד ואני אומרת לעצמי שהמחיר ששילמתי עבור העוגה אינו מוצדק

תודה ענקית על עזרתךemo_39.png זה כלל לא מובן מאליו

היי מיקי ,

המסר של הקלפים :מה שהושג הוא בעל ערך אך לא זה המקום לעצור ,צריך להמשיך להתאמץ כדי להגיע 

למטרה ,או כל מה שאת רוצה להשיג ,יש ליהנות מהדרך שכבר עשית ,ויש גם מקום להתקדמות ,הכל גם תלוי

בתקשורת נכונה שיתוף פעולה ואיזון בין קבלה ונתינה .קלף הקיסר מייצג ניהול  מעשיות ושיטתיות ,אלה יוכלו לסייע 

לך בהתנהלות היומיומית ובהשגת יעדים . בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מיריemo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר