בקשר למטפלת מסג'

בקשר למטפלת מסג'

האם נכון לי להתלונן על ר.ב ? שלוש מטבעות , אביר נסיך המטות. קלף תשובה השטן. התאכזבתי מהמסג" שלה אחרי פעם שלשית אצלה. אשמח למסר תודה.

היי אור ,

האם בגלל אכזבה שלך מהטיפול ראוי להתלונן על ר.ב. ?האם יש לך בפני מי להתלונן ?

קלף התשובה מייצג את כוחות הכשל ,שיפוט גרוע ומניעים לא נכונים ,ומכיוון שאת שואלת אם להתלונן 

זו תשובת הקלף ,אבל אם את מרגישה שנכון לך להתלונן ,זאת עשי ,קלף 3 מטבעות מייצג הערכה של מיומנות 

ומימוש פוטנציאל ,אני מבינה שלא היה לך חיבור טוב עם ר.ב הטיפול שלה לא הועיל לך והתאכזבת ,אולי כדאי 

להחליף מטפלת ? מה דעתך ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

שבת שלום מירי! ברור שאני החליף מטפלת. אבל אני קיבלתי את הטיפול הזה במסגרת ביטוחים.כן ויד למי להתלונן דרך מעוף לעמית שעשו לי את החבילת ביטוח. וזה טיפול שלישי אצלה ולא קיבלתי טיפול כזה של ליטופים ועושה לי טובה. החברה צרכה גם לקבל המלצות מטפלים שבוחרים אותם. ולא רק לשלוח לקוחות שעושים טיפולים. כן צריך להתלונן למה לא? אני בתור מטפלת שטיפלתי באנשים נותנת טיפול מכול הלב ולא ברמה של זילזול או אין כוח. בסך הכול אני משלמת כסף על זה. מגיע לי לקבל טיפול כמו שצריך לגב. שלא הרגשתי את העיסוי בכלל. אם הייתי הולכת לטיפול לא דרך ביטוחים לא היה על מי להתלונן. אבל כאן זה דרך ביטוחים. הם צרכים לדעת זאת שיש גם מטפלים שהם פחות טובים. וזה כבר לא מעניין אותי נחמדים או לא. אני באה שרוצה לקבל טיפול טוב מקצועי. לא עם כול המטפלים צריך להתחבר, לא תמיד זה קורה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר