היי צריכה דחוף ייעוץ בנוגע לזוגיות

אסביר אז ככה בקשר זוגי עם בחור מדהים, כבר חודשיים.

הכל היה מושלם בנינו, הוא נפתח הפניי וסיפר לי שיצא מקשר זוגי של 8 שנים ואף היה מאורס.

והיא בגדה בו והוא שבור נפשית. ומשהו נכבה בו ושאני יהיה איתו סבלנית,

ולאט לאט יתפתח בנינו דברים. והוא היה מוציא אותי למסעדות תמיד, התנהג כמו ג'נטלמן, פתח לי את הדלת באוטו, וכל פעם נישק לי את היד.

עושים הרבה על האש אצלי בלי הפסקה, הכיר את ההורים שלי ואני עוד לא את שלו. היה אומר לי שאני אשת חיל אמיתית ובחורה מדהימה וכל גבר היה רוצה לאישה כזאת אפילו הוא.

וכבר ישן אצלי, ולפני כמה ימים פתאום נעלם והיום כתבתי לו ואמר לי שהוא צריך להיות עם עצמו ככה הוא מרגיש יותר טוב.

והוא לא יודע כמה הוא בנוי לזוגיות כרגע, הוא לא יודע מה הוא רוצה מעצמו.

וגילה על עצמו שהוא לא יציב בקשרים והוא חייב לעזור לעצמו.

ואמר שאנחנו לא מנתקים שום קשר, תמיד אפשר למצוא את האמצע.

והזמן יעשה את שלו. ואני מאוד עצובה בכיתי המון נקשרתי אליו קשה לי בלעדיו וחייבת לדעת מה הקלפים רואים.

האם יש פוטנציאל לחזרה לקשר זוגי עם אסי

קלף העוצמה קלף הנאהבים תשע חרבות 

האם אסי נכון לי לקשר זוגי

קלף המוות קלף המגדל שישה גביעים 

האם אחרי שאסי יהיה קצת עם עצמו יבין שאני נכונה לו לחיים

קלף הקיסר אס החרבות אס מטות

היי מורוש ,

תמיד תתחמי זמנים בשאלות לקלפים ,

כרגע הקשר לא נכון לך הפריסה הראשונה מעידה על שינוי שיביא אחריו התחדשות ,קלף המגדל מסמל משבר ,

ולכן את מתבקשת על ידי הקלפים לשחרר בשלב זה ,לשאלתך השנייה נראה שיש פוטנציאל חזרה לקשר ,

הקלפים מייצגים התחלה של צמיחה יוזמה שמלווה בנחישות יש סיכוי שהקשר יתחדש .נחוצה סבלנות מצידך ,

ולתת לו לזמן ,להתאפס על עצמו .בהצלחה .[מכיוון שלא תחמת זמנים בשאלות אין לדעת כמה זמן יארך הנתק ,

האסים יכולים להצביע על משך זמן של חודש ]

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

ההיי מירי תודה על המענה אשאל עוד שני שאלות יותר ספציפיות יפה סיימצימעם שאלותי ואמתין.

האם אסי יהיה בנתק איתי יותר משבועיים

שש חרבות/ אביר החרבות/ קלף העולם

האם אני חסרה לאסי

מלך מטבעות/שני גביעים/שלושה גביעים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר