זוגיות

זוגיות

השאלה שנשאלה:

האם כדאי לי להשאר עם בן זוגי? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - אביר הגביעים
תשובה - שלוש המטות
תומך/חוסם - מוות

היי מירי

בן זוגי מפלרטט עם נשים אחרות, במיוחד כשאנחנו בחופש (בית מלון) יחד. שזה בעצם הזמן שהכי צריכים שלווה ולהתעין אנגיות

זה ברור לי שהוא מחפס ריגושים. מה הגבול שלו ,אני לא יודעת. גם מבטים וקירבה לנשים אחרות נותנים לי להרגיש "מבוטלת"

הוא מקכיש הכל,מתעצבן ולא רוצה לדבר על זה, כך שאני נשארת לבד עם זה 

האם תוכלי בבקשה להגיד לי מה הקלפים אומרים?

תודה רבה

לילה טוב ,

קלף התשובה הוא קלף חיובי ומבורך ,מעיד על הכרה הדדית ,ותחושת וודאות בקשר .

לאביר הגביעים יש זיקה למערכת יחסים מלאי רגש , קלף המוות מצביע על התפרקות תבנית ישנה 

המאפשרת התחלה חדשה ,אני מבינה שה"פלירטוט " של בן זוגך מפריע לך השאלה היא עד כמה 

הוא הולך רחוק ? טבעי שכל גבר מביט בבחורה יפה ,ואולי מתנהג יפה ותקשורתי ,אולי את מבינה את ההתנהלות הזו 

לא כמו שהוא רואה את הדברים ?אולי הוא סתם נחמד לכל אחד ,אבל לבגוד הוא לא יבגוד ,אולי הוא מתנהג כך כדי לעורר 

את קנאתך ?? בכל אופן הקלפים כן בעד הקשר ,למעט קלף המוות שעוסק בשינויים ,התחדשות ותפנית .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי מירי

תודה רבה על התשובה

זה נכון שכעיקרון המערכת היחסים שלנו סטבילי ועם הרבה רגש

הוא בן מזל אריה וכמובן אוהב צומת לב והערכה. הוא בטוח בהארצה שלי אליו אז אני לא חושבת שהוא עושה את זה כדי להרשים אותי

כרגע הכל שוב כרגיל ואני שוכחת מזה (עד לפעם הבאה ;-))

שאלתי שאלה נוספת "למה הוא עושה את זה...?" ויצא כתשובה אביר המטות יחד עם השוטה ונער הגביעים

מפה אני גם מבינה שהוא פשות צריך את הריגושים האלה. האם הבנתי את זה נכון?

בוקר טוב ,

קצת על מזל אריה :בני מזל זה אוהבים תנועה , כריזמטים ,בעלי מודעות עצמית ,יש בהם עוצמה ,רוחב לב והם אוהבים 

להיות בקדמת הבמה .וצורך בהכרה והערכה .הם חברותיים ,אוהבים להנות מהחיים ,חמים פתוחים ,אוהבים להרשים אחרים ,לבן מזל

אריה חשוב שיראו אותו והוא אוהב מחמאות .לגבי הקלפים בפריסה הם מסמלים התלהבות ושמחה ,ונמרצות ,לקלף 

השוטה יש זיקה לחופש ,והשתחררות ,באותו ארוע ככל הנראה הוא הרגיש משוחרר ,חופשי ומאושר .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

בוקר טוב מירי emo_83.png

תודה רבה על התיאור הברור לגבי מזל האריה, זה מתאר אותו היטב :-)

כל מה שאמרת הוא נכון וזה השקיף לי את הסיטואציה בצורה חיובית יותר

חוץ מזה חשבתי שאביר המטות מראה אנרגיה מינית שטחית ופתעומית...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר