זוגיות.

זוגיות.

האם  אני התמסד עם בחור לחיים והתגורר איתו?

שני מטבעות

צדק

קלף תשובה= מוות. מתסכל,  מפני שאני לא רואה איך זה  קורה. גם עם הבן זוג שהיה לי בעבר ונשארנו ידידים. וגם בגלל שאני רואה את הטיפוסים שפונים אלי באתרים כמה חסרי בטחון ולא רציניים, וגם לאלה שאני פונה וזה לא הרבה. אשמח למסר תודה.

האם אני התקדם כלכלית?  בעבודה? שמש, שבע חרבות, קלף מסכם המרכבה. אני עייפה מהלחם על שכר על מנת להתפרנס בכבוד. מרגישה שזה פשוט לא זורם. לפי השכר שראיתי שנכנס לי המנהל לא העלה לי את השכר כמו שאמר, בטח שכח. וכבר  לא נעים לי לבוא בעתיד שוב להזכיר לו. אשמח למסר תודה.

היי אור ,

קלף המוות מבקש לעודד אותך לא לחשוש משינויים ,החיים הם תהליך דינמי ,כל הזמן קורים שינויים ,

השינויים מאפשרים לנו להתקדם ולהשתפר ,וגם להצליח במשימות שאת מציבה לעצמך .עליך להמשיך הלאה במאמצים 

שלך לטפל במה שמפריע לך להפריד בין עיקר לטפל ,ולעשות החלטות אחרי התלבטות ,חיפוש אחר צדק 

עלול לחסום אותך ,בדרך להתקדמות לשלב מתקדם בחיים .קלף הצדק קשור לפשרות שאנו נדרשים 

לעשות בחיים .לגבי התקדמות בעבודה יש כרגע עיכובים ,תנסי בכל זאת בעדינות עם המנהל לברר מה הסיכויים שלך 

לקבל העלאה בחודש הקרוב .בהצלחה .emo_38.png

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מירי היי! מקבלת על עצמי שינויים. אני מאמינה שבפשרות לא תמיד מתקדמים למשהוא בחיים. האמת אין לי כבר תכוח להלחם. נותנת ליקום לעשות את שלו עבורי. זה להלחם לשב. וזה עושה לי אחר כך לא טוב עבורי רגשית. נראה מה אוכל לעשות איתו. או שחכה להזדמנות שתבוא איתו. תודה רבה לךemo_43.png

הכוונה הזדמנות עם המנהל.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר