שאלה בנושא הבנת חלום

בוקר טוב מירי,emo_83.png

הלילה שוב חלמתי חלום, אודה לפירושך:

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי הלילה? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מלך הגביעים
תשובה - שש החרבות
תומך/חוסם - משפט

חלמתי שאני נמצאת מתחת לקרקעית של ים כשאני יושבת בסירה, לפתע הסירה נוטה הצידה מה שגורם לי לבלוע מים ולמות,
בעקבות החלום המבהיל התעוררתי
מעניין שבקלף התשובה מוצג רפסודה מעל פני המים בדומה לסירה שכאמור בחלום מופיע מתחת למים

תודה רבהemo_39.png

היי מיקי ,

קלף התשובה מייצג מסע ,הקלף עוסק בחופשה או פסק זמן להתרעננות ,המים בהם שטה הסירה בקלף 

רגועים ,אך עומקם אינו ידוע ,המים מסמלים את עולם הרגש לעומת החרבות המייצגים את עולם הרוח ,

יתכן שהפריסה מראה מצב של אי וודאות ,חוסר שקט מצבי רוח ופגיעות לכן  הצורך בחופשה לשם התרעננות .

ואחר כך לחזור עם ראש נקי יותר למציאות .

מיקי , אם את גרה באזור המרכז שגיא מנדלבוים פותח קורס בנושא חלומות ,הקורס חוויתי והלימודים אצלו מרתקים 

אם את מעוניינת אני בטוחה שהקורס יועיל ויצמיח אותך .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירוש הקולע (כרגילemo_01.png) אכן חוויתי חוסר שקט בגלל עודף מחשבות עד שעשיתי קאט, איני מתגוררת במרכז אלא בדרום ואיני צריכה משהו/מישהו חיצוני (כמו קורסים, הרצאות, מנטורים למינהם) כדי שיצמיח אותי אלא הצמיחה באה מבפנים מהאדם עצמו (וזו הסיבה שאיני מאמינה בזוגיות ובפסיכולוגים) אך תודה בכל אופן 

הלילה שוב חלמתי חלום (בזמן האחרון יוצא לי לחלום הרבה חחח) אודה לפירושך:

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - הקיסר
תשובה - מלכת המטבעות
תומך/חוסם - אס החרבות

תודה רבהemo_39.png

ערב טוב מיקי ,

קלף התשובה מייצג הלך רוח של חיפוש אחר יציבות חומרית ,שאיפה לחיים פשוטים ,עם זאת 

אהבה לפינוקים .המסר הוא שצאיך לזרום יותר בספונטניות ,משאלות ותוכניות יוכלו להתבצע לאחר בדיקה 

סדר ,ארגון נכון והתמדה .רצוי להיפתח לגמישות מחשבתית ,אס החרבות מסמל תקופה טובה במה שקשור בתקשורת.

החלטות של הגיון ותקשורת טובה ביחסים בינאישיים ,זו יכולה גם להיות תקופה טובה ללימודים .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מיריemo_01.png, מעריכה את עזרתךemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot, miki1303
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר