שאלה בנושא הבנת חלום

בוקר טוב מיריemo_83.png,

הלילה שוב חלמתי חלום, אודה לפירושך:

חלמתי שאני נמצאת בחברת שתי תינוקות שאחד מהם הוא אחייני (בנו של אחי), התינוקות משחקים יחד כשלפתע אני מבחינה שהפרצוף של אחייני משתנה ומקבל את הפרצוף של אחי (כלומר הפרצוף של אחי הבוגר בגוף של תינוק) אני אומרת בפליאה לאחי שבנו דומה לו קופי, כשהתינוק השני מבחין בשינויי פניו של אחייני הוא לפתע מכניס את איברו לרקטום של אחייני ואחייני פורץ בבכי של כאב (סליחה על התיאור) אני נלחצת וצועקת לאחי שהתינוק מכאיב לאחייני , אחי מבחין במתרחש ומיד מרחיק את התינוק מאחייני, לאחר שהתינוק הורחק אני מבחינה בהיווצרות כתם שחור וצהוב על הברך השמאלית של אחייני (אגב מעניין שיצא קלפי מלך ומלכת החרבות...)
מהו המסר מהחלום?

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - נער הגביעים
תשובה - מלכת החרבות
תומך/חוסם - מלך החרבות

תודה רבהemo_01.png

היי מיקי ,

מלכת החרבות מונעת על ידי צדק ,אידאלים וחשיבה עתידנית .צורך לשפר את הקיים בחברה ,

הקלף מייצג את בני מזל דלי ,המסוגלים להקדים את זמנם ,יש להם רעיונות טובים ,וחשיבה מחוץ לקופסא .

מסמלת גם רצינות יתר ,סקרנות אינטלקטואלית תושיה ויכולת התנתקות מאגו .מלך החרבות מייצג את מזל מאזניים 

מסמל אדם שוחר שלום ופייסן , מונע על ידי צורך בהרמוניה,יש לו זיקה למערכות יחסים ,התחשבות באחר ,ופועל 

יותר בהגיון מאשר ברגש ,נסיך הגביעים מייצג התחדשות רגשית ורוחנית ,יצירתיות ,ועולם פנימי עשיר ,כושר נתינה ויכולת טיפול ,

כל הקלפים בפריסה שלך הם קלפי הלך רוח ,המסרים בעלי  קשת רחבה שלך פירושים ,הם מייצגים הזדמנויות בחיים ,או פספוס של הזדמנויות .במסרים של הקלפים יש הרבה חומר למחשבה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירושemo_01.png, מבינה שהחלום קשור לאחי מאחר והוא בן מזל דלי (יצא חרוזemo_05.png) והפירוש מאפיין אותו, לגבי שאר הקלפים (מלך החרבות ונסיך הגביעים) הפירושים אודותיהם מאפיינים אותי למרות שאני מזל תאומים ( ידוע לי שקלף נסיך החרבות מייצג מזל זה למרות שאינו מופיע בפריסה) כך שאני מתחברת למסרים

הלילה שוב חלמתי חלום, אודה לעזרתך:

חלמתי שאני יושבת בתחנת אוטובוס מחזיקה בידי רובה כשלפתע עוברת מולי מכונית לבנה שנוסעת במהירות, אני אומרת לעצמי שזה לא מתאים שמכונית תיסע במהירות כזאת גבוהה שעלולה לסכן מכוניות אחרות ובתגובה כדי לבלום אותה אני שולפת את הרובה לכיוון המכונית ומצליחה לפגוע בגלגלים האחוריים של המכונית ממש ברגע האחרון לפני שהיא נעלמת מטווח העין

מה עליי להבין ממה שחלמתי הלילה?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מלך המטבעות
תשובה - אס המטבעות
תומך/חוסם - גלגל המזלות

מעניין שקלף התשובה הוא על רקע לבן ברובו כמו המכונית ומעניין שבקלף מופיע גלגל כמו הרצון שלי בחלום לפנצ'ר בעזרת הרובה את גלגלי המכונית

תודה רבהemo_39.png

היי מיקי ,

קלף התשובה מסמל פוטנציאל של התחלות חדשות ,בעניינים חומריים .עשוי להבטיח הצלחה עתידית 

אם תהיה השקעה ומאמץ יחד עם הבנה שאין תוצאות מיידיות .מלך המטבעות מייצג בגרות ואחריות 

בעיקר בנושאים מעשיים מצביע על הצורך בעצמאות והגשמה חומרית ,גלגל המזל מסמל שינויים ותנודות ,

זו תנועתו של הגורל ,כמו שהגלגל פעם למעלה פעם למטה .הקלף מזמין אותך לשנות הרגלים ,לגלות גמישות ,

ולקחת את הגורל בידיים שלך ,ולשנות את חייך לכיוון מוצלח יותר ,ולהיפתח להזדמנויות חדשות ,

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על עזרתך, תבורכיemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר