שאלה בנושא התלבטות

בוקר טוב מיריemo_01.png,

בהמשך לשאלתי לפני מספר ימים לגבי משמעת עצמית והקשר שלו לפן הבריאותי כתבתי לעצמי על דף תפריט ואמרתי לעצמי שאצמד אליה, יחד עם זאת לאחרונה יש בי התלבטות האם להשאיר את התפריט כפי שהוא, ההתלבטות נובעת מכך שהתפריט לא מספיק מגוון, אודה להכוונה מהקלפים

האם נכון לי להשאיר את התפריט על כנו ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שני המטבעות
תשובה - ארבע המטות
תומך/חוסם - שמונה החרבות

תודה רבהemo_39.png

היי מיקי ,

כבר בעצם ההתעסקות שלך עם הנושא מראה עד כמה יש לך משמעת עצמית ,ומוטיבציה לחולל שינוי .אז כל הכבוד !emo_39.png

ועכשיו לקלפים ,נראה שקיימת התלבטות לגבי מה שכתבת ,אם כי הבסיס נכון וטוב לך ,עליך להיות קשובה לגוף ,גם לנפש ,

מילת המפתח היא איזון ,החוכמה היא לאכול מהכל ... קצת . לא להימנע מדברים שאת אוהבת ,גם שוקולד זה בסדר ,emo_02.png

קוביה אחת ,את יכולה תמיד להוסיף לתפריט או לגרוע ,פריט אחד או יותר , נחוצה גם גמישות ,לא להיות נעולה ,

קלף 8 חרבות מצביע על קושי שכובל אותך , מהו הקושי הזה ? מה מגביל ומכביד עליך בנושא ?

זה מתקשר לפריסה הקודמת שיש לבחון את הסיבות או מה המניע למהלך שאת מבצעת .

את גם יכולה להתייעץ עם דיאטנית  שתבנה לך תפריט מאוזן ונכון עבורך .

אסכם ואומר שבעיקרון קלף התשובה חיובי, יש מקום לגמישות ושינוי מאוזן .האם את מתחברת לדברים ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על המסר המפורט והפירגוןemo_01.png, אכן מתחברת לדברים מאחר ולפני שנכנסתי לפורום שוב שיניתי ובאופן חד את התפריט כך שכבר איני חווה קושי מאחר והכנסתי לתפריט החדש מאכלים שאני אוהבת על אף שהם לא בריאים כך שכעת אין קושי, למרות שלפני כן היה קושי שהתפריט לא היה מגוון ומנעתי מעצמי דברים שאני אוהבת בגלל הפן הבריאותי ואכן הרגשתי כבילות אך כפי שכתבת הכל עניין של איזון, הלילה שוב חלמתי חלום שגרם לי לתהות האם יש קשר בין החלום שחלמתי לבין שינויי התפריט, אודה לפירושך:

חלמתי שאני נמצאת בפעוטון שבו מתחנכים פעוטות בעלי בעיות התפתחותיות ונטולי גפיים, אני מרימה פעוט נטול רגליים ומסתובבת עימו ברחבי הפעוטון כשהפעוט בזרועותיי, כשהפעוט מתחיל לבכות אני מאבדת סבלנות, מניחה את הפעוט על ארגז החול ואומרת לגננת שאיני מוכנה יותר לשהות במקום והולכת
במציאות אף פעם לא עבדתי בפעוטון כלשהו

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי הלילה? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - אס החרבות
תשובה - עשר המטבעות
תומך/חוסם - שבע החרבות

תודה רבהemo_39.png

ערב טוב מיקי ,

קלף התשובה מצביע על הצלחה שתלויה בתקשורת נכונה , שיש עימה נתינה ושיתוף .

הקלף משקף אופטימיות והצלחה בעולם החומר .שאר הקלפים מזמינים אותך להשאיר את העבר מאחור ,

להגדיר יעדים אפילו לכתוב תוכנית ולממש אותה .לתכנן אסטרטגיה טובה שתביא להצלחה .חשיבה נכונה ,

ניתוק מהשפעות שליליות ומזיקות ,ונחישות שמלווה בתכנון הגיוני ,עשויים לקדם אותך לתקופה טובה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירוש המכוון והמעודד, תבורכיemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר