שאלה בנושא הבנת חלום

שבוע טוב מיריemo_83.png,

הלילה שוב חלמתי חלום, אודה לפירושך:

חלמתי שאני עולה לאוטובוס עם שני אחיי הקטנים, אחד מאחיי מגיש לנהג כרטיס ניקוב והנהג מבחין שהכרטיס כבר מנוקב כולו ואומר לאחי להחזיר לי את הכרטיס, אחי מחזיר לי את הכרטיס ואני אומרת לנהג שאשלם בכרטיס אשראי על הנסיעה אני מחפשת בתיקי את הכרטיס אך איני מוצאת אותו ואומרת לנהג שאיני מוצאת את הכרטיס, הנהג בתגובה במקום שימשיך בנסיעה במסלול הרגיל של האוטובוס עושה פניית פרסה לכיוון ביתי (כשהאוטובוס מלא בנוסעים המבחינים בשינוי מסלול הנסיעה אך לא מגיבים) אני מודה לו ותוך כדי הנסיעה מתקשרת לאימי שתרד למטה מהבית כדי לתת לי את כרטיס האשראי אך היא לא עונה, ואני מתקשרת אליה שוב אך אין מענה, הנהג מבחין במאמצי להשיג את אימי והוא אומר לי שיסיע אותי ואת אחיי הקטנים בחינם, אני מודה לו והנהג חוזר לנסוע במסלולו הרגיל של האוטובוס לעבר היעד, כשהאוטובוס מגיע ליעד אני מודה שוב לנהג שהסית את האוטובוס ממסלולו הרגיל לכיוון ביתי במיוחד 

השאלה שנשאלה:
מה עליי להבין מהחלום שחלמתי ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שלוש הגביעים
תשובה - שני המטות
תומך/חוסם - עשר הגביעים

תודה רבהemo_39.png

היי מיקי ,

קלף התשובה מצביע על יציאה למסע של גילוי עצמי ומימוש פוטנציאל ,מספר דרכים פתוחות לפנייך ,כולן מבטיחות .

אך קודם יש לעבור תהליך של לימוד וחקירה כדי לעשות את הבחירה  הנכונה .לבחון שגיאות שנעשו בעבר ולתקן אותן .

יש סיכוי שהדברים יעלו יפה ,ותגיעי לסיפוק ואושר ברמה האישית ,קלף 3 גביעים מדגיש את הצורך לשמוח ולחגוג

על כל הצלחה שלך  גם היא קטנה .אך מעידה שאת בדרך הנכונה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירוש המעודדemo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר