מבחן

מבחן

שלום רב

לפני כחודש ניגשתי למבחן מועד א ונכשלתי נכון לא למדתי מספיק ולא הייתי מוכנה. כעת אמורה לעבור מבחן ב מרגישה הרבה יותר מוכנה כי למדתי והשקעתי אך אני עדיין עם חדשות כבדים כי הנושא לא קל לי

שאלתי את הקלפים מה הצפי לעבור את המבחן הפעם

התלוי

הקיסר

יום הדין

אשמח לתשובתכם בהקדם

היי זיוה ,

כל הקלפים בפריסה הם קלפי מסר לא קלפי תשובה ,הם המייעצים הגדולים .נראה שהם מייעצים לך כיצד להתנהל

לקראת המבחן ,קלף הקיסר מייצג התמדה ,שיטתיות סדר וארגון.

שליטה בכל המרכיבים ,ובקיצור דרך ניהול נכונה .כל אלה מובילים להישגים ממשיים וטובים .

קלף התלוי מדבר על הצלחה שתבוא ממקום של ויתור והקרבה ,והזדמנות לראות דברים מנקודת מבט חדשה ,

קלף יום הדין מבשר על התחדשות ,והתעוררות ,לא לפחד ,אלא לקחת אחריות על הלימוד וההתכוננות ,ולראות במבחן החוזר

הזדמנות לשינוי ועשייה נכונה  ,אל תתני לחששות להוביל אותך ,אני מאחלת לך בהצלחה . אשמח לעדכון .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

בוודאי שאעדכן.

להפתעתי את תמיד צודקת

היי יקירה. הבטחתי לעדכן אז ככה שוב לא עברתי ובאתי הכי מוכנה אין לי מושג למה. פניתי בבקשה לעשות עבודה במקום אך נאמר לי שאצטרך לעבור קורס חוזר. פניתי לדיקנית ואמרתי שאם כך אני פורשת לא מסוגלת לעבור עוד קורס

שאלתי איך עליי להתנהל מול הדיקנית

5 גביעים

קוסם

חמש חרבות

אודה לתשובתך בהקדם

בוקר טוב זיוה ,

מצער אותי לשמוע שלא עברת את המבחן החוזר , זה קורה גם לטובים ביותר .

אשמח לדעת מה שם הקורס ואיפה את לומדת ?

נ.ב : לא להתיאש emo_38.png

אוכל לכתוב לך בפרטי?

כן ,כתבי למייל  הפרטי שלי  miri.fater@gmail.com

היי זיוה ,

המסרים של הקלפים לגבי התנהלות מול הדיקנית ,קלף הקוסם מייצג אנרגיה יצירתית כדי לממש תוכניות ,

הקלפים של הקוסם בידיו הוא ימשוך בחוטים ויכתיב את מהלך הדברים ,ובכל זאת הוא מנחה אותך להיות 

זהירה ואמיתית ,למצוא עיתוי נכון ותקשורת נכונה ,הקלפים האחרים הם קלפי 5 [חרבות וגביעים בפריסה ]

המספר חמש עוסק בתקשורת טובה שעשויה להניב תוצאות טובות .עליך לשמור על איזון רגשי ,ולבקש תחליף למבחן .

ובשום אופן לא לשדר יאוש . ואולי כדאי לשמוע ממנה מה היא מציעה לך לעשות .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר