בקשר לעבודה

בקשר לעבודה

האם × יעלה לי את שכר עבודה שהגש אליו הוא מנהל חברה שותף. 1.מלכת מטבעות.  2. אביר חרבות. קלף תשובה.. צדק. אשמח למסר תודה.

הי אור,

קלף הצדק אומר לך "לחתוך" את הפחד מעימות עם הבוס וכן להעלות את הבקשה. אם תדכאי את הרצון הלגיטימי שלךואפילו אם תתפטרי בלי לדבר על כך הרי שהפסדת את השיעור העיקרי של קלף הצדק. מלכת המטבעות כמובן תומכת ברצון שלך להיות בטוב בצד החומרי ואביר החרבות מצד אחד תומך בחשיבות של יציאה לדיבור על נושא טעון עם הבוס אך גם מזהיר מלבוא בגישה שהורסת את מה שבנית. הגישה צריכה להיות של דגשים על התוצאות הטובות שלך בעבודה והכרה בסמכות של מי שמנהל את המקום.

בהצלחה...

שלומית גל, תרפיסטית ליחידים ולזוגות, רמת ישי. 050-5560349

מתמחה בזיהוי מחשבות מעוררות מתח בשיטת 'העבודה' של ביירון קייטי ובתקשורת מקרבת.

בוקר טוב שלומית. אני לא מתכוונת להתפטר. ואין לי פחד להתעמת עם הבוס, אני פשוט רוצה לתת לזה עוד טיפה זמן כי אין לי עדיין שנה בעבודה. ברור לי שאני עובדת חרוצה ואחראית. אף אחד לא אוכל לדכה לי את זה. וכבר התפטרתי ממקום עבודה  בעבר, שלא העלו לי שכר ולא שילמו לי בזמן.. כך שפחדים זה מעבר ממני. שאלה? את רואה במסר הקלפים פחד. כי זה ממש לא המצב. אני רוצה לדעת אם יעלו לי שכר ואחרי זה להחליט מה לעשות הלאה אם לחפש מקום עבודה אחר. למרות שבמקום העבודה הזה טוב לי ומקווה שישאר כך. אבל להתפרנס בכבוד יותר חשוב לי. מאשר להשאר בשכר מינימום שנים. אשמח להבהרה תודה לך.

אני מקווה שהרבה משתתפים יקראו את שאלתך ואת התשובה. זה בדיוק היופי בקלפים. אילו היו מגלים אם תקבלי העלאה היו גם מגלים אם הכרטיס שלי יזכה בפיס ואז, איפה נתיב ההתפתחות האישית שלך? יש בתשובה שקבלת מטבע ומחזיקה אותו המלכה וזו לא התשובה. זה רק קלף תומך שמראה שאת רוצה להתפרנס בכבוד ושזה חשוב לך. התשובה היא קלף הצדק. לא לדחות את הנושא שעל הפרק. גם אם אינך חוששת זה תמיד מלווה במתח לגבי התגובה והחשש מה יהיה אם תקבלי סרוב להעלאה ועוד. זה לא מצב נוח (והבוסים/בוסיות לעתים במידה מסויימת בונים על זה). קלף הצדק אומר שאם הנושא עלה - את חייבת "להרטיב ידיים" ולטפל בו. מה שלא תהיה התשובה, זה הדבר הנכון לנתיב הטוב שלך ולהתפתחותך האישית שם או במקום אחר.

זו מתנת הקלפים אלייך...

נ.ב מירי, ברוכה השבה....

ערב טוב שלומית. אז את אומרת לי על פי המסר לא להמתין לגשת בזמן הקרוב? בשביל להבין אם נכון לי להמשיך לעבוד שם, עם כול הנוחות בעבודה  ואופן העבודה שם.

אשמח גם אם תוכלי לענות לי בקשר לזוגיות. האם יהיה לי זוגיות חדשה וטובה בחיים השנה? חמש חרבות, שש מטות, קלף תשובה.. הכוח אשמח למסר תודה לך. ושבת מבורכת שלומית, ולמירי..emo_39.pngemo_43.png

בקשר לעבודה: את שאלת - "האם הבוס יעלה לי את השכר...?" תשובת הקלפים אמרה: אם הנושא עולה - את חייבת לברר אותו. בשום מקום בתשובה או בקלפים לא כתוב שזה בשביל להבין אם להישאר או לא. ייתכן שהתשובה תהיה שלילית ותמשיכי לעבוד שם כי את רומזת שיש שם נוחות וסוג של התאמה עבורך. האתגר שלך הוא לא להשאיר את הברור בינך לבין עצמך אלא לקחת את השאלה לפעולה: לקבוע פגישה מסודרת, להעלות את הנימוקים לבקשה, להקשיב לתשובה, להגיב אליה בצורה מקצועית והשיעור שלך הוא עצם הטיפול בנושא שעלה. זה לא בשביל להבין אם להישאר שם או לא. מקווה שעכשיו זה ברור.

בקשר לזוגיות: מסר קלף העוצמה הוא להאמין בעצמך שאת שווה ואת במקום טוב עם עצמך ומסוגלת להצליח בנושא שכבר חווית בו אכזבות ומאיים לפגוע בתחושת הערך העצמי שלך בכל הנוגע לזוגיות. את אריה נהדר ואילו האריה שבקלף קצת שפוף וכנוע וצריך לחזור ולטפח אותו. לא בכוח... ועל-כן אני קוראת לו (על-פי שגיא מנדלבוים) קלף העוצמה. כוח פועל החוצה ואילו עוצמה זו העבודה לחיזוק פנימי. ובינתיים יהיו הצלחות כמו ב-6 מטות ויהיו גם התנסויות מאכזבות (5 חרבות) שמטרתן לא להחליש אלא לחזק וכשהאריה יהיה באמת שוב מלך האריות בתחושתו הפנימית - הדברים יסתדרו.

שבוע טוב, שלומית

אוקי  הבנתי תודה emo_45.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר