שתי שאלות לגבי שני חלומות ברצף

בוקר טוב מירי/ שלומית,

הלילה חלמתי שנתי חלומות , אודה לפירושך:

מה עליי להבין מהחלום הראשון שחלמתי?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שלוש הגביעים
תשובה - כוח
תומך/חוסם - תשע המטבעות

חלמתי שאני עולה במדרגות לכיוון דירתי כשאני מבחינה שהמיתרים של הפסנתר (שהשארתי מחוץ לבית כאשר יצאתי מהבית) יצאו ממקומן , אני מסיקה שלשכן שמתגורר בדלת ממול יש בדבר, אני דופקת על דלת דירתו והשכן פותח את הדלת כשהוא חמוש במשקפי שמש, אני שואלת אותו האם הוא זה שהוציא את מיתרי הפסנתר ממקומן והוא מכחיש ואומר שטעיתי בכתובת והדירה היא מרכז לעיוורים, בתוכי אני לא מאמינה לו אך מעמידה פנים שאני כן מאמינה לו ומבינה שהאשמה היא לא רלוונטית מאחר ואיני מנגנת בפסנתר (מה שנכון גם במציאות, במציאות יחסי עם השכן קונקרטים ואין ולא היה סכסוך בנינו) ואגב, כל הקלפים נראים חיובים...

מה עליי להבין מהחלום השני שחלמתי?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מלכת החרבות
תשובה - שמונה הגביעים
תומך/חוסם - מלך החרבות

חלמתי שאני נמצאת בחברת בחור, אנו מסתכלים אחד לשני לתוך העיניים מה שגורם לי לגמגם ולשכוח את מה שיש לי לומר אך אני קולטת שהבחור אוטיסט דבר שמרתיע אותי וגורם לי להתרחק ממנו פיזית, בתגובה הבחור נעלב, אני הולכת לכיוון המזח ליד הים וחושבת עם עצמי, אני מבינה שיש מאבק בין הרגש (שהבחור מצא חן בעיני) לבין ההיגיון (שהבחור אוטיסט דבר שמקשה על זוגיות) ולאחר התלבטות עם עצמי כיצד לפעול אני בוחרת להקשיב לקול ההיגיון ולנתק את הקשר איתו
במציאות אני רווקה מבחירה ולא הייתה סיטואציה שמצאתי חן בעיני בחור אוטיסט (מעניין שהקלפים בצדדים זה סרייה של מלך ומלכת החרבות...)

תודה רבהemo_39.png

הי,

אתחיל בפרוש לחלום השני (אני מתמקדת בפרוש לקלפים ורק עם זיקה לחלומות): המפגש עם האדם הטוטיסט משול למקום או תחום בחייך שאת מושקעת בו רגשית ושנכון לך כבר להיפרד ממנו ולעזוב אותו. מצד אחד מלך החרבות אוהב שלום והרמוניה בין האנשים ומנגד מלכת החרבות לא מתעניינת באנשים אלא שמה לעצמה את המטרות והאידיאלים אליהם היא שואפת. זו ההתלבטות שיש לך בקשר לאותו תחום שממנו קשה לך להיפרד: ללכת על המטרה הנקיה או להתחשב בסביבה...

החלום הראשון מצביע באמצעות קלפי ההבהרה על הרבה 'יש' בחייך: גם סיבות לשמחה וגם להכרה ולהערכה בניהול החיים. ובכל זאת האגו מרים ראש מדי פעם ויוצר בתוכך מאבקים ללא סיבה. נהגי ברכות ובחיבוק כלפי עצמך כשזה קורה לך. זה טבעי. התחושה הטובה והמסופקת תחזור אלייך מעצמה.

שבוע טוב....

שלומית גל, תרפיסטית ליחידים ולזוגות, רמת ישי. 050-5560349

מתמחה בזיהוי מחשבות מעוררות מתח בשיטת 'העבודה' של ביירון קייטי ובתקשורת מקרבת.

תודה רבה שלומית על הפירושים והמסר המעודד של החלום הראשוןemo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר