שתי שאלות לגבי שני חלומות

ברוך שובך לפורום מיריemo_01.png,

אודה לפירושך לשתי חלומות שחלמתי:

חלום ראשון: חלמתי שאני מורידה קשקשים מדג סלמון בעזרת סכין, המלאכה נראית לי סזיפית למדי ואני חושבת שתחת כיור עם מים זורמים פעולת הסרת הקשקשים מהדג תהיה קלה יותר, אני לוקחת את נתח הדג לעבר הכיור שבאמבטיה וכשאני עומדת מול הכיור אני רואה פרצוף של אישה ללא גוף שאומרת לי שאמשיך להוריד את הקשקשים מהדג ושלא אתייאש, ואני נשמעת להצעתה

מה עליי להבין ממה שחלמתי?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - עולם
תשובה - עשר הגביעים
תומך/חוסם - עשר המטבעות

חלום שני: חלמתי שאני הולכת לאורך הרחוב כשאני אוחזת בעגלת תינוק בידיעה שיש תינוק בעגלה, למרות שלא הצצתי לתוך העגלה כשלפתע אני רואה אישה עם עגלת תינוק, אני מציצה לתוך העגלה שלה ורואה שפני התינוק מטושטש, אני ממשיכה ללכת בדרכי וכשאני מגיעה לשפת הכביש אני מחליטה להציץ לתוך העגלה שאני אוחזת ופתאום אני מבחינה שהעגלה ריקה ואין בה תינוק כפי שסברתי מלכתחילה

מה עליי להבין ממה שחלמתי ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - נזיר
תשובה - תשע המטות
תומך/חוסם - ירח

תודה רבה :)

ערב טוב מיקי 

פריסת הקלפים הראשונה מצביעה על הצלחה גשמית ,גם אם יש לך את התחושה שעשית כבר הכל ומיצית 

את יכולותייך ,יש עליך חובה להמשיך ולהתפתח כל הזמן ,לא להגביל עצמך בחשיבה או בתפיסות שלך ,אלא להרחיב אופקים .

לא לשכוח גם ליהנות מהתהליך בחיים ולהפיק תובנות מהתהליך עצמו ,לא רק מתוצאותיו .בפריסה השנייה 

מצביעה על התנגדויות שעוצרות ומעכבות אותך מלממש תוכניות ,חבל לבזבז משאבים ואנרגיה במאבק מתמשך 

וחסר תועלת ,קלף הנזיר מדבר על הצורך בזמן וסבלנות ,זהו קלף של לימודים ,וחקר האני ,

אם יימצא השקט הפנימי תמצאי את התשובות אצלך .ותמצאי את הדבר המהותי בחייך .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על שתי הפירושיםemo_01.png, הלילה חלמתי עוד חלום, אודה לפירושך:

מה עליי להבין ממה שחלמתי ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שלוש המטבעות
תשובה - האיש התלוי
תומך/חוסם - שש המטות

חלמתי שדמות לא ברורה מניחה את ראשה הרטוב, אחרי חפיפה בשמפו ,על פניי כך שאני מרגישה את שיערות ראשה הרטובות והקרות, אני אומרת לה שיש לשיער ריח נעים ומקרר, אני מרגישה את הקור על פניי ונהנית מהבריז הקריר של השיער אך ברגע ששערה אחת שלה מתקרבת אל פי אני סותמת את פי כדי שלא אבלע את השערה

תודה רבהemo_39.png

היי מיקי ,

בספר הסימבולים של החלומות כתוב , שהשיער מסמל את כוח החיים ,עוצמה ואנרגיה .את כוח המחשבה ,

את הנכסים הרוחניים של האדם .שיער פזור ומתנופף מסמל חופש .

קלף התלוי הוא ארכיטיפ של שינוי ומהפך ,נכונות להשתחרר מדפוסי עבר ,ושינוי העצמי .

הזדמנות לראות דברים מנקודת מבט חדשה ,אולי קצת אחרת מהמקובל .ולכן מדובר בתקופה של התכנסות

ובחינת דברים לעומק .כדאי גם להבין שהמציאות לא תמיד מתנהלת כמצופה .סיוע ותמיכה מאחרים יתרמו להצלחה .

קלף 3 מטבעות מייצג הערכת מיומנויות ותכנון הדרך צעד צעד .כמו כן שיתוף פעולה עם גורמים שונים .הקלף גם מראה 

שהסביבה מעריכה אותך .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

וואו פשוט מדהים, בדיוק היום קיבלתי החלטה חדשה (לשתות יותר מים בבוקר בעקבות שתייה לא מספקת והתייבשות) כך שאני מתחברת למסר של שינוי ומהפך ושיחרור מדפוסי עבר, טוב לדעת שהסביבה מעריכה אותי, כך גם אני נוהגת כשאני מעריכה אחרים (בין היתר גם אותך ואת עזרתך בפורוםemo_01.png) אני מקבלת את הערכה בחזרה, תודה רבה מירי על הפירוש המדוייקemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר