הכרות.

הכרות.

האם אני אכיר בחור חיובי עבורי לזוגיות?

קסרית

מלך חרבות

קלף מסכם= מרכבה. אשמח למסר. כי פשוט יש לא מעט גברים חשוכים ושרוטים.

הי אור,

אתחיל מקלפי ההבהרה:יש בך את הקיסרית, זו שצברה חכמה וניסיון נשיים ויש לה הרבה מאד להעניק. מלך החרבות מאד מעוניין גם הוא בזוגיות וביציבות, כך שיש לנו כאן גבר ואשה שתומכים בנושא שאלתך. אלא שמלך החרבות כל-כך רוצה זוגיות שהוא עושה מאמצים רבים שהצד השני יהיה מרוצה גם אם זה כרוך בויתור על מי שהוא ואז כמו גומי שנמתח יותר מדי הוא מתפוצף ומנתק את הקשר, כך שתלמדי להיות יותר את במערכת יחסים. קלף המרכבה שהוא התשובה אומר לך לא לוותר על חלום הזוגיות. ממש להמשיך ולהילחם על זה (ואני יודעת שאת עושה זאת שנים) גם אם זה קצת מתיש ומייאש. זוגיות מאד חשובה לך ואל תתיאשי, תהיי מוכנה להמשיך ולהיאבק על מציאתה. המרכבה מוכנה. המושכות עדיין לא בידי הרוכב כך שיש עוד מכשול או נדרשות עוד הכנות כדי שהמרכבה תצא וחשוב לוודא שאת עושה הכל כדי להכניס לחייך את הזוגיות שכה חשובה לך.

כל טוב, שלומית

שלומית גל, תרפיסטית ליחידים ולזוגות, רמת ישי. 050-5560349

מתמחה בזיהוי מחשבות מעוררות מתח בשיטת 'העבודה' של ביירון קייטי ובתקשורת מקרבת.

ערב טוב שלומית. לא הבנתי בקשר שאמרת. תלמדי את להיות במערכת יחסים. אני יודעת להיות במערכת יחסים מקריבה מעניקה. כיום אני סיימתי להקריב ולתת יותר מידי. מעונינת בבחור שגם יקריב למען הקשר וישקיע בי. וגם יואהב אותי כמו שאני. אהבה לא רכושנות וקמצנות שזה דבר נורא. לא מוותרת לעצמי להכיר בחור טוב שבאמת מעונין לפתח קשר רצני איתי. ולא שימתח כמו מסטיק שנים בלי ביסוס טוב והמשכיות לעתיד.

כתבת: "אני יודעת להיות במערכת יחסים מקריבה מעניקה. כיום אני סיימתי להקריב ולתת יותר מידי." ולזה בדיוק הכוונה.

כן להעניק בקשר כי נתינה טובה זו המהות הטובה שלנו ובכך אנחנו מעניקים לעצמנו אבל בלי להקריב ולתת מעבר למה שטבעי ונכון

לך. שבוע טוב,

שלומית

היי מירי.  הכוונה שלי היה לתת עד גבול מסויים. כי ברגע שאת מעניקה בחורים לוקחים אותך כמובן מאליו, ולא משקעים כמו שצריך באופן טבעי. ואז כשאני יראה את זה .פה יש מקום לדבר, לעשות חושבים אם יש טעם להמשיך. ולא למשוך יותר מידי. זאת כוונתי כיום.

מצויין. והעיקר, לא לוותר על העירנות והרצון להמשיך ולחפש את הזוגיות הנכונה.

תודה לך על הכול. שבוע טוב.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר