שאלה בנושא הבנת חלום

בוקר טוב מיריemo_83.png,

הלילה שוב חלמתי חלום, אך הפעם איני זוכרת את תוכן החלום, רק זוכרת שאמרתי בחלום "איזה כיף להיכנס למצב של רגיעה", אודה להארה ולהבהרה מהקלפים

מה עליי להבין ממה שחלמתי?

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - קיסרית
תשובה - צדק
תומך/חוסם - מיזוג ומיתון

תודה רבהemo_39.png

ערב טוב מיקי ,

קלף הצדק מדבר על חוק הסיבה והתוצאה ,מזמין אותך לחשיבה הגיונית ,הקלף מדבר גם על על מטען קרמתי 

מחיים קודמים אשר משפיע על החיים כאן ,חיפוש אובססיבי אחר צדק מביא לחסימה אנרגטית ,

על כן בא קלף המיזוג שמזמין אותך  לאזן בין מניעים לשלב בין ניגודים ,כדי למצוא דרך נכונה

דרך ביניים ,דרך של פיוס .הקיסרית מזמינה אותך לטפח אהבה ללא תנאי ,הקלף מייצג את הכוח הנשי .

שיוצר חיים ומקיים אותם .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מיריemo_01.png, הלילה יצא לי לחלום שני חלומות אחד אחרי השני, ברשותך אודה לפירושייך:

מה עליי להבין מהחלום הראשון שחלמתי ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - תשע החרבות
תשובה - שמונה המטבעות
תומך/חוסם - מלך הגביעים

חלמתי שאני נמצאת במגרש חנייה כשסביבי מכוניות ולידי עומדת מישהי עם גלבייה שמכסה את פנייה ואני מבינה שהיא ערבייה, פתאום היא מקבלת לידה רובה ומתחילה לירות לכל עבר, היא קולטת אותי ומתחילה לירות בי, כדור פוגע בי בלב אך לא יורד לי דם ואני מגלה שאני עדיין חיה למרות הירייה בלב, אגב, במציאות איני מוטרדת מהמצב הביטחוני

מה עליי להבין מהחלום השני שחלמתי?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - המגדל הבו־ער
תשובה - נער המטבעות
תומך/חוסם - תשע החרבות

חלמתי שאני נמצאת בכיתה, מתיישבת בשולחן שבו כבר ישובים בנים כשלפני כל בן מונח שקית פיצוחים במטרה שלהם לצפות יחדיו במשחק כדורגל בטלויזיה שמוצבת מולם, אני כאמור מחליטה להצטרף אליהם לשולחן לצפייה משותפת, אני מתיישבת באחד המקומות הפנויים ומניחה לפניי שקית פיצוחים, כשלפתע אני מרגישה כאב בצלעות הבטן ומבינה שאחד הבנים דחף את השולחן אני מתיישבת מולו לכיווני ומבינה שאיני רצויה בקרבתם, אני יוצאת מהכיתה כדי להתפנות וכשאני חוזרת לכיתה אני רואה שהמעבר חסום בכורסא ומנסה למצוא פתח להיכנס פנימה ואכן ליד הכורסא יש פתח שבו אני מצליחה להיכנס פנימה, אני נכנסת וקולטת את המבטים המודאגים של הבנים פן אחליט שאשב עימם שוב ואני מרגיעה אותם בכך שאני אומרת שאין לי כוונה להתיישב עימם כי כדורגל כלל לא מעניין אותי (מה שנכון גם במציאות)
 מעניין שקלף 9  החרבות מופיע בשתי הפריסות

כאמור מאוד מעריכהemo_39.png את עזרתך, זה כלל לא מובן מאיליו
תודה רבה מקרב לבemo_01.png

היי מיקי ,

בפריסה הראשונה קלף התשובה מבקש ממך להמתין בסבלנות לתוצאות הרצויות ,יש לדבוק במשימות ובמטרות שלך ולהשקיע 

על מנת להגיע להישגים ,להתמקד בסבלנות ומסירות לעשייה .מלך הגביעים מדבר על הצורך ביציבות רגשית ,צורך שגורם לפגיעות 

ומצבי רוח ,יש  לבסס בטחון רגשי פנימי ,קלף 9 חרבות המופיע בשתי הפריסות הוא קלף הדאגה ,לעתים הדאגה מוצדקת 

ולעתים מתוך שיקול דעת מוטעה ,לקלף המגדל יש זיקה לתהפוכות ושינויים ,לא תמיד רצויים ,הקלף מראה שאסור לרוץ מהר מידי 

אלא להתייעץ לקבל חוות דעת נוספת ולבדוק שוב ,על מנת לבנות מחדש ,נסיך המטבעות בא לומר לך לשכלל אבחנה ,לרסן

ביקורתיות ולאמץ צד קל יותר בחיים ,לזרום בספונטניות .

האם את מתחברת למסרים של הקלפים ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירושים הקולעים כרגילemo_01.png אכן מתחברת למסרים, שוב הם קלעו לתחושתי בתקופה זו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר