שאלה בנושא הבנת חלום

בוקר טוב מיריemo_01.png,

הלילה שוב חלמתי חלום, אודה לפירושך:

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - אביר המטבעות
תשובה - מלכת הגביעים
תומך/חוסם - שני המטות

חלמתי שאני עולה על אוטובוס ורואה שמי שנוהגת היא האישה שהביאה אותי לעולם, אני בכל זאת מחליטה לנסוע בקו איתה למרות הנתק (גם במציאות יש נתק) אני מצלצלת בפעמון כדי לרדת בתחנה הקרובה אך הנהגת לא עוצרת בתחנה שבו צילצלתי מה שמרגיז אותי וגורם לי להתלבט האם להעיר לה אך אני מבינה שהיא עשתה זאת בכוונה כדי לעצבן אותי ואז אני אומרת לעצמי שלא שווה להתעצבן ולהעיר כי היא תשיג את מטרתה ואני בוחרת להבליג, כשאני יורדת בתחנה הסופית אני שמה לב שהיא רודפת אחריי עם אקדח שלוף, אני בתגובה בורחת והיא רודפת אחריי עם אקדח השלוף, אני מגיעה לדרך ללא מוצא ובכך היא משיגה אותי, היא מכוונת את האקדח אליי כדי לירות אך היא מפספסת , בפעם השנייה שהיא מנסה לירות בי היא לא מצליחה כי אין יותר כדורים באקדח ואני מרגישה הקלה, באפיזודה השנייה אני עומדת מול המעלית ומחכה למעלית כדי להגיע לבית, כשהמעלית נעצרת בקומת הכניסה שבו אני מחכה אני רואה את אחיי הקטנים יוצאים ממנה ואני שמחה לראותם (במציאות אני בקשר איתם) ואומרת להם שהגיע הזמן שהם יצאו החוצה ואני אחזור הביתה כי הייתי מספיק זמן בחוץ

בעקבות החלום התעוררתי בתחושה טובה (למרות חלק הראשון של החלום שהוא כאמור לא סימפטי) תחושה של נחישות, עמידה בהחלטות, הצבת מטרות והגשמתם, אמונה בעצמי ותחושה של ביטחון בעצמי , בשורה התחתונה מרגישה שמשהו בי השתנה וזה לא כקלישאה (יצא חרוז חחח), אני תוהה וסקרנית לדעת האם הפריסה משקפת את השינויי או שיש משהו נוסף , מעבר לתחושה שלי

תודה רבהemo_39.png

ערב טוב מיקי ,

קלף התשובה עוסק בשינויים ,ומעודדת לאמץ אותם ללא חשש .עם זאת הקלף מבקש ממך לא לסבך 

דברים ,נראה שאת נמצאת בתהליך של גילוי עצמי התפתחות ולמידה ,קלף האביר מצביע על מוכנות 

לשינויים ומעבר לשלב מתקדם יותר ,אך עדיין קיימים היסוסים .בכל אופן עליך להמשיך בדרך בה התחלת .

בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מיריemo_01.png, תבורכיemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר