ערב טוב ! שאלה כללית.

האם צפוי לי שלווה בחיים והצלחה בכול התחומים?  מלכת הגבעים, אביר חרבות, קלף מסכם הקיסר. תודה

היי אור ,

הייתי מאוד רוצה להכיר אדם שחייו שלווים והוא מצליח בכל התחומים ,emo_02.png 

קלף הקיסר קשור ליציבות ,ניהול נכון החלטיות ושליטה ,המסר של הקלף הוא לנסות לשלוט בכל המרכיבים הללו ,

של אחריות בגרות התמדה ומוכנות להשקיע ,לא להציב הגנות מאחורי חזות כוחנית ,כי זה מרמז על חשש מקשר אינטימי .

האביר מזמין אותך להיות יותר יוזמת ולהפעיל אסטרטגיות נכונות למימוש הרצונות והשאיפות שלך .מלכת הגביעים 

מייצגת הלך רוח בו חושבים במושגים של שחור ולבן ,ונטייה לסבך דברים היא מזמינה אותך להבין לעומק איך לעשות שינוי 

כדי לחוות שלווה והצלחה בכל התחומים .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי מירי. אני מאוד לא מראה כוחנות לקשר אינטימי ההפך אני מעונינת מאוד לקשר זוגי ואינטמי. אני שאלתי כללי איך זה הגיע לקשר אינטימי עם גבר? אני מראה הגנות עם גברים לא מתאמים . אם מי שיראה לי מתאים כמובן שהבחון אותו. כנסיון העבר לא נותנת לעצמי להפתח רגשית מהר. ואני חושבת שהגנות זה טוב להתחלה לא להיות ספר פתוח. לא מעונינת להיות נחמדה מידי, זורמת מידי, ומפרגנת מידי. ברוב המקרים מה לעשות ככה צריך להתנהל. מנסיון העבר שלי שכשל וגם בהמשך התאכזבתי מהקשר הקודם, אין ספק שאני צרכה להיות זהירה כיום עם בחורים.

שאלתי שוב שאלה.

האם היה לי עתיד טוב?

תשעה מטות 

שמונה חרבות

קלף מסכם= שלוש גבעים תודה לך על המסר.emo_39.png

היי אור ,

קלף התשובה חיובי ,מצביע על כך שהדברים עולים יפה ,הקלפים האחרים מצביעים על התנגדויות שעוצרות

ומעכבות מימוש של תוכניות ,יש להתחיל מנקודת מוצא חדשה ,ואז אפשר יהיה להתקדם .

קלף 8 חרבות מצביע על קושי כובל מלעשות שינוי ,כדאי להקשיב להגיון ולפעול . משקל לפחדים גורם 

לחסימה ,

אור יקירה , חשוב לי לציין שאני מקפידה לכתוב את המסרים של הקלפים .

את כותבת שאת זהירה מאוד עקב אכזבות מהעבר 

אבל תביני יקירה ,זה מה שחוסם אותך ,מלתת אמון ,להיות נחמדה מידי  ולזרום ,תנסי להשתחרר מהעבר ,אני יודעת שזה קשה .

אבל מי אמר שמסע החיים קל ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי מירי יקירה. אני השתחררתי מהעבר. להיות נחמדה לא תורם במקרה שלי ולא כדאי. אני היה נחמדה שאני אכיר את הבחור הראוי לי שיחזר שיראה עניין. ולא יראה קר ומנוכר. מעונינת בבחור מפרגן וטוב. זאת באמת מסימה לא פשוטה להכיר בחור כזה. המסע החיים לא קל צודקת. אבל גם צריך לא מעט מזל בנוסף. שבוע נעים לך.emo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר