הבנת חלום

הבנת חלום

היי (: 

אשמח לעזרה בפירוש

חלמתי שאני הולכת באזור בית הוריי, (עברתי לדירה חדשה לא מזמן) כשמולי שלושה גברים עם נשק ואנחנו חולפים זה על פני זה כשאני יודעת שהמצב כרגע במדינה הוא כמו מלחמה (בתחושה שלי הם סוג של מחבלים שחושבים להרוג אותי). אני עוברת על פניהם ברוגע כדי לא להעיר את תשומת ליבם אך הם מתגרים בי ובשנייה שהם לא בשדה ראייה שלי הם יורים לאוויר כדי להפחיד אותי ואני מתחילה לברוח, אחד מהם מתחיל לרדוף אחריי ויורה לכיווני כאשר אני מתחמקת מהכדור בעזרת כיפוף. אני מגיעה לרחוב הבית שלי לאחר שהצלחתי להתחמק ממנו וחוששת להוביל את הרודף לכיוון הבית תוך חשש שהוא עדיין צופה בי. אני נכנסת בשער של בית אחר וכאשר אני מרגישה בטוחה שאין סכנה שיגיע אליי ולמשפחה אני נכנסת לבית הוריי.

השאלה שנשאלה:
מה עליי להבין מהחלום שחלמתי? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - המגדל הבו־ער
תשובה - הכהנת הגדולה
תומך/חוסם - האיש התלוי

היי מרינה ,

כל הקלפים בפריסה הם קלפי מסר ,כשהכוהנת הגדולה מצביעה על פחד מהלא ידוע ,בלבול וחוסר בהירות ,

קלף התלוי הוא ארכיטיפ של שינוי ומהפך ,מזמין אותך לגלות נכונות להשתחרר מדפוסי עבר ,ולראות דברים מנקודת 

מבט חדשה ,לראות דברים אחרת מהמקובל ,להבין שהמציאות אינה מתנהלת תמיד על פי הציפיות .

קלף המגדל עשוי לסמל כוח מניע ומדרבן להשגת יעדים ,להתחבר לנקודות האור שבך ,לחזק את הפנימיות 

והיסודות להתפתחות וצמיחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר