שאלה בנושא הבנת חלום

שבת שלום מיריemo_01.png,

הלילה שוב חלמתי חלום, אודה לפירושך:

חלמתי שאני נמצאת בפתח של מערה ומחליטה להיכנס פנימה בידיעה שאמצא את דרכי החוצה ואכן אני נכנסת למערה ומוצאת פנימה את דרכי ומצליחה לצאת מעברו השני, ושוב אני חוזרת לנקודת ההתחלה כלומר לפתח המערה אך הפעם אני מהססת אם להיכנס פנימה או לא, ההיסוס נובע הפעם שאולי לא אמצא את דרכי החוצה ולאחר התלבטות קצרה ביני לבין עצמי אני שוב נכנסת למערה אך הפעם עם הכוונה מצד דמות לא ברורה שעוזרת לי לצאת מהפתח השני

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - נער החרבות
תשובה - שבע הגביעים
תומך/חוסם - תשע המטבעות

אני רק יודעת לגבי קלף נער החרבות שמייצג את מזל תאומים, המזל האסטרולוגי שלי

תודה רבהemo_39.png

ערב טוב מיקי ,

כדאי להבין את החלום כפשוטו ,מערה בחלום מסמלת התכנסות פנימה ,התבוננות פנימה ,התכנסות 

לשם יציאה והתפתחות ,המערה סימבולית לתהליכים נפשיים שהאדם עובר .סמליות לש לידה מחדש .

בתקופת המשנה והתלמוד נכנסו התנאים החכמים הצדיקים למערה כדי להתבודד ללמוד ולהתפתח מבחינה רוחנית .

הדמות הלא ברורה בחלומך הוא המדריך האישי שלך ,והוא עוזר לך לצאת מהפתח השני ,הוא מראה לך את הדרך ,

בפריסה שלך קלף התשובה מזמין אותך להגשים את החלומות שלך ,להוציא לפועל את המטרות .לא לברוח מהמציאות .נסיך החרבות

המייצג את מזל תאומים מונע על ידי תחושה של פספוס ,ולכן אני מניחה  שאת עסוקה בחיפוש מתמיד ,9 מטבעות מדבר על הצלחה

והישגים הודות לתכנון ועשייה נכונה ,

החלומות שאת חולמת מעניינים מאוד הם בעלי משמעות ונראה לי שאת מקבלת הדרכה מגבוה דרכם ,יישר כוח !

אגב בת כמה את ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירוש והפירגוןemo_01.png, אכן רואה בחלומות בעלי משמעות ולכן כל פעם שאני חולמת אני מפנה בשאלה לפורום ובהזדמנות זאת ברצוני להודות לך מקרב לב על עזרתך בפירוש חלומותיי, דבר שאני מאוד מעריכהemo_39.png, אני עוד מעט בת 40 אך בתוכי מרגישה ילדה (מה גם שהחלומות שחלמתי בעבר כללו ילדים ומכאן החיבור לצד הילדותי שבי, מבחוץ ויזואלית שיערי מאפיר ואני בעלת קמטים חחחemo_04.png אך מבחינת ההרגשה וההתנהלות היא אחרת, אחד הדוגמאות לכך היא לבושי הילדותי שכולל הדפסים של מיקי מאוס ושאר דמויות של דיסני

תודה רבה מירי על הפירוש הנ"ל, תבורכיemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר