שאלה בנושא הבנת חלום

שבוע טוב מיריemo_01.png,

אחר הצהריים שוב פעם חלמתי חלום (דבר שלא אופייני לי מאחר ואני לרוב חולמת רק בלילהemo_02.png) מה שמעורר את סקרנותי לגבי פירושו,

אודה לעזרתך:

חלמתי שאני נמצאת על רחבת ריקודים , רוקדת כשאני לבושה בבגד ים שלם, לפתע אני מרגישה שבגד הים לוחץ לי ומבינה שהוא כבר קטן עליי במידה ומחליטה לרכוש בגד ים חדש במידת מדיום (מידה מעל מידת הסמול כשאני לובשת) מישהי (דמות לא ברורה )שנמצאת לידי שומעת מבלי להתכוון את החלטתי ומציעה את עזרתה, באפיזודה השנייה שתיינו נמצאות בחנות לבגדי ים והיא מציעה שארכוש בגד ים במידת סמול של דגם אחר, אך אני מתעקשת שהמידה יהיה מדיום ואומרת לה שאחליט לבד ואיני צריכה את עזרתה ועוד אני מוסיפה שלא אחזור על אותו טעות בכך שאקנה מידה סמול גם אם מדובר בדגם אחר של בגד ים, וכך אני עוברת בין בגדי הים ובודקת כל תווית (שבו רשום מידה סמול) עד שאני מגיעה לבגד ים שבו מופיע מידה של מדיום ומחליטה לרכוש אותו

במציאות אין לי בארון הבגדים בגדי ים כלל מאחר ואיני הולכת לים או לברכה ואיני גם מתכוונת לקנות בגד ים

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי היום ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מלכת המטבעות
תשובה - קיסרית
תומך/חוסם - אביר החרבות

תודה רבהemo_39.png ובערכה

היי מיקי ,

המסר של קלף הקיסרית הוא להוציא את היופי הפנימי ,להפגין נשיות חום ואהבה ,

הקלף מזמין אותך להתחבר אל עצמך ,ולהשקיע בעצמך ,הקלף מציין אישה חזקה ,בטוחה בעצמה ,

המפגינה את אופייה הנשי ,טיפוח ואהבה ללא תנאי .הקלפים האחרים מזמינים אותך לשחרר כעסים ,

וזכרונות עבר ,ולפתח ערך עצמי ובטחון פנימי ,קלף האביר מצביע על יציאה לדרך לקראת מימוש .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי, תבורכיemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר