האם יש סיכוי?

האם יש סיכוי?

השאלה שנשאלה:
האם קיים סיכוי לקשר זוגי ביני ובין X בשנה הקרובה? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - קיסרית
תשובה - המאהבים
תומך/חוסם - אביר החרבות

הי,

נראה שלא מדובר בקשר חדש אלא שקיים כבר מרחב של מערכת יחסים כלשהי ביניכם.

האם כך? אם לא, אשמח להרחבה. אם כן, נראה שהמרחב שיש עבודה לעשות כדי שדברים יהיו שקופים ועל השולחן וגלויים ובלי

מניפולציות....

קודם כל עבודה פנימה של התחברות לידע לחוכמה ולשפע שבך ואז גם קריאה להפוך את המחשבות על זוגיות

למציאות. זה לא יקרה אם האביר לא יפעל כדי שזה יקרה.

עם מעט יותר פרטים נוכל לדייק את התשובה.

שבת שלום

שלומית גל, תרפיסטית ליחידים ולזוגות, רמת ישי. 050-5560349

מתמחה בזיהוי מחשבות מעוררות מתח בשיטת 'העבודה' של ביירון קייטי ובתקשורת מקרבת.

היי גל,

מדובר בקשר חדש עבורי, הבחור מצוי במערכת יחסים(אינו נשוי) שממנה היה אמור לצאת אך בגלל מצב רפואי של בת הזוג כרגע כבול במערכת הזו.

במשך כחודש ימים אנחנו מעורבים תקשורתית אחד בחייו של השני, הוא פשוט משתף אותי בהמון דברים

אני מרגישה שיש ביניינו סוג של קשר שמתחזק - למרות שיש משיכה ביננינו הוא מאוד משונה בתחום המיני וכרגע הוא נמצא בערפל ואינו יכול לעשות צעד לכאן או לכאן

לכן גם נתתי תווך זמן ארוך של שנה
(קיימת ביניינו הזמנה להורות משותפת, עדיין במחשבות)

הי,

הוא אשר כתבתי... שיש כבר מרחב של מערכת יחסים כלשהי ולדברייך - זה נכון. קלף המאהבים מתייחס בדר"כ לצורך לנקות את הנתיב הרוחני במערכת. למעשה, עוד לא נכנסתם לקשר זוגי וכבר יש הרבה ערפל ונושאים שצריך להבהיר ולטפל בהם בטרם ניגשים לשלב ב' שזו השאלה האם יש סיכוי לקשר. השאלה הנכונה כרגע היא: האם נכון לי כרגע להכנס לקשר זוגי, אפילו בהנחה שהוא מצלצל היום ואומר שעזב את זוגתו... תשובתו של קלף המאהבים: לא לפני שמעלים על פני השטח הרבה נושאים לא מדוברים כמו: "היה אמור לעזוב"... במציאות יש או עזב או נשאר וכרגע הוא שם. עניין נוסף הוא ההתעניינות שלו בהורות משותפת שמלכתחילה מראה על מחשבה אינטרסנטית (וזה בסדר גמור) שצריך לברר מאיזה מקום היא באה. עניין נוסף הוא הפן המיני שמעורר בך תהיות עוד בטרם חווית זוגיות. קלפי ההבהרה אומרים לך להקשיב למחשבות האלה ולבדוק אותן עד לקבלת תשובות בהירות (אביר החרבות) ומסר נוסף הוא שיש בך את היכולת והחוכמה איך לעשות זאת (הקיסרית).

המון טוב, שלומית

שלומית גל, תרפיסטית ליחידים ולזוגות, רמת ישי. 050-5560349

מתמחה בזיהוי מחשבות מעוררות מתח בשיטת 'העבודה' של ביירון קייטי ובתקשורת מקרבת.

תודה רבה שלומית

שבוע טוב, חג שמח

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: miki1303
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר