שאלה בנושא הבנת חלום

בוקר טוב מיריemo_01.png

חלמתי שאני נמצאת בביתי כשלפתע אני מרגישה כאב חד בבטן מעין תחושה של דקירה ומבחינה בכתם דם על התחתונים, לפתע אני מרגישה תינוק שעומד לצאת מהרחם למרות שאין לי בטן הריונית, אחרי מספר לחיצות מצידי התינוק יוצא בריא ללא שום עזרה רפואית ואני מתפלאת שהצלחתי ללדת תינוק בריא למרות הדימום, כשאיני בהריון ועוד בעצמי

במציאות אני רווקה ללא ילדים ואין בכוונתי להיכנס להריון כלל

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שמונה המטות
תשובה - שש הגביעים
תומך/חוסם - שני המטות

תודה רבהemo_39.png

ערב טוב מיקי ,

קלף התשובה מדבר על הזדמנות ללמוד משגיאות העבר  ולתקן את מה שלא הצליח ,

חשוב לא לתת לעבר להוביל אותך ,לעצור לרגע ,לבחון אפשרויות להמשך מסע החיים שלך ,לשאול את עצמך 

לאן את רוצה להגיע ולתכנן את עתידך .זה הזמן להיעזר באנרגיה ובמרץ כדי לפעול ולקדם את 

האינטרסים שלך ,יוזמות ותוכניות בנחישות ,ולהתמודד עם אי וודאות והתלבטויותיך  בהקשר להמשך הדרך .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירוש המכוון והמעודדemo_01.png, עוד חלום קצר שחלמתי הלילה (אך כאמור מבחינתי הוא משמעותי כמו כל החלומות שאני חולמת ארוכים וקצרים כאחד emo_02.png) שחלמתי הלילה אודה לפירושך:

חלמתי שאני נמצאת ברחוב כשיורד גשם זלעפות אך אני לא נרטבת מהגשם למרות שאיני מחזיקה מטרייה אלא מחזיקה בקבוק מים ריק ומתחילה למלא אותו במי הגשם, כשהבקבוק מתמלא אני מרוצה ואומרת לעצמי "איזה כיף , מים איכותיים"

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי?

ת/ח- השמש

תשובה- הצדק

ת/ח- 10 הגביעים

תודה רבהemo_39.png

היי מיקי ,

קלף התשובה מזמין אותך להפריד בין עיקר לטפל , הוא  מייצג ידע ,שיפוט מודע ,אובייקטיביות ,

והוצאה לאור של דברים ,הקלף מדבר על להוציא מה שלא נכון בחיים ,וקשור גם לפשרות בחיים .

הקלפים האחרים מבטאים שמחת חיים ,חיות ,חום ובטחון ,הם מייצגים את הצד המואר של החיים .

והצלחה בכל התחומים .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מיריemo_01.png, תבורכיemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר