שאלה

שאלה

האם נכון לי לחזור ל י ולהשאר איתו? כי לא פשוט לי להכיר גבר רצני וטוב היום ,כמו שהייתי רוצה.  שש מטות. ארבע מטות. קלף מסכם. 2 חרבות. תודה. נראה לי אני מרמה את עצמי בקשר איתו. לפי 2 חרבות ולא רואה את המציאות איתו. אשמח להבהרה ולמסר תודה.

שבת שלום אור ,

קלף 2 חרבות מצביע על הצורך בפסק זמן ,כדי להשקיע מחשבה ושיקול דעת רציונלי ,ובחינת היבטים שונים של 

הבעיה הניצבת ,האם טיב הקשר עם י' נכון לך ? מתאים לך ?האם את מוכנה להיפתח מבחינה רגשית ?

האם יש בסיס טוב לקשר ביניכם ? אל לך לחזור אליו כברירת מחדל , אם את רואה שיש סיכוי לצמיחה והצלחת הקשר 

יחד עם אפשרות לנוע קדימה בכיוון שיכול להיטיב איתך ,אז התשובה היא כן לחזור ולהישאר איתו , 

ההחלטה בידיים שלך ,אני מבינה שאת חוששת להישאר לבד ,חוששת שלא תכירי גבר אחר ,והפחד הזה תופס מקום נכבד אצלך ,

זו דילמה באמת גדולה ,אבל הקלפים לא יחליטו עבורך ,

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

ערב טוב מירי. לא. לא היסודות בנינו לא היו חזקים. הוא לא ניסה לבנות עתיד איתי. וגם לא לגור ביחד. 6 שנים זה מספיק זמן לדעת זאת. מצד אחד לא מעונינת להיות לבד. ומצד שני אסור לי להתפשר ולוותר לעצמי. כי הקשר לא היה ממש טוב איתו מכל הבחינות. אני אומרת מה שיהיה יהיה. המטרה שלי להכיר בחור שיכבד אותי ויבנה איתי בסיס טוב לקשר יציב. חבל שהקלפים לא נותנים לי קצה חוט ומסר לפתרון. אבל אני החלטתי שכבר לא החזור אליו. מפני שאופי לא משתנה. ולא מעונינת להתפשר בכל מחיר. יום האישה שמח מירי ושבת שלום. תודהemo_38.pngemo_49.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר